Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Dodałam Cole na [B]offer.pl [/B] To [I]niemożliwe aby taki pies nie mial domu:shake: [/I]
  2. Bezpłatnie, wymagana rejestracja : [B]offer.pl[/B]
  3. Dodałam Cywilke na [B]offer.pl[/B] :cool3:
  4. Dodałam Kamę na [B]offer.pl[/B]. :cool3:
  5. A ja na [B][url]www.offer.pl[/url][/B]
  6. Zrobiłam jeszcze jedno ogłoszenie na [B]offer.pl[/B]
  7. Zrobione:p
  8. mgie

    Metamorfozy

    [U]Wszystkie przemiany są wzruszające:loveu:[/U]
  9. Banerek śliczny...jeszcze muszę tylko rozpracować jak się go wkleja:hmmmm:
  10. Bardzo ładny tekst. Czy mam go wkleić do ogłoszeń:cool3:?
  11. Czy jakiś szczeniak opuścił już schronisko?:roll:
  12. W dalszym ciągu ponawiam suczce ogłoszenia.:roll:
  13. Pusto tu u Gwiazdy. Zrobię suczce ogłoszenia:p [B] -alegratka.pl -kupsprzedaj.pl -gumtree.pl -eoferty.com.pl -adopcje.org -animalia.pl -ojej.pl [/B] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1808599_gwiazda_ok_dwuletnia_urocza_suczka.html[/url]
  14. Bardzo się cieszę ,że Bacuś znalazł nową rodzinę.:multi: Mam jeszcze pytanie -skąd Państwo dowiedzieli się o Bacusiu z ogłoszenia czy inną drogą?.
  15. [B]wilhelmi [/B]oczywiście,że tak. Niestety często ludzie myślą stereotypami.:shake:
  16. W takim razie zabieram się za ogłoszenia.:cool3: Oto one: [B]-alegratka.pl -kupsprzedaj.pl -eoferty.com.pl -adopcje.org -gumtree.pl -ojej.pl -animalia.pl -bono-polska.pl[/B] (jest jakiś problem z wklejeniem linków)
  17. Bacuś już w domu?:multi: Bardzo się cieszę ....tzn mogę już zdjąć go z ogłoszeń?
  18. Bardzo chętnie mogę zrobić Almię ogłoszenia,jeżeli nikt ich jeszcze nie zrobił. Jeśli tak,to cz mam wykorzystać tekst znajdujący się na pierwszej stronie?
  19. Niestety z ogłoszeń brak odzewu,mimo wielu wejść.:shake:
  20. Wiadomo,czy Pani skontaktowała się z przytuliskiem?
  21. Bardzo się cieszę ,że Misio Pysio:cool3: znalazł dom. Zaraz zdejmę go z ogłoszeń.:multi:
×
×
  • Create New...