Od dwóch dni meiluje do mnie pewna Pani,mówi iż rozmawiała ze mną na temat suczki. Mimo moich tłumaczeń ,że to nie byłam ja i prośby o podanie imienia suczki pani nie odpowiedziala.Za to opisuje swoje warunki i podaje adres zamieszkania.(ok Kołobrzega) :lol:Pani ma zadzwonić jeszcze raz.
Z dużych suczek ogłaszałam tylko [B]Fuge ,Dzine i Cywilke[/B] więc może któraś z nich ma szanse na dom:cool3:.