Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Życzę suczce powrotu do zdrowia.
  2. 1 zdjęcie przecudowne:loveu:
  3. Jaki on ma przepiękny kolor sierści:-o poprzednio wydawał mi się bardziej beżowy a teraz...złoto:cool3:
  4. Jaki on ma przepiękny kolor sierści:-o
  5. Stefanek jest zajefajny:loveu:
  6. Jak wygląda sytuacja? Gdzie szczeniak teraz przebywa??
  7. Jaki piękny ale także i smutny psiak:-(
  8. Ile to już pieski mają miesięcy:hmmmm:
  9. Będą nowe zdjęcia,pozamieniamy w ogłoszeniach i domy ustawią się w kolejkę po Dżinę:p:cool3:.
  10. Sajgon jest naprawdę przepiękny. Trzeba czekać na pewno trafi się jakiś fajny dom dla niego:cool3:.
  11. I tak powinno być od samego początku:cool2:
  12. [B]cafeanimal.pl[/B] [B]offer.pl[/B] [B]kupsprzedaj.pl[/B] [B]bono-polska.pl[/B] [B]animalia.pl[/B]
  13. Dodałam jeszcze Ałtaja na [B]offer.pl i cafeanimal.pl[/B] może teraz coś ruszy:cool3::cool3:
  14. [B]Czy Sajgon ma jakieś ogłoszenia?[/B] Jeśli nie chętnie porobię. Szkoda aby taki piękny pies nie znalazł domu:crazyeye:. Ostatnio było duże zainteresowanie psami w typie leo.
  15. Dostałam 2 zapytania odnośnie Perły. 1 dom zainteresowany a druga osoba jest chetna wziąc suczke na tymczas. [B]Owieczka -[/B] wyślę Ci te rozmowy na PW.
  16. Żadnego odzewu z ogłoszeń,żadnego zainteresowania Kamą:shake:.
  17. Perła ogłoszona jest już na : [B]alegratka.pl[/B] [B]kupsprzedaj.pl[/B] [B]cafeanimal.pl[/B] [B]eoferty.com.pl[/B] [B]offer.pl[/B] [B]warszawa gumtree.pl[/B] [B]animalia.pl[/B] [B]bono-polska.pl[/B] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1841766_sunia_owczarek_podhalanski_11_miesiecy.html[/URL] :thumbs:
  18. Chętnie psiaki ogłoszę. Potrzebuję jednak gotowego opisu do ogłoszeń i namiarów do kontaktu.
  19. Boże oskalpowana Cywilka:shake: Na szczęscie Pani Joanna już się ją zajmie jak należy.
  20. Może po [B]Cywilce[/B] przyjdzie czas na [B]Dżinę:cool3:?[/B]
  21. [quote name='sleepingbyday']czy mi ktoś może przypomniec, co z ogłoszeniami szczeniorów? dużo ich mają?[/quote] Z mojej strony mają [B]alegratka.pl kupsprzedaj.pl[/B] [B]adopcje.org[/B] [B]eoferty.com.pl[/B] [B]offer.pl[/B] [B]gumtree warszawa[/B] [B]animalia.pl[/B] [B]ojej.pl[/B] [B]bono-polska.pl[/B] [B]Allegr[/B]o brak jak nic,ale [B]Yana[/B] złożyła kuszącą propozycję:cool3:
×
×
  • Create New...