Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Jeśli Tajson jest już w domu,może warto przenieść wątek do innego działu?:roll:
  2. Trzymam :kciuki:aby suczka zaaklimatyzowała się w nowym domku.
  3. Zawsze podobieństwo do jakiejś rasy zwiększa szanse na adopcje:cool3: [SIZE=1]( nie w przypadku psów w typie bull:shake: niestety)[/SIZE]
  4. [quote name='Neczka']Jedyneczka to pod względem koloru mi się z bullowatymi kojarzy, a dwója, to mini rottek ;):evil_lol:[/quote] A mi jedyneczka się kojarzy z [B]Jack Russell Terrier[/B] [URL]http://www.pedigreedatabase.com/dogs/i/jack_russell_terrier.jpg[/URL]
  5. Wszystkie jakmniki to psiaki z charakterrrem:cool3:
  6. Ja Baltazara odwiedzam nawet bez takiego tytułu:loveu:
  7. Hurra ale fajny dom dla Bzibzi się znalazł:sweetCyb:
  8. Bliźniaki mają siostrę, taką samą czarną jak ona ?:crazyeye: No ładnie z bliźniakami był problem co dopiero z trojaczkami ale będzie ok:p
  9. Jak SBD się za to weźmie wszystko musi się udać!:p
  10. Dla Bzibzi dom musi być najlepszy i wyjątkowy jak ona sama:cool3:
  11. Naprawdę:crazyeye:? A tu taka cisza ....nerwowe szukanie DT. Można wiedzieć coś więcej o domku?
  12. [quote name='figa33']labek nie labek , szuka domku....[/quote] figa33 Ot co! ;)
  13. OMG aż tyle buldożków do adopcji:crazyeye::shake:
  14. [quote name='malagos']Bardzo by było fajnie, zeby ta suczynka była juz w swoim domku![/quote] No baaaa:p
  15. Przecież wiemy [B]Chandler[/B] ,że robisz co możesz!
  16. labkowata?....jakby się uparł:eviltong:
  17. [SIZE=1]ehh sobota ..a środa to różnica jest[/SIZE]:shake: Byłoby świetnie jakby któryś znalazł dom:cool3:
  18. Mina,postawa Groszka rozbrajająca. On jest cuudowny!:loveu:
  19. Skąd :crazyeye: Wiedziałam,że nasz cudaczek nie będzie długo czekał.:loveu:
  20. [B]Selenga[/B] dziękujemy za allegro:p
×
×
  • Create New...