Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. 4 koty:crazyeye: To wspaniale na początek.:multi:
  2. Tak umaszczonego dalmatyńczyka jeszcze nie widziałam. Przepiękny!
  3. Dodałam Barusia na[B] offer.pl[/B] :-( [url]http://www.offer.pl/show.php?id=3359[/url]
  4. Świetnie,że psiak już w domu:cool2:
  5. Nie ma takiej możliwości aby bliźniaki nie znalazły domu !! Tyle szczeniaków,psów starszych znajduje domy, to dlaczego one nie mają znaleźć!? Znajdą i basta!:diabloti:
  6. dodałam Biankę na [B]offer.pl[/B] [URL="http://www.offer.pl/show.php?id=3358"]Cudowna *BIANKA* prawie jak Jack Russel Terrier - Og�oszenia drobne w Internecie - darmowe ogloszenia praca motoryzacja zwierz�ta anonse[/URL]
  7. Teraz dopiero odnalazłam wątek Łatka. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie Łatek przebywa,czy jeszcze szuka domu. Pytam się ,bo nie wiem czy przedłużać dalej jego ogłoszenia?
  8. [quote name='Koperek']Czy [B][SIZE=3][COLOR=red]SPAJKUŚ[/COLOR][/SIZE][/B] w ogóle dożyje dnia adopcji....??? Wierzyć się nie chce...:shake: [/quote] dobre pytanie:shake:
  9. I jeszcze tutaj. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/panstwo-z-wroclawia-chca-przygarnac-malego-pieska-nie-suczke-133158/index2.html#post11938564[/url]
  10. Jaki śliczny nietoperek:loveu:
  11. Straszne są warunki,straszne jest cierpienia tych zwierząt.!! Boje się nawet myśleć co czuje ta kruszynka pośrodku wielkich psów.:shake:
  12. Zdjęcia Grocha -obłęd:loveu: [IMG]http://%5BURL=http://img22.imageshack.us[/IMG] [IMG]http://http://img22.imageshack.us/img22/5898/ozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbo.jpg[/IMG]
  13. [B]Czy tak nie wygląda szczęśliwy pies?[/B] Oczywiście,że tak wygląda szczęśliwy pies.:p Cywilka nie miała dotychczas własnych zabawek, tak teraz cieszy się nimi zdwojoną siłą:cool3:
  14. [B]Chandler [/B]to świetnie,że przynajmniej Pani zaoferowała pomoc wirtualną:razz:
  15. mój Boże jaki smutny buldżek skrzywdzony przez ludzi:placz:
  16. Świetne jest to Twoje towarzystwo:cool2:
  17. giełdowy buldożer dalej bez własnego domu:roll:
  18. To ,że ktoś się nią zainteresował to już bardzo dużo. Teraz czekamy na więcej.:p
  19. 'samo życie' ... :shake: A zapomniałabym ..dodałam bliźniaki na 2 wątki 'przygarnę psa' [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-szczeniaka-albo-malego-psa-wolbrom-malopolska-132493/index3.html[/url]
  20. Świetnie,że Kort już w domu. Kasuje ogłoszenia w trybie natychmiastowym:lol:
×
×
  • Create New...