Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='piechcia15']nic...zero zainteresowania, ani pół spojrzenia odwiedzających:( to smutne[/quote] A jest przynajmniej ogłaszany?
  2. Pierwszy raz widzę takiego psa:crazyeye:
  3. Tayekuna -gratuluje parki :loveu:
  4. W takim razie czekamy na zdjęcia i bierzemy się za ogłaszanie.:p
  5. Podobna do mojej Sziny jak była młoda:-([IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  6. Trzeba natychmiast go poogłaszać. Takie złotko nie może siedzieć w izolatce:cool3:
  7. Możemy kiedyś liczyć na zdjęcia Lusi biegnącej brzegiem morza?:lol::roll:
  8. Do pyska mu z tą kaczuchą:lol:
  9. Szkoda,że Warszawa jest tak daleko.:roll:
  10. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4172/osborn1.jpg[/IMG]
  11. Pozwolę sobie wkleić chaszczowanie w wersji naszej. :cool3: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4479/buldog109.jpg[/IMG]
  12. Zadzior z niego ładny:evil_lol: Po kastracji na pewno się wyciszy.
  13. Widzę,ze zamiłowanie do chaszczowania wielkie nie tylko u nas.:lol:
  14. ..haha.:evil_lol::evil_lol:
  15. alegratka Suzi [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1932320_suzi_wychudzony_amstaff_szuka_domku.html]Suzi - wychudzony amstaff szuka domku[/url]
  16. Mają gdzieś ogłoszenia ? Są takie młode i nikt ich nie chce:shake:
×
×
  • Create New...