Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. biegnij na 1 Szczotko,możne wielbiciele szorsciakow cie odwiedzą:roll:
  2. Zdjęcia super,widać ze [B]Fuga [/B]szczęśliwa.:smile: [SIZE=1]To co, teraz taki sam domek dla [B]Fabii[/B],[B]Dziny i Gwiazdy[/B]?:cool3:[/SIZE]
  3. Czy psy znalazły już nowe domy ?
  4. Alegratka Szczotki [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1931183_szczota_czeka_na_dom_2_lata.html]Szczota- CZEKA NA DOM 2 LATA - SZORSTKOWŁOSA SUNIA![/url]
  5. zrobiłam dla [B]Umiśia [/B]alegratkę [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1931172_niesmialy_umis_rozmiar_xs_mini_piesek.html]Nieśmiały Umiś, rozmiar XS. Mini piesek czeka w Psim Aniele.[/url]
  6. zrobiłam mu alegratke [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1931163_milton_niewielki_sliczny_bialy_piesek.html"]MILTON- niewielki, śliczny BIAŁY piesek- SUPER TOWARZYSZ![/URL]
  7. Są jakieś wieści z nowego domu :cool3:?
  8. Nowa alegratka [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1931153_czarna_dzna_w_typie_labradora_oddam.html]Czarna DŻNA w typie Labradora. Oddam[/url]
  9. Nowa alegratka [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1931148_gwiazda_ruda_niewielka_mloda_sunia.html"]*Gwiazda* ruda,niewielka,młoda sunia . Adoptuj ją![/URL]
  10. te niebieskie oczęta ..:rolleyes:
  11. Wiec chyba można już poprosić moda o przeniesienie do innego działu. :lol:
  12. [quote name='ciborka'] jutro mam zadzwonić aby dowiedzieć się o wyniki[/quote] i co z wynikami ?
  13. ...........
  14. nikt nie dzwoni,nikt o nią nie pyta :???:
  15. Isadora7 bardzo dziękuje. Szina była najwspanialszym psem z z typowym jamniczym charakterem. :(
  16. kiepskie zdjęcia do ogłoszeń...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/../portal/reklama/linki-specjalne"][/URL]
×
×
  • Create New...