Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Chandler to co,jakiś mały bojkocik wątku teraz.?.:cool3:
  2. Charakte[B]r[/B]na psina:lol:
  3. Ładne ząbki szczerzy na tym zdjęciu,ładne :lol: Nie daje dobie w kaszę dmuchać
  4. Sznupek,idź już do domu ;)
  5. A wiesz,że przeszło mi to przez myśl... zmyliło mnie jedynie umaszczenie ;)
  6. A to w takim razie mogę pomóc wstawić zdjęcia.;)
  7. Do tego wszystkiego,tylko tego brakowało:-(
  8. zdjęcie z pyszczkiem w serku świetne haha :lol::lol:
  9. Udało mu się,super ;)
  10. haha to przegięłam 'troszkę', dałam ją w kategoriach -leonberger :megagrin: [SIZE=1]Pozmieniam później[/SIZE]
  11. Mają szczeniaczki ogłoszenia? Jeśli nie ,to proszę opis i już robię ;)
  12. [U][B]Ogłoszenia Leny[/B][/U] offer.pl alegratka.pl cafeanimal.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl bono-polska.pl wroclaw gumtree.pl katowice gumtree.pl krakow gumtree.pl [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1958699_10_miesieczna_lena_w_typie_leonbergera.html[/url]
  13. No to Dżina..teraz wszystko zależy od ciebie....[B] nie zjedz kotów[/B]:diabloti:
  14. Już robię,tylko się rozpatrzę co i jak ;) [B]Edit. czy ona nie jest w jakimś typie np.leonbergera,kaukaza itp ?[/B]
  15. Zainteresowani odezwali się drugi raz?
  16. Wreszcie Dżina doczekała się porządnych fot ;) Skąd Państwo dowiedziało się o Dżinie? Oczywiście zaciskam wszystkie[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon14.gif[/IMG]
  17. ''Śliczny, bardzo przyjazny i całuśny jamnik miniatura(tak 90-95% jamnika w jamniku). Młody samczyk. Ma mocniej wykrzywioną przednią lewą łapkę ale nie zauważyłam czy kuleje (być może krzywica-bo to trochę bardziej wykrzywione niż u jamników być powinno). Pies zdecydowanie mały. Może mieć 7-8 miesięcy- maks rok (ale nie sądzę). Psiak u p. Magdy (na górze domu p.W)'' [B]Podpis pod zdjęciem jamniczka[/B]
  18. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiUQFoYQ6I/AAAAAAAAA5Q/NgexvTp-Vgo/s640/SS853782.JPG[/IMG]
  19. O Boże nawet jamniczek się tam znalazł:-( Edit. Na tym zdjęciu jest pies zupełnie przypominający Bzibzię,która znalazła już dom. Normalnie klon... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiTpSeMTlI/AAAAAAAAA00/51lULJ3to-U/s640/SS853709.JPG[/IMG]
  20. Może lepiej jak Ty jej odpiszesz.Jeżeli miałoby coś z tego domku być, to będą mieć inf na bieżąco.
  21. Przyszło mi na maila zapytanie o suczkę : "witam, jestem zainteresowana Panstwa ogłoszeniem jednakże moglabym przygarnąć pieska od 15 czerwca czy jest taka mozliwosc? " [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...