Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Nie otwiera mi się link do forum miau ... ale białą końcówkę ogona miała właśnie Dżina,która pojechała do Bochni:roll:
  2. Ale ładnie razem wyglądają:lol:
  3. [B]Ninka[/B],czy odnalazła się Twoja tymczasowiczka ?
  4. Po sobocie jak będzie wszystko wiadomo co i jak....trzeba będzie ostro wziąć się za reklamowanie Fabii/Fabiana gdzie się da. Może uda zrobić się jakieś zdjęcia bez innych psów...chociaż w OS to może być trudne.:roll:
  5. A..to już wiem skąd taki wybór. Nasza Dżinka jest bardzo podobna do poprzedniego psa:cool3:
  6. Teddy młodnieje w oczach :lol:
  7. Nie wiem,czy to miejsce można nazwać przytuliskiem.:shake: Oby Dżina zapoczątkowała dobra passe...
  8. [B][SIZE=5]Ogłoszenia Marleya[/SIZE][/B] offer.pl alegratka.pl[B] ( Wyróżniona +1pkt)[/B] kupsprzedaj.pl cafeanimal.pl eoferty.com.pl przygarnijzwierzaka.pl bono-polska.pl pineska.pl animalia.pl ogloszenia.interpress.pl warszawa gumtree.pl lodz gumtree.pl poznan gumtree.pl [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1963377_marley_zwyczejnie_niezwyczajny_mlody.html"]Marley-zwyczejnie niezwyczajny . M�ody,szuka DOMU![/URL]
  9. e...chyba taki był od początku:roll:
  10. mgie

    Metamorfozy

    Co za zdjęcie....:roflt:
  11. i co...i co pojechała już :cool3:?
  12. Tfu ..tfu tfu przez lewe ramię ...cofam to co powiedziałam;)
  13. Przecież ona wygląda jak owczarek niemiecki...dlaczego nikt jej nie chce ?
  14. Pisałam już parę dni temu. [U]One są identycznie[/U]. Trzeba zrobić jej allegro,Bzibzia długo na dom nie czekała.
  15. [B]gonia66,[/B] niestety Dżina długo czekała na dom,ale to długo. Na szczęście się udało . . .:cool3::cool3:
  16. Ogłosiłam ją na cafeanimal.pl
  17. To o tej Amandzie wspominała mi Chandler. Niezłe cudo z niej
  18. Oby to był domek już do końca życia:multi:
  19. [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4960/aa07u.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7404/aa0t.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2931/aa1e.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2729/aa6e.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5031/aa7jdp.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6587/aa8b.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1782/aa5d.jpg[/IMG]
  22. chyba nie urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą:-(
×
×
  • Create New...