Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Dodam trochę nudnych,monotematycznych fot,na których nic się nie dzieje. :p [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7624/dsc09341bqy.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1344/dsc09349.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9400/dsc09348.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/433/dsc09343.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3834/dsc09342r.jpg[/IMG]
  2. no to fajnie..myślałam,że u niego również martwa cisza. :multi:
  3. Gwiazda za duża :shake: To ma być mały piesek do bloku max.2 lata
  4. Przerzucę na kolejnego jak tylko się odezwie. Wczoraj wysłałam jej ok 30 zdjęć Nugata...jakbym wiedziała,że zarezerwowany to bym się tak nie produkowała :eviltong: A o suczce to myślisz o Ciaputce? :cool3:
  5. [quote name='sleepingbyday']nie rozdrabniaj sie i spraw sobie od razu 16 bulw, a co.[/quote] nie kuś mnie :cool3: [quote name='Chandler']Ja mam trójeczkę (tylko nie bulwiaczków) i nie narzekam, a nawet wręcz przeciwnie :cool3:. Absolutnie przyda się trzecia bulwka, tylko w jakim kolorze :hmmmm:? Soczysty całus odebrałam. Dziękuję. Teraz chcę powąchać szyjkę pachnącą kawą :eviltong:.[/quote] Kolor już dawno wybrany .... biała suczka z czarnym binoklem [SIZE=1]Przestańcie..nie mogę sobie pozwolić na trzecią bulwę :shake:[/SIZE] U nas dzisiaj zapowiadają 34 stopnie....Wyobraźcie sobie jak się czują bulwy. Myślę,że będzie małe zraszanko:cool3:
  6. Co zakasująca wiadomość. Bardzo się ciesze. [SIZE=1][COLOR=Silver]może uda się namówić panią na innego psa[/COLOR][/SIZE]
  7. Super ;) Ja dostałam 2 zapytania,powiedziałam,żeby zadzwonili.
  8. Jakby ktoś nowy czasem tu zaglądnął i nie był w temacie to przypomnę... [SIZE=4][B]SZUKAMY DT [/B][/SIZE]
  9. W sumie to ja już tez się pogubiłam :hmmmm: Ten z wąsem jedzie do Rypina?
  10. [quote name='Maupa4']A marzenia trzeba spełniać ... :lol: W sumie to tak trochę skromne te marzenia ... proponuję pójść na całość ... na początek podwójny dwupak czyli jakby nie patrzeć czteropak ... a potem to jakoś te marzenia dość lawinowo spełniają się same ... no i nie ma jak podwójny czteropak ... :cool3: Cześć :lol: Zaglądamy codziennie - tak jakoś odpoczywamy u Was od tej naszej traumatycznej bieli ... no i od ... alternatywności ... ;)[/quote] Wy odpoczywacie a ja wpadam do Was pooglądać białasów. Przyznam się,że nie wszystkich białych rozróżniam. W sumie chyba tylko Debi i Żwirka;) Co do trójpaków.... Boje się przekroczyć tą magiczną liczbę 3 ..bo potem to jakoś tak nie do pary. Karmel z Ozzim a tama bulwka to sama? I tym samym pewnie małym krokiem zbliżałabym się do Twojej gromadki. Za co cię całkowicie podziwiam :lol:
  11. SBD po co takie mocne słowa? :evil_lol: Dla odmiany cały pies. [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2857/dsc08649.jpg[/IMG]
  12. Trochę mejluje z taką Panią z Poznania. nie chce zapeszać ale może się uda ??:roll:
  13. Ja też się [B]witam [/B]... mimo iż wcześniej Luny nie znałam.;)
  14. Łapa brudasa po ciężkim dniu :lol: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5325/dsc08751e.jpg[/IMG] Stópka panicza w letni dzień [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4403/dsc08810p.jpg[/IMG]
  15. Właśnie widzę ..nie wiem czy chce w to wchodzić :evil_lol::roll:
  16. Który pies to Kajko:stupid: Nie kojarze edit. znalazłam wątek
  17. Trochę archiwalnych wklejam bo aparat odmówił współpracy... i dobrze i tak był do de Muszę odszukać ten wątek...w końcu to o mnie:lol: Karmel ma takie jakieś delikatniejsze i różowe te stópki niż Ozzi. Za to Ozzy ma na każdej stópce 4 białe kropeczki :loveu: Jak idzie to to śmieszne wygląda. Szyja Karmela naprawdę pachnie kawą. Mamy takie wspólne hasło 'daj szyjke' i wtedy karmel odchyla głowę do tył i czeka na buziaki ;)
  18. Przepiękne. Idę oglądać
  19. Jeżeli się tym nie interesujesz to tym bardziej podziwiam:evil_lol: Ja zdecydowanie wybieram czarnego prosiaczka. [url]http://img517.imageshack.us/img517/4670/dscn3866.jpg[/url]
  20. Gdzie się nie ruszyć to kolejne bidy :shake:
  21. No masz ci los... Mam spodziewać się jakiejś kontroli :cool3: ale bym miała jakby zobaczyli,że prosiaki z głodu trawę chrupią haha... A tak na serio;) nie ma rzeczy,której by nie zjadły. Dodatkowo Karmel to taki aktor niezły. Jak coś mu nie chce dać to robi takie oczy smutne,że aż mi się go żal robi. Wie,że mnie na to nabierze i doskonale to wykorzystuje. :diabloti: [I]nie dość,że głodzę to jeszcze na podwórku walki urządzam[/I] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3318/dsc1149u.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1773/dsc1150q.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3060/dsc1151.jpg[/IMG]
  22. Jak ktoś się tym interesuje to musi to być nie lada okaz:happy1:
  23. To potwór jakiś a nie glonojad :eviltong: [url]http://img122.imageshack.us/img122/9406/dscn3847.jpg[/url]
  24. Witamy :razz: My właśnie po śniadanku .... co niektórym właśnie porcje już nie wystarczają:mad: Na zdjęciu widać,że nawet ogryzek bulwy darzą czcią [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6826/1090931.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...