Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Podlinkowany banner [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1170/mix-jamnika-z-trudnym-charakterem-szuka-dt-ds-najlepiej-u-milosnika-jamnikow-142740/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/8629/jamnior.jpg[/IMG][/URL]
  2. Trzeba ją szybko reklamować. Malutka,urocza powinna znaleźć dom
  3. Chodź Gienia na spacer...;)
  4. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm85zBPxDjI/AAAAAAAAAuw/GnEHKt9XWbA/s512/tn_SNV30005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm852L-7jqI/AAAAAAAAAvE/WHKm3lKGcZc/s512/tn_SNV30012.JPG[/IMG] :-(....
  5. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm850I7OsgI/AAAAAAAAAu4/4APtjpe-LkA/s512/tn_SNV30009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm85yifqFBI/AAAAAAAAAus/lGYaI4Lw72k/s512/tn_SNV30004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm85yG4i7DI/AAAAAAAAAuo/XKqwETAMC8E/s512/tn_SNV30003.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm85xDcFdFI/AAAAAAAAAug/Hsz4rfdfrX4/s512/tn_SNV30001.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_9gxdzXw83mA/Sm85wXOTSoI/AAAAAAAAAuc/ZTW9Th1vv_M/s512/tn_SNV30013.JPG[/IMG]
  6. Dziękuje, dopiero się uczę...:oops:
  7. [SIZE=1]Mały podlinkowany banner[/SIZE] :oops: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlaty-dzibi-z-boguszyc-szuka-domu-142935/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5712/dzibi.jpg[/IMG][/URL]
  8. Kicha straszna.... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-pies-jak-prosiaczek-wyrwany-smierci-135018/][img]http://img40.imageshack.us/img40/8922/prosiaczek.jpg[/img][/url] Zrobiłam bannerek
  9. On żyje? coś nic nie słychać o nim ostatnio?
  10. Raczej najciaśniejszy,najciemniejszy kąt budynku....
  11. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zuzia-znowu-w-warce-kochana-cudowana-szuka-domu-138267/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/516/zuziaj.jpg[/IMG][/URL] Zrobiłam mój pierwszy w życiu baner..:hmmmm: i nie wiem czy 'działa' I drugi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zuzia-znowu-w-warce-kochana-cudowana-szuka-domu-138267/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1029/zuzia1b.jpg[/IMG][/URL] Trzeci [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/zuzia-znowu-w-warce-kochana-cudowana-szuka-domu-138267/][img]http://img118.imageshack.us/img118/2501/banner3n.jpg[/img][/url]
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zuzia-znowu-w-warce-kochana-cudowana-szuka-domu-138267/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/516/zuziaj.jpg[/IMG][/URL] musiałam wkleić i spr czy śmiga mój pierwszy banner:cool1:
  13. A jak ona mi się podoba :rolleyes: Ze tez o niej nie pomyslałam... Już wcześniej zrobiłam jej ogłoszenie [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2032619_opanowana_spokojna_sunia_rozdaje.html]Opanowana,spokojna sunia. Rozdaje każdemu całusy.Śliczna[/url] Jest piękna!!:loveu:
  14. To są po.. To są absolutnie nie poważne,nie zdyscyplinowane psy jakie znam..:cool1:a przy tym jakie luzaki :megagrin:
  15. Trzeba zacząć ogłaszać Edit. alegratka [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2054203_dzibi_niewielki_kudlaty_spokojny_piesek.html[/url]
  16. Działasz jak błyskawica:) to jest pewnie agresja na tle lękowym..widać jakie te małe są przerażone.
  17. Tak szybko? I co,i co ?:cool3::cool3:
  18. ale żeby się śmiać? :cool3:.. Ostrzegam! Jakość zdjęcia koszmarna ...ale jaka morda słodka:loveu: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4687/dsc08506l.jpg[/IMG]
  19. Najlepiej będzie jak zadzwonisz do [B]Ania - CoolCaty[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 692-564-537 CoolCaty jest weterynarzem,jeździ tam często i na pewno opowie ci więcej o dziewczynkach.
  20. [url]http://img31.imageshack.us/img31/812/tami3miesiace346.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt: cierpliwego masz psa...
  21. Przebywają w schronisku Ostatnia Szansa w Boguszycach koło Rawy Mazowieckiej. Jest tam ok 600-700 psów. Dopiero od niedawna psy zaczęły opuszczać tamto miejsce. Żywią się surowymi,kurzymi łapkami. Psy o słabszej psychice po prostu nie dają tam sobie rady...za dom tymczasowy oddałyby wszystko... Zresztą wszystko widać w oczach tych psów... Są/był tam psy i w takim stanie [url]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0MN-h5CjI/AAAAAAAACPg/Xd3rjlHLDbM/s576/IMG_0952.JPG[/url]
  22. [B]elmira witam [/B]w krainie Prosiaków :loveu: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8995/dsc09367h.jpg[/IMG]
  23. [quote name='sleepingbyday']bo rany juleeeek, padłam normalnie [IMG]http://christianbbs.net/rofl.gif[/IMG][/quote] możesz mi powiedzieć co Cię tak rozbawiło :mad::evil_lol: [quote name='dzasta']Słodziaki :loveu: Uwielbiam oglądać ich zdjęcia !!![/quote] W takim razie muszę coś przyspieszyć z fotkami...aparat naładować i czaić się zza fotela co by jakaś fotkę fajną pstryknąć:cool3: [quote name='Basia&Safi']nie ma nic lepsiejsiego od buldoziej mordeczki hihihih[/quote] Powiedział buldomaniak...:p podpisuje się pod tym absolutnie
  24. Na pomoc przy transporcie zawsze można liczyć ;) Jeszcze takie sunie z Boguszyc [B][U]Smerfiki[/U][/B] [B]Dwie siostrzyczki półtoraroczne. Jedna ma troszkę dłuższą sierść od swojej siostry i ta jest bardziej konaktowa, wszedobylska i wesoła - określana jako mała rozrabiara. Druga z sióstr - gładkowłosa jest bardzo wycofana i płochliwa, ale nie agresywna.[/B] [B]Są w strasznych warunkach:shake:[/B] [IMG]http://images41.fotosik.pl/166/91e5a35f64dd2663.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/170/5d05e5e27cbb0f40.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/166/57b686caf7e91135.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...