Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Waga? Myślę,że waga to aż tak bardzo nie przeszkadza. Najgorszy to wiek i niepewny stan zdrowia
  2. Chce mi się krzyczeć :wallbash::wallbash::wallbash: Nikt się nim nie interesuje na poważnie
  3. Pozostaje jeszcze pokazywać maluchy chętnym na boguszyckie szczeniaczki. Tamte to naprawdę mają chętnych na razie ..odpukać tfu tfu Nawet z okolic Szczecina będę maluchy proponować:thumbs:
  4. Zajmę się ogłaszaniem Farcikowej.
  5. [B]pati1033 [/B]witaj :loveu: w takim razie jeszcze jedna fotka uśmiechniętego żabola [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8971/dsc08711.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1636/dsc08728s.jpg[/IMG]
  6. O proszę jaka poza :loveu: Będziecie mała wystawiać? [url]http://i29.tinypic.com/2vl6v7b.jpg[/url]
  7. SBD cześć :grins: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1764/dsc08713a.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7662/dsc08712y.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8240/dsc08717x.jpg[/IMG]
  8. Mistrzostwo świata! :loveu: [URL]http://img10.imageshack.us/img10/3584/resizeofmiotbnatrawie30.jpg[/URL]
  9. [quote name='irysek']hop hop, czy oprocz zbierania kasy marcel jest [B]oglaszany?[/B] bo samo podnoszenie watku nie wystarczy. moze warto dac go do gazet, albo allegro, badz kilkanascie innych psi portali, na ktorych sie daje tego typu ogloszenia. gumtree tez jest skuteczne.[/quote] Str 94 post 933
  10. Zgłosił się do mnie Pan chcący adoptować tego szczeniaka. [URL]http://images49.fotosik.pl/166/d698640948ff2e0e.jpg[/URL] Zgadza się na wizytę,pierwszy podał adres zamieszkania,telefon itp. Mieszka w Chojna Zachodniopomorskie (60 km od Szczecina) ale ze względu na odległość chyba odpada ? Komu podać namiary
  11. Do takiego ogrodu to nie dwa a co najmniej 4 staffiki pasują :razz:
  12. No i co upał robi z bulwami [SIZE=1][COLOR=Gray](zresztą nie tylko)[/COLOR][/SIZE] [URL]http://images6.fotosik.pl/504/7ca9ccae3c33d115.jpg[/URL] Nawet Debi leży spokojnie:cool3: U nas tak samo śpią cały dzień...szukają co chwila nowych,zimnych miejscówek
  13. Trochę w tym manipulacji z mojej strony .:evil_lol:.Bo te zdjęcia były robione w rożnych dniach. Karmel relaksował się po .... spaniu a Ozzy wrócił ze spaceru. Tendencje do brudzenia mają taką samą ..:lol: z tym,że Ozulec ma lepiej bo ciemny to nie widać.
  14. kawa karmelowa musi być paskudna :eviltong: Karmel pachnie kawą z dodatkiem hm... mleka ? Mówię kto nie poczuje ten się nie przekona:razz: [B]SBD[/B] czy ty widzisz co Sasza pisze o naszych,kochanych psich łapkach? Psie łapy to jeden z najfajniejszych i najbardziej charakterystycznych psich zapaszków:cool3:
  15. [B]tula [/B]zdjęcia Zuzi są na stronach: str 11 post 105 str 15 post 142 [SIZE=1](swietne do ogłoszeń)[/SIZE] str 44 wiem,bo jak robiłam ogłoszenia musiałam przebrnąć przez caały wątek :p
  16. ideał nie pies :razz:
  17. jeszcze się zapytam..codziennie drukują jakiegoś psa?
  18. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Zuzia-(oddam-zwierzaka-do-adopcji),21846]Zuzia - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] dodana..może ją wydrukują:knuje:
  19. Kurczę jak telefony dzwonią to niech ma..:evil_lol:
  20. a ja tyle ogłaszam w 'adoptuj mnie' :motz: już umieszczam Zuzie w 'ogłoszeniach'. Może się uda tym razem
  21. Co ja robię nie tak,że mi jeszcze żadnego[SIZE=1][COLOR=White] [COLOR=Silver](chyba)[/COLOR]))[/COLOR][/SIZE]nie wydrukowali :mad: Jest jakaś różnica jak umieszczę psa w 'adoptuj mnie' a 'ogłoszenia'
  22. zmieńcie tytuł i inny dział :multi:
  23. Jeszcze nie wysłałam Ciaputki ale te dżakraselterriery powinny być ok
  24. [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6826/dsc09354.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3442/dsc09371.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4831/dsc08771x.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6162/dsc08772z.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3089/dsc08773i.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...