-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
mgie replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
To nie żart...to ''najprawdziwsza prawda'' -
Śliczny pies jak Prosiaczek wyrwany śmierci PILNIE POTRZEBNY DT!!
mgie replied to paros's topic in Już w nowym domu
Chociaż tyle ! -
[B]To nie sprawiedliwe..ja byłem pierwszy!![/B] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4508/dsc09597y.jpg[/IMG] [B]Ty się lepiej nie odzywaj[/B],[B]mały[/B]... [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3316/dsc09599.jpg[/IMG] [B]Eh..szkoda gadać [/B] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8573/dsc09598.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9439/dsc09600.jpg[/IMG] [B]Po tobie się tego nie spodziewałem ..[/B] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/249/dsc09601.jpg[/IMG]
-
[quote name='KarolaBox']Fakt, ostatnie zdjęcie mówi samo za siebie :D "Skończ kobieto, daj się wyspać :mad:" :evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='misiaczek']No to super ze się przeróbka podoba,bo pierwszy raz robiłam w innym programie niż PS ;). Prosiaczki oczywiście prześliczne :loveu:.[/quote] Dziękujemy,dziękujemy raz jeszcze.. Uśmiałam się,że hej:cool3: [quote name='dzasta']Buhhaha widzę że spędzają czas tak jak moje na spaniu :D[/quote] Czasami urządzają sobie wyścigi ..kto pierwszy przy drzwiach... Mniej więcej wygląda to tak... [I][B]wystartowali równo w jednym tempie [/B][/I] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2710/dsc09585qvv.jpg[/IMG] [B]Ozzy widocznie wysuwa się na prowadzenie[/B].[B].Karmel widząc druzgocącą przewagę ma jeszcze ochotę się wycofać [/B] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/921/dsc09586j.jpg[/IMG] [B]Idziesz czy nie ?[/B] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4397/dsc09587n.jpg[/IMG] [B]Noo dobra[/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/209/dsc09589x.jpg[/IMG] [B]fotograf przespał moment wyprzedzania i oto ostatni stał się pierwszym[/B] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9188/dsc09595.jpg[/IMG]
-
Śliczny pies jak Prosiaczek wyrwany śmierci PILNIE POTRZEBNY DT!!
mgie replied to paros's topic in Już w nowym domu
No pięknie po prostu! :cool1: Narazili tyko Prosiaka na dodatkowy stres ..a was na niepotrzebne koszty... Nic...szukamy i czekamy dalej -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
mgie replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']A co, ona chciała zamykać??? :-o ZWARIOWAŁA!!!! Maupo no wiesz! Ten watek to ostoja radosnej codzienności, psiarskie cudowne życie. O rany, ja go uwielbiam. A jak ty fajnie piszesz, opisujesz - naśmiewam się czasami do łez. [/quote] Podpisuje się pod tym absolutnie. Nie wyobrażam sobie dnia bez opisów,zdjęć całej gromady. Gdy jestem na dogo zaczynam mi.n. od nadrobienia zaległości z nocnych pogaduszek i zdjęć czterołapów oczywiście ;) Strasznie cię podziwiam! -
Śliczny pies jak Prosiaczek wyrwany śmierci PILNIE POTRZEBNY DT!!
mgie replied to paros's topic in Już w nowym domu
dobrze czytam..ten dom w Płocku okazał się klapą ? :-( -
[B]No to chomiczku ..ostatnia noc w tym okropnym miejscu!![/B]
-
No niestety:roll: jak im się długo w oczy świeci to strzelają focha i omijają mnie szerokim łukiem... Oczywiście będziemy robić kolejne i kolejne ;) hm.:hmmmm:. Znaczy to Karmel głownie strzela fochy Ozziemu to zbytnio nie przeszkadza [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9302/1000095z.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/3857/1000096k.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8434/1000098a.jpg[/IMG] Teraz to już naprawdę koniec fotek :P
-
Boguszyckie ONki - Nuka, Bary Kaja -znalazły ds.
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Chętni,o których pisała Chandler zrezygnowali? -
[IMG]http://img382.imageshack.us/img382/7818/1010111.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9323/1010114.jpg[/IMG] Koooniec:siara:
-
Powrzucam trochę zdjęć prosiaczków [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/1233/1010106.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2598/1010105.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5922/1010107.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/2420/1010109.jpg[/IMG]
-
Berty nie mam :roll: Za to znalazłam [SIZE=2][COLOR=Black][B]SUNRISE z RUSKOI SKAZKI.. ten to dopiero przystojniacha ;) [URL]http://img54.imageshack.us/img54/5681/1040440r1.jpg[/URL] [url]http://img20.imageshack.us/img20/1711/1040443r1.jpg[/url] [/B][/COLOR][/SIZE]
-
Idę sprawdzić, czy mam Bertę w archiwum ;)
-
buahahahha :megagrin::megagrin: Król Karmel I misiaczek,pięknie to wygląda ...aż sobie to zapisze :D
-
Jak Karmel by szczeniakiem to tez miał swój ulubiony styl spania. Legowisko było mu zbyteczne..w zasadzie trzymał w nim tylko tylne łapy Wyglądało to mniej więcej tak: [url]http://img338.imageshack.us/img338/6148/1060649.jpg[/url] Mam jeszcze pytanie-jaka suczka jest mamą Ally?.. Może mam jej zdjęcia z naszej wizyty
-
Paulinaaa,ale mi się to umaszczenie spodobało Masz super buldożke [url]http://img187.imageshack.us/img187/2825/dsc06838zd.jpg[/url]
-
Zdjęć z dalszej konsumpcji nie mam,bo ratowałam co się dało :lol:
-
[I][B]Ułooooooo..... ale ciastko Zjem go,zjem go!! [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1875/dsc09551i.jpg[/IMG] [/B][/I]
-
Zarejestrowałam się na nowych serwisach ogłoszeniowych:razz: kokosy.pl ogloszenia.adverts.pl mojpupil.pl kupiepsa.pl pajeczyna.pl tablicaogloszen.net 4łapy.pl [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/50356"]Śliczna młoda sunia Gwiazda szuka domu. Ruda - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://ogloszenia.adverts.pl/og555759.htm"]Ruda ŚLICZNIUTKA suczka. MŁODA szuka domu[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/szukam_psa"]Szukam psa - psy ogłoszenia[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44124"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [url]http://4lapy.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1906&catid=4&Itemid=0[/url] czekam na aktywacje reszty
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
mgie replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Wygląda jak szczeniak :razz: [url]http://img29.imageshack.us/img29/6866/dscf4151k.jpg[/url] -
Żaden owczar nie podskoczy takiemu mięśniakowi :evil_lol:
-
[quote name='pinkmoon'] Może ktoś zrobiłby mu banerek? :razz:[/quote] Ja zrobiłam:oops: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/gibson-pies-ktory-chce-kochac-pies-marzenie-szuka-kogos-dla-siebie-143126/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1723/gibsonj.jpg[/IMG][/URL]