-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
hahaha aparatka:D [url]http://img34.imageshack.us/img34/6458/1009190.jpg[/url] świetna:) U mnie też sesja zaliczona:D Myślałam że nigdy się nie skończy...:P
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img853.imageshack.us/img853/9585/69239591.jpg[/url] Twoja mina mówi.."łoooooo...cię:P"
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figa full relax...to ona jednak umie być spokojna:P -
A mi mama mówi że mam chopla i za dużo sprzętu... że nie mam chyba na co kasy tracić:P Nie widziała Twojego:D
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
sunshine replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
jejciu jejciu gratulacje:D:D:D:D Jaka hodowla?:D Dawaj zdjęcia:P [url]http://img141.imageshack.us/img141/244/dscf9563.jpg[/url] słodziaki:) -
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6817/07032011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/818/07032011012x.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9269/07032011011.jpg[/IMG] [B] [/B] [INDENT] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/4958/07032011008.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1234/07032011007.jpg[/IMG][/INDENT]
-
Gdyby komuś się za Nerciem stęsknilo :D A teraz wczorajszy spacerek z Nerem:loveu: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2917/07032011020.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4527/07032011019s.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3189/07032011018.jpg[/IMG] Neruś z pańcią:razz: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4726/07032011016.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5097/07032011014a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img806.imageshack.us/img806/4958/07032011008.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1234/07032011007.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/409/07032011006.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1457/07032011005.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3705/07032011004.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8930/07032011.jpg[/IMG] the end:diabloti:
-
Neruś z pańcią:razz: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4726/07032011016.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5097/07032011014a.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6817/07032011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/818/07032011012x.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9269/07032011011.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/952/09032011002.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2686/08032011005.jpg[/IMG] A teraz wczorajszy spacerek z Nerem:loveu: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2917/07032011020.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4527/07032011019s.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3189/07032011018.jpg[/IMG]
-
Najpierw dzisiejszy spacerek:loveu: 2 godzinki łażenia od śniegu po błocko...był ubaw:diabloti: [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9942/09032011016.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8483/09032011014i.jpg[/IMG] Aż pies by się uśmiał:evil_lol: [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8162/09032011012.jpg[/IMG] I usadź to, to w miejscu jak tu wszystko nosa kręci:eviltong: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/73/09032011009.jpg[/IMG] O, a to dzisiaj Shira na polu znalazła...:lol: Dobrze że nauczona nie ruszania, tylko się gapiła na mnie jak by mówiła "patrz pańcia! ŻARŁO!! mogę mogę moge?:placz:" [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1691/09032011005.jpg[/IMG]
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
O tym młodym psie zgarniętym z ulicy ;) tak go jakoś określam:P A suńce zrobię wątek na dogo i miejmy nadzieję, muszę się wypytać czy była u weta, jeśli tak to co powiedział... itp no i zdjęcia bo te co mam to porażka:P -
[quote name='Ewa&Duffel']Skąd ja to znam...Duffel wprost ubóstwia tarzanie się w śniegu ;)[/QUOTE] hyhy psiamki...:] [quote name='ames']hej:) ależ ona uradowana z tego śniegu! a na tej focie to to już wariacja i psa i chyba telefonu ze względu na te zniekształcenia [url]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/url] :):):) i u nas w galerii w końcu jakieś foty;)[/QUOTE] dokładnie:P Po prostu pies tak śmigał (napad ADHD) że cud że to się uchwyciło:D [quote name='Princess_York']Hejka pamiętacie nas jeszcze ? ;) . [url]http://img262.imageshack.us/img262/3183/21022011012.jpg[/url] - jaka poza :loveu:hehe[/QUOTE] pewnie że tak:D [quote name='Sylwia K'][url]http://img233.imageshack.us/img233/2979/21022011009.jpg[/url] hehe jaki oszołom[/QUOTE] świr:) zaraz was poodwiedzam i nowe fotki wrzucę:)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Sąsiadów też... jednych takich miałam za ścianą że co noc ich słyszałam...hyhyhy -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
To po piątku jak ogarniemy tą suczkę z młodym i zagubionego psa:) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia od Pauliny z Gaju :) Chłopaczek na: [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl/"]www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.gratka.pl/"]www.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]www.dwukropek.pl[/URL] A tak myślę sobię.... może zbiorowe allegro dla wszystkich hasiorów naszych? -
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było sprawdzić jego reakcję na koty, dzieci, psy, suki:) Ale to zapewne w Dt już;) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Hahaha To ja się wczoraj kładłam spać jakoś po 24:00 spać i mniej więcej w tej godzinie slyszę jęki za ścianą... przysłuchuję się i słyszę głośniejsze jęki w końcu niemal krzyki... a to moja siostra miała jakiś dziki sen i przeżywała:> Tylko małpa zawsze mówi prawie tak nie wyraźnie że nie rozumiem co gada...:P -
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Dobra to konkretnie skąd dokąd trzeba transportu?:) Postaram się pomóc w poszukiwaniach... Edit. Śrem - Kraków (Brodnica) ? -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
oj te psy stracha narobić potrafia... Ja ostatnio się wystraszyłam jak mój psiak zaszczekał na człowieka...(nigdy nie reargowała na ludzi) szczotkowałam jej wyłażonce zimowe futro na odludziu takim i szedł chłopak w kapturze a ta małpa jak wydarła pape to myslałam że zawału dostane:P -
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
To informujcie proszę co u niego:) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
no wiesz może się coś w stanie psów zmieniło... to dopytaj:) nikt się nie pyta własnie..:/ A tymczasem informuję że kolega nam stworzy schroniskowe forum:) Będziemy na nim sobie działać a jak Aga się odezwie to się forum "podłączy" do strony:) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Tsa moja chęć racjonalnego tłumaczenia wszystkiego to czasem głupia sprawa:P Widzę zagrożenie i zamiast brać nogi za pas to się gapię i myślę " to na bank nic nadnaturalnego":P... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Koreksonowa']Dzisiejsza historia. Nie jest paranormalna, ale może się taka wydawać:D Akurat tak się składa że od tygodnia wałkujemy na fizjologii temat snu, faz itp. Położyłam się spać zmęczona, zasnęłam bardzo szybko i przyśniło mi się że idę z kumplem ciemną ulicą i mówię mu, że "przez to że się wygadał to ja tez mogę oberwać!". I nagle kumpel znika, robi się całkiem ciemno i czuję jak ktoś mnie łapie za nadgarstki. I teraz najgorsze. Otwieram oczy, widzę własny pokój, i tak sobie leżę, na plecach, "trzymana'' za nadgarstki I... NIE JESTEM SIĘ W STANIE RUSZYĆ! Więc usiłuję wrzasnąć, ale tez nijak, wychodzi mi tylko kilka głębszych wdechów i nagle odzyskuję władze w kończynach. Gdybym nie wiedziała że to klasyczny paraliż przysenny, kiedy gwałtownie wybudzasz się z fazy REM i świadomość wraca ale napięcie mięśni niekoniecznie, to już bym chyba nie zasnęła... Brrr[/QUOTE] ja tam bym zeszła na zawał:P -
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
dokładnie:) moja łobuzica mieszka w bloku... po spacerze czy treningu śpi cały dzień brzuchem do góry:P