-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
dzieki:* też zrobiłam foty wstawie później bo na spacer mykam;)
-
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
U nas sprawdza się rewelacyjnie Advantix, ale to Wielkopolska... -
Zdradzicie o co chodziło czy nie można? Biedny piesek... kochane psisko nie zasłużyło na to...
-
Ma małe problemy z zarejstrowaniem się na dogo i odpuścił sobie:P Myslę że z tym nie będzie problemu, mamy kontakt meilowy telefoniczny także to nie zginie, przecież Sweety będzie szukać nowego domku a my jej w tym pomożemy!:) Mało tego ja mam nadzieje że jej przyszły domek będzie informował co u niej:) Tak jak nowi właściciele Lenki to robią: [url]http://schronisko-wrzesnia.xaa.pl/emperial/viewtopic.php?t=36[/url] Oby i Sweety się poszczęściło jak Lence bo jest nie mniej cudna:)
-
Z tego co wiem to Kamil będzie miał wesoło bo jakieś teriery ma jeszcze mieć więc może jakieś miłe odwiedziny i mała pomoc mu się przydadzą hehe:D
-
Wrzeciono:) Co do fantów to zbieramy do niedzieli a od poniedziałku jakoś ruszymy z bazarem :) Proszę o wklejanie fantów tutaj (zdjęcia, opis co to do czego itp;) stan i cena wywoławcza) lub na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w poniedziałek to ogarnę i stworzę ładniutki wątek z którym będę prosić o pomoc w ogłaszaniu:) W weekend jestem w szkole (pt so niedz) i prawdopodobnie nie będe mieć dostępu do neta . Więc w razie pilnej sytuacji kontakt 725 271 426 i lepiej dzwonić bo środki na koncie też mi się kończą...żebym na świnie nie wyszła że się nie odzywam:D Dziękuję obecnym za już okazana pomoc :* i bezczelnie proszę żeby nas nie zostawiać:evil_lol:
-
Byłam u miśka...biedny maratończyk:(
-
Może wszedł w konflikt z dzikami?
-
trzeba robic co nalezy zeby było dobrze:) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9112/28022011016s.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9716/28022011017.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8510/28022011018.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/1300/28022011020.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9919/28022011023.jpg[/IMG]
-
jasne;) ja tak samo więc też jutro... będziemy zbierać fanty do niedzieli a od poniedziałku postaramy się ruszyć bazar... pomożesz w rozsyłaniu PW o fantach?:)
-
Zrób zdjęcia tych przedmiotów i opisz każdy i wstaw tu lub wyślij mi na meila [email][email protected][/email] Będziemy mieć kilka ślicznych rysunków maskotki-breloczki firmy NICI nowego zapakowanego misia z kocykiem i portfelik z NICI:) Mam nadzieję że wiele więcej...
-
Sweety jedzie dopiero w weekend do dt. A ile kasy tego nie wiemy bo i skąd? Suńka pójdzie z Kamilem do Weta w Warszawie. Tam zostanie zbadana. Ma paskudne coś za uchem. Wygląda jak choroba skórna, czyli trzeba będzie pod mikroskopem sprawdzić co to no i leczyć. Następnie ma dziwny brzuch, może po porodzie, może robale... nie daj Boże martwe szczeniaki... jeśli wet zadecyduje będzie trzeba zrobić USG jeśli coś się dzieje trzeba będzie zrobić zabieg. I do tego dochodzi ewentualna sterylizacja przed adopcją. Ale coś konkretnego będziemy wiedzieć po wizycie u weta. Koszty na pewno będą pytanie tylko jakie... Obawiam się że nie małe. Stąd potrzeba bazarku... BŁAGAM O FANTY!
-
grrrr pasożyty jedne... u nas zawsze jakoś później się pojawiają ok. koniec kwietnia-maj ale kropelki jutro kupię zabezpieczająco:) Jak zawsze niezawodny advantix... Będzie trzeba zważyć tą moją babe... jak nie schudła to ma w dziub hehe:D
-
PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Jestem zdania że sucha karma sprawia mu problemy... Przypominam że mało co mu z zębów zostało. Trzymała bym się pomysłu żeby rozmoczyć ją w rosole.. -
Mam wspaniałe wieści! Znalazły się dobre dusze, które zabiorą Sweety z Łodzi do Wawy:) Mało tego mamy opcje i na sobotę i na niedziele:D Czas zacząć myśleć teraz o pieniążkach na leczenie i badania... P.S zbieramy fanty na bazar dla Sweety!
-
Hehehe i "reklamacji" by nie było:P
-
Hop hop sami... co tam piesku u Ciebie?:)
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Do Łodzi a od Łodzi szukamy transportu... -
Tak zaklepana i zarezerwowana:) Już teraz może być tylko lepiej! :multi:
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
heheheh aneta focha strzeliła:P Irmina będzie jak się ogarnie:D No a sunie jadą w sobote lub niedziele:) Irmina da tylko znać który dzień dokładnie. Co my bez niej byśmy zrobiły?:D -
Dziewczyny jadą w sobotę lub niedzielę do warszawy. Mili Vanilli zawiezie dziewczynki do Łodzi:) Tam dojdą do siebie i będą miały nowe domki:D Szukamy transportu z Łodzi do WAWY!