Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Pewnik:D Zadzwonisz?:P Oni jakoś się Ciebie bardziej słuchają...:/
  2. Sunia jedzie na tymczas do Warszawy razem z Candy Kamil już wielokrotnie miał zwierzaki na tymczasie z Fundacji Viva i adopcje Malamutów:) Jest pewnikiem:) W Warszawie zostanie zabrana do kliniki gdzie będzie miała zbadany ten brzuszek (może USG od weta zależy) i sprawdzone to coś za uszami. Jeśli jej stan pozwoli będzie sterylizowana tam. :)
  3. Jest jest jest dziewczyny! Sweety i Candy mają ofertę sprawdzonego domu tymczasowego. Wspaniały człowiek również oferuje opiekę weterynaryjną:D Będziemy przewozić psinki no i trzeba zebrać pieniążki na leczenie, weta USG i wszystkie inne!:D ale jestem roztrzęsiona:P
  4. nie mam pojęcia ale jeśli jest dobrze to przyjdzie czas żeby się dowiedzieć:D Poinformuję:)
  5. Nie chcę zapeszać ale jeśli się powiedzie to będę mieć świetne wieści:D ale na razie ciiii:P
  6. A to sorry, sugerowałam się naklejkami. Przeciwko parvo czy jakieś jeszcze robią?
  7. Dziękuję:* Hop mała szukać domku:) Pojawiły się pierwsze zapytania o nią:)
  8. Jeśli nie dostaliście w schronisku kartki od wścieklizny to można się spodziewać że nie był szczepiony... bo watpię żeby tego nie wystawił wet. A po za wścieklizną nie szczepia na nic psów.
  9. Dziewczyny, Wrzesińskie schronisko doczekało się swojego forum:D [url]http://schronisko-wrzesnia.xaa.pl/emperial/index.php[/url]
  10. mają aukcje razem:) szukam tymczasu ale na razie bez odzewu:( Czy ktoś by umiał im facebooka zrobić?
  11. o kurczę, a właśnie się zastanawiałam kiedy czas kropelki na kleszcze zakupić..i już wiem:P
  12. Nikt się losem małej nie interesuje...ech:( A to taka kochana dziewczynka:(
  13. Wspaniałe wieści dot. Victora:) A biorąc go ze schroniska nie dostaliście takiego druczku jak się dostaje przy szczepieniu na wścielkiznę?
  14. Już wsio działa:D przejrzyj wątki które napisałam i możemy psiaki dodawać:) Stworzy się szablon według którego to będzie dodawane co by przejrzyste było:)
  15. Aneta, Irmina...forum jeszcze będzie się poprawiać ale można juz na nim działać:D więc w zasadzie oficjalnie otwarte:P [url]http://schronisko-wrzesnia.xaa.pl/emperial/index.php[/url]
  16. Oby szybko znalazła...jeśli uda się poszukać DT to na pewno będziemy zbierać na weta itp.
  17. nikt nie robi niczego w złej intencji...
  18. znamy się z tym panem...bardzo blisko! Wątek, wątek... pies jest fałszywy (kiedyś uważałam że nie ma takiego okreslenia...:() Aneta miałaś z nim kontakt? Bo ja go raz zapytałam dlaczego ma taki pokarcerowany nosek.... i mi pokazał:(
  19. oczywiście zagłosowałam na bidulki...
  20. Czy ktoś może podać namiary na tamte domy tymczasowe które były chętne? Może przygarneli by Sweety?
  21. Na sforze:P [URL]http://sforahusky.pl/forum/topic.html?id=300&p=13[/URL] tutaj jest:D DOJECHALI SZCZĘŚLIWIE! :D
  22. Suńka płacze tak ze aż uszy więdną. A kochaniutka jest taka przylepka:) młodziutka...
  23. później się zmieni nagłówek no i dopracuje tematy... Arek ma dzisiaj w planach to skończyć:P (znaczy w nocy) :D
  24. zdjęcia z dzisiejszej eskapady :cool3: Wiosna u nas :loveu: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2682/12032011.jpg[/IMG] Iii brudny pies :roll: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3500/12032011002.jpg[/IMG] Ale szczęśliwy pies :diabloti: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3462/12032011001.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...