Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. to się nigdy nie zmieni ale po to robimy co robimy żeby takie obrazki oglądać:)
  2. Super zdjęcie...serce rośnie:)
  3. leniuchowało..heh padam na pysk i na oczy nie widzę:P wszystko o hasiorkach w wątku Sweety:D Nie próżnowałam w szkole, po długim czasie wreszcie miałam telefon o Boogiego!:D
  4. Tekst do rozsyłania: "85 różnych różności dla dwóch nietypowych słodkości!:loveu: Dla człowieka, dla psa, dla ucznia i dla dziecka, dla dorosłego...nowe i używane... łatwiej by było wymieniać czego tam nie ma!:evil_lol: Bazarek na rzecz suczki husky i jej dziecka. Zostały wyciągnięte ze schroniska. Żebra i kości policzy się im bez problemu. Rany po pchłach nie dają spokoju a niezidentyfikowany łysy plac za uchem Sweety wygląda na zainfekowany. Do tego jej ogromny brzuch...trzeba zrobić USG i trzeba je leczyć! Na to jednak potrzeba pieniędzy. Dziewczyny mają bezpieczny dom tymczasowy, teraz muszą wyjść na prostą! Zajrzyj do Sweety i Candy, błagamy o pomoc:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204260-BAZAREK-RUSZA-21.03-%28poniedzia%C5%82ek%29"][U][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9775/sweety.jpg[/IMG][/U][/URL]
  5. I relacja od Pani Ani która wiozła psiaki:) "Zdjęcia są słabe bo z komórki, część robiona na czerwonym świetle w aucie, bo jechałam sama, więc pstrykałam do tyłu patrząc w przód... Jak jechał pociąg to zrobiłam parę lepszych. Na miejscu już się nie bardzo dało, bo za dużo się ruszały obie. Candy narobiła na wykładzinę, nasiusiała na pana, gryzła mi nogawki spodni i jest słodka. Sweety jest spokojna, czasem zawyje, ale mało. Nie słucha się, więc musiałam ciągnąć lub pchać... ale nie jest nerwowa, więc się nie bałam. Fajne są."
  6. Na miejscu przy klatce szyszyli, Sweety się emocjonowała: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9589/imag0107c.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4861/imag0106tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3993/imag0105r.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3624/imag0098tf.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/49/imag0094xl.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3958/imag0101zj.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8929/imag0093k.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4065/imag0095x.jpg[/IMG] ....................
  8. tak, tak ogarniam jeszcze bazarek, ostatnie dociągnięcia:P zaraz napiszę treść ogłoszenia ładną do rozsyłania na PW:) I proszę pozasysać bannerki:) zaczynamy akcje ratunek:D W Łodzi: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/349/imag0091c.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9406/imag0092v.jpg[/IMG] W samochodzie było spokojnie: [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/6974/imag0102f.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7268/imag0100hw.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7017/imag0099p.jpg[/IMG]
  9. Sunie są w Wawie:) Były małe komplikacje w przekazaniu w Łodzi ale się udało (dziewczyny się odszukać nie mogły:P) Obie mają rozwolnienie... Sweety jest bardzo grzeczna. Lubią dzieci (miały z nimi kontakt) interesowały się szynszylami. Tyle na razie wiem;)
  10. kochane psisko:) Oby Sweety była tak grzeczna:D W niedzielę zaczyna nowe życie:)
  11. no proszę:) To jak otworzę mój ośrodek rehabilitacji to zatrudnię kociaki:D Tylko nie wiem jak się będzie im współpracować z dogoterapeutami:)
  12. ja wolę wystawić wszystko, a nóż się spodoba to i owo:) A pozostałe rzeczy wystawi się później:)
  13. niestety nie, cały weekend jestem w szkole łącznie z niedzielą, ale myślę że ja tam nawet potrzebna nie bede...
  14. hehehe tam nam na bazarku tez juz sie bili:D oj bedzie sie działo:) cieżko jest powstrzymac ale musze juz wystawiac bo bym nie ogarnęła na raz, juz nad tym pół nocy siedzxiałam a porzadnie trzeba zrobic;p
  15. Dominika są u nas te gazetki;) W obecnym numerze jest niezły artykuł o zaprzęgach:) Artykuły reprezentują poziom w zależności kto je napisze. Jeśli napisze dobry hodowca mamy dobry portret rasy. Jeśli napisze człowiek który nie wie co to za papier rodowód, ma więcej owczarka w huskym niż huskiego i opisuje portret rasy Syberian husky to jest co jest:P (podałam przykład wymyślony:D)
  16. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6973/16032011006.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7416/16032011005.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5149/16032011003k.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9448/16032011015.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6864/16032011014.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/457/16032011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6466/16032011011.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1906/16032011007.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4258/16032011023.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8963/16032011022.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4170/16032011019.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6983/16032011017.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6276/16032011016.jpg[/IMG] ..........................................
  19. A oto Shira i Nero na dzisiejszym (wczorajszym w sumie) spacerku:D [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6081/16032011033.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7497/16032011030h.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1939/16032011029.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5004/16032011028.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7109/16032011026.jpg[/IMG]
  20. ale tyś"wymiarowa":D tu się bazar płodzi roboty od cholerki z tym:P [url]http://www.dogomania.pl/threads/204260-Urodzi%C5%82a-na-s%C5%82omie-ma-Dt-nie-ma-pieni%C4%99dzy-na-leczenie-RATUJEMY-SWEETY!?p=16510524#post16510524[/url]
×
×
  • Create New...