Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Spotkaliśmy się na rynku. Przyjechała TVP i TV Gniezno. Przyjechało wielu ochotników. Zaczeliśmy od rynku następnie część osób przeszła na amfiteatr gdzie odbywało się losowanie nagród po rajdzie rodzinnym czyli trafiliśmy na spore zgrupowanie ludzi. Ludzie byli wyraźnie zainteresowani sprawą, pytali o petycję. Pan burmistrz strasznie się zdenerwował naszą obecnością i obecnością TV...uciekał i wykręcał że on niczego nie obiecywał (nowe schronisko). Mam nadzieję że ktoś uzupełni tą skąpą relację o np. organizacje które z nami były...:) DZIĘKUJĘ !! I najwyraźniej to nie koniec...;) P.S Husky oto Boogie z nowym panem:) (ten piesek którego chciałaś zabrac co tak głośno wył;)) I więcej fotek z domku: https://picasaweb.google.com/Wolfter/DlaMartyny#
  2. Fotorelacja! :) Zdjęcia od Moniki ;) cdn
  3. do mnie również dzwonili, ze będą;)
  4. dokładnie... będę też z swoim psem jutro, nie przeszkadzają jej tłumy a walczy w sprawie "swoich" ;)
  5. wyczyściłam... aczkolwiek lepiej dzwońcie... 725 271 426 begin_of_the_skype_highlighting 725 271 426 end_of_the_skype_highlighting
  6. 11-13 tak jest ustalone;) ale jak i co to raczej spontan... też mówie o tym że wszyscy będą na amfiteatrze... łącznie z władzami!
  7. Odpowiedź z TVP : [COLOR=#000080][FONT=Arial][COLOR=#000080][FONT=Arial]"Witam,[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Arial][COLOR=#000080][FONT=Arial]niestety nie mogę dzisiaj obiecać, że uda się nam jutro do państwa przyjechać. Nie planujemy pracy do przodu, każdego dnia rano jest redakcyjne kolegium i wtedy zapadają decyzje. Proszę, na wszelki wypadek o podanie numeru telefonu komórkowego do pani."[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Arial][COLOR=#000080][FONT=Arial]Podałam kontakt do siebie [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] ARTYKUŁ "z deszczu pod rynnę" [url]http://gazetylokalne.pl/a/wrzesnia-z-deszczu-pod-rynne[/url]
  8. do tego mozna napomknąć o zwolnionym dziennikarzu... oni sie prawdy dogrzebia P.S napisałam do TVNu TVP Poznań... Gazeta "NIE!" Gazeta Wyborcza...
  9. Jest ten rajd rowerowy w parku...burmistrz zawsze brał w nim udział i byl na losowaniu nagród. Rajd konczy się o 11 w amfiteatrze...
  10. W tym dniu odbywa się rodzinny rajd rowerowy!! Uczestniczy w nim 3/4 wrześnian od 9 na rynku kończy się o 11 w amfiteatrze także można by przejść z rynku do amfiteatru! P.S wpadnie kilku moich znajomych
  11. Kto by jechał pociągiem czy coś mogę odebrac z dworców i się zaopiekować tymi osobami! Kontakt do mnie: 725271426 Martyna
  12. Można by ale tu potrzeba więcej ludzi... na trójkę napaleńców nikt uwagi nie zwróci. A jak ładnie napisali w gazecie? "dla dobra zwierząt...." gdzie to dobro?!
  13. Będę na rynku 3ciego... Boogi już bezpieczny w nowym domu!:)
  14. sory za wyrażenia! Ocipieli! ale się wkurzyłam... ja chce Boogiego ... w piątek ma transport do domu! Gdyby znalazł sie wczesniej transport... niestety nie ma :( dom czeka!
  15. W piątek Boogie jedzie do nowego domu! Jutro będę dzwonić w jego sprawie... mam nadzieje że mi go nie wywiozą! Dwa lata czeka w boksie, zasługuje na tak wspaniały dom! Kiedy ta pikieta?
  16. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4585/19693520109343324589510.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8259/19669320109407991249710.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6786/19648720056410329882810.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9218/19597320109348324589010.jpg[/IMG]
  17. Najnowsze informacje i zdjęcia! :D "czesc, psiaki maja sie super.... hasky, teraz layla jest caly czas pod opieka weterynaryjna... caly czas musi dostawac cos na odpornosc :( ale widac baaaardzo poprawe.. sierc juz garsciami nie wypada :))) w zalaczeniu zdjecia... Co do szczeniora, jest podobno straaaasznie niegrzeczny. zdjecia mam dostac pozniej ..." [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9836/beztytulue.png[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7476/20832620109362324587610.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/2018/20059620046216997568810.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2018/19967520109354991255010.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/9863/19723020109367324587110o.jpg[/IMG]
  18. Niektóre psy zdecydowanie wolą mieszkać na dworze, znam mnóstwo zadbanych pięknych kochanych psów które z takich czy innych powodów nie mają wstępu do domu. Myślę jak Irmina że to dużo lepsze życie niż schronisko tym bardziej że to szansa dla suczek które już długo siedzą zamknięte w 4rech ścianach.... Mogę zostawić jakieś duperelki w schronie dla Marysi w czwartek razem z bransoletką?:P
  19. To to chyba by był już duch kota:P heheh Jutro jak wejdę to napisze wam co mi sie ostatnio przydarzyło :)
  20. dokładnie, jestem ciekawa jak Candy rośnie:) Napisałam do Kamila, bywa u cioci mam nadzieję że nam podrzuci foty:)
×
×
  • Create New...