Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Oby nie zdążyła zadbać o swój Image osobiście do tego czasu :D
  2. u nas też... cały weekend sprzątałam. Shirka już wypucowana, teraz tylko trymowanie i piling pazurków.:evil_lol: Jeszcze nie wie że Pan doktor już na nas czeka :diabloti:
  3. Za to husky są :placz: ogrom tych kudłaczy w schronie :shake: P.S oki oki jak juz tak sie spieracie... i tak kazdy kocha mojego psa ^^
  4. [url]http://img69.imageshack.us/img69/6168/dsc6006.jpg[/url] no daaaaaj mi tego smaka! [url]http://img198.imageshack.us/img198/1742/dsc6007j.jpg[/url] Stary no weź! Ty maślisz oczy a oni Ci pstryk foto i na dogo wrzucą! Miej że honor:D
  5. sunshine

    Diana :)

    Nie mogę się napatrzec na tego psiumka :D Świetnie sobie radzi;)
  6. [url]http://img545.imageshack.us/img545/4099/dsc1957f.jpg[/url] oooooooooo jaki widoczek :D
  7. Cześć wilczusie:) co slychać w szpicowym świecie?:D
  8. [url]http://img706.imageshack.us/img706/554/szarpakidorcia051kopiak.jpg[/url] Skąd ja to znam?:D -posuń się! -...pies spogląda leniwie... -no ejjjj.. -pies patrzy z politowaniem... - (szrapiesz kołdrę) no złaź z mojego miejsca!!! -pies obraca sie na grzbiet z miną "ani mi się śni..." - człowiek wyszarpuje ile się da kołderki spod psa następnie wpełzuje pod kołdrę i wciska się pod psa który i tak nie ma zamiaru się ruszyć... :mad: A O PORANKU NIE CZUJE NÓG ! :diabloti:
  9. Jak nie może być wymówką? Lało i wiało ze wszystkich stron tak że strach z domu wyjść a co dopiero tyle km do schroniska i jeszcze tam trzeba wyprowadzić psa na niczym nie osłoniony wybieg. Z własną suczą wyleciałam na siku i do domu. Dopiero popołudniu się zrobiło znośnie. My nie mamy prawka ani samochodu, cały czas autonogi... nikt nie chce przeleżeć świąt :/ Trzeba tak pomagać żeby sobie nie szkodzić;) Jak mi szczęście dopisze i dostanę wolne w piątek to w piątek z rana pójdę;) czyli LOVE i BIANKA mają domy? A co do Agility... Husky potrafi:D! Bardzo fajnie było;)
  10. Tak też o tym myślałam ata, wiem że to się tam nie przyda... zostawimy dla bazarku ;) Myślę że dziewczyny nie będą miały nic przeciwko:). Dzisiaj mam iść odebrać kolejną karmę ale nie wiem czy dotre...tak leje i wieje że aż żal psa z domu wygnać...
  11. Zajęcia bardzo udane. Dowiedziałyśmy się wielu fajnych rzeczy. Shira miała na początku obiekcje co do tunelu (np wolała wskoczyć na tunel albo wleźć dziurą z boku...nie wiem skąd:D) ale w końcu się udało:D. Pokonała kilka hopek tunel i hopki:D Marzena mówiła że obie sobie świetnie radzą jak na pierwszy raz:) Następne spotkanie raz w miesiącu;) Postanowiłyśmy że wolimy jechać raz w miesiącu na zajęcia z instruktorem niż dwa bez... Ma sporą wiedzę;) A tak to sobie wykorzystamy Moniki hopki i slalom oraz spróbujuemy załatwić jakiś tunel;) P.S a fot nie ma bo byśmy nie ogarnęły. Na następny raz będą;)
  12. Dostałam dziś kolejne kg suchej karmy, małe legowisko dla psa i smaczki ;) I jutro ide odebrac kolejne:D
  13. Przysięgam że już nigdy w życiu nie będę narzekać że mój pies rozwala "tylko" pracę każdego zaprzęgu i organizację każdych zajęć Agility! oraz że próbuję zjeść przy każdej okazji papugę:P :D
  14. Coś rzadko się przypominamy...:P Więc wpadłam powiedzieć, że dzisiaj razem z Moniką i Barsą jedziemy na Agility do ABC do Nekielki. Chcemy pierwszy raz spróbować z szkoleniowcem bo to nasz debiut a w styczniu dokoptowałyśmy się do Colaków:evil_lol: Oczywiście będą zdjęcia z tego pamiętnego dnia... mam nadzieje że Shir mi nie narobi wstydu :diabloti:
  15. [quote name='Ty$ka']Witam moją rówieśniczkę i jej psa :). Masz cudownego wilczaka, przejrzałam całą Waszą galerię i oczekuję na więcej zdjęć ;). Pozdrawiam:)[/QUOTE] średnio raz na pół roku wpada może się załapiesz:D
  16. [url]http://images6.fotosik.pl/626/834be7ab57a0d892gen.jpg[/url] ...i" pies go olał" ;)
  17. [quote name='ata']Jak zwykle duzo, duzo zdjęć psiaków przede wszystkich małych, oraz z prawej strony tego wiekszego laciatego chłopaka, a z lewej wilkowatej suni w kolczatce ;)[/QUOTE] tak jest, zlecenie przyjęte ;) Własnie wróciłam z Viki (tej obok Warszawskiej) i zobaczyłam tam plakat reklamujący schronisko dla psów w Swarzędzu no i te psiaki do adopcji, zastanawia mnie któż to powiesił, bo jeśli miejscowy ktoś no to o la Boga... my też mamy schron... Niby adopcja to adopcja ale sklamała bym gdybym powiedziała że mnie to nie zakuło ;)
  18. Jutro wędrujemy do schroniska ;). Jakieś życzenia?:D
  19. hehehehe przynajmniej mamy długi dzień:D A dzisiaj jadę z Shirką na agility do Nekielki xD już to widze haha
  20. Lubię wstawać o 7 w sobotę... -_- :P
  21. Pewnie :) z rana?
  22. i zrobimy im chustki "szukam domu":D
  23. Jane że tak:D No wlasnie tak ostrożnie piszę o karmie uzbieranej w grudniu :evil_lol: a nie wprost że w akcji :diabloti: ale masz rację super by było żeby to pod szyld akcji wciągnąć :eviltong:. Wtedy ci co twierdza ze nie beda sie ośmieszac zobaczą że jest takie zainteresowanie że jednak ośmieszają się nie biorąc udziału :D Ludzie to zwierzatka stadne, jak część idzie to reszta za nimi :evil_lol: A Witkowo ma dużo trudniejsze zadanie bo to mała społecznośc i jest jeszcze bardziej w tyle niz Wrzesnia jeśli chodzi o więdzę kynologiczna i tym podobne... Mi sie ogólnie od dawna marzy jakas psia impreza :D Mini treking albo psi festyn albo drzwi otwarte schroniska...:P nie wiem jak by to zorganizowac;)
  24. [quote name='ata']Sunshine, wiesz te podziały są i zawsze będą, byle przy okazji nie robiły szkody temu czemu się poświęcamy, czyli pomocy zwierzętom.... ;) Jestes jeszcze młodziutka, pożyjemy-zobaczymy ;) Zgadzam się z tym, że w jedności siła ;) Ta starsza akitowata sunia jest całkowicie ślepa a nie niedowidząca.[/QUOTE] Tak to podstawowa zasada. Niestety niekiedy niektórym brakuje sporej dozy dyplomacji i taktu i mieszają prywatne urazy często stawiając na szali nawet życie psów... Prozaiczny przykład: " nie dam Ci karmy bo jesteś wkurzająca!"... nie pomysli osoba że karmy nie daje mnie tylko psom... :roll: A co do młodości... hmm mi się własnie wydaje że z wiekiem uczę sie jak omijać takie podziały, dużo uwagi skupiam na wypracowaniu w sobie empatii i panowaniu nad emocjami, mam nadzieję że szpony wrednej rzeczywistosci uda mi się trzymac jak najdłużej daleko od siebie :evil_lol: [quote name='wegee']Martyna, widziałam kocurka w schronie i chciałam złapać ale mały się nie dał xD Może uda się nam razem jak będziemy jakoś go zgarnąć, mogę go na weekend czy coś zabrać do siebie jakby co. Jeśli o małe psy chodzi to właśnie chciałam pisać żeby coś z nimi zrobić, może mogłabym jakiegoś przygarnąć na tymczas, moja mama jest jak najbardziej za jeśli to byłoby możliwe :cool3: Idziesz w tą sobotę ze mną do schrona ? Zajmiemy się może wtedy sierścią Love.. I tymi maluchami :D Chętnie pomogłabym w prowadzeniu wątku czy strony ale wierz mi, że dla mnie to większy kosmos niż dla Ciebie :shake:[/QUOTE] o to oby się udalo go capnąć...głupolek ma dom, mieszkanko i pana dla siebie i nie chce :diabloti: A możesz np ogloszenia psom robić:D i juz by były funkcje idealnie podzielone :evil_lol: [quote name='MyszkaMiki']Co do strony nie ma problemu, wiem, że to zajmuje sporo czasu. Sam projekt i zrobienie wszystkiego zajęło mi ponad 2 miesiące. Dodanie jednego psa zajmuje średnio pół godziny :) Ale to jest to co lubię i co wiem jak zrobić, a co najważniejsze mogę to zrobić wszędzie nawet siedząc w Poznaniu. Najbliższe kilka dni mam dość ciężkie ale postaram się jak najszybciej umieścić nowe psiaki na stronie. A listy nie mogę ściągnąć :([/QUOTE] dokładnie:) nie wiem dlaczego... w pracy nie moge na to wejść więc w domu sprawdze co jest grane;)
  25. lista:) [url]http://www.sendspace.com/file/4rodp7[/url] [URL="http://www.sendspace.com/delete/4rodp7/a9e2649d3bd72908fe5a4f2c2c81a333"][/URL]
×
×
  • Create New...