Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Myszka Miki podrzuciła dziś do schroniska 180 kg karmy ! :D czyli łącznie mamy już ponad tonę karmy uzbieranej w grudniu a to jeszcze nie koniec :D!
  2. Gotowe :) po południu dodam listę ze zdjęciami ;) Spisałam w wordzie listę psów (imiona+ zdjęcia ) która przy wizycie w schronisku bardzo ułatwi "przegląd psów". Spisałam na razie psy z wątku tylko:)
  3. the end :D psiaki dodane:)
  4. 21.NEGRO [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2626/10czerwiec2011r299.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2659/10czerwiec2011r286.jpg[/IMG]
  5. 20. SONIA [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/447/10czerwiec2011r194.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4690/10czerwiec2011r192.jpg[/IMG]
  6. 19. CODY [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6504/10czerwiec2011r075.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4593/10czerwiec2011r076.jpg[/IMG]
  7. 18.BADY [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4935/10czerwiec2011r060.jpg[/IMG]
  8. No pewnie ze tak :D te samo schronisko ten sam wolontariat;) przeciez współpracujemy, wszystko nasze bez jakiś chorych podziałów i wytykania sobie błędów, zajmijmy się lepiej dobrem psów:P Kazdy robi ile może. Prowadzenie strony to kosmos dla mnie, ty to potrafisz więc to ogromne odciążenie. Na samym wątku uporządkowanie tego kosztuje mnie masę czasu...wydaje się że to "chwilka" ale to nie prawda. Człowiek w pojednynkę nie jest w stanie ogarnąc tego "dorywczo" by musiał nie pracować albo od razu po pracy każdą minutę spędzać na tym... a każdy ma własne życie przecież. Nie można robić takiej trzody żeby siebie zaniedbywac tym kosztem bo potem rodzi się problem że człowiek chcący zbawić świat sam potrzebuje pomocy zamiast pomagać...
  9. Ale mam wprawne oko:P Tyle mu dałam;)
  10. 14. NIKA [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/5690/stycze2011030.jpg[/IMG]
  11. 13. NANA podczas jedzenia :) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1848/13maj2011rok105.jpg[/IMG]
  12. 12. JERRY [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8116/10czerwiec2011r231.jpg[/IMG]
  13. 9. LUNA Biedna Lunka zaraz po przyjeździe do schroniska: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2655/0508200936.jpg[/IMG] I po czasie, kiedy już odżyła :) [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9840/13maj2011rok085.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5276/13maj2011rok083.jpg[/IMG]
  14. 8. PONGO [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1248/13maj2011rok038.jpg[/IMG]
  15. :crazyeye:no to do roboty ^^ a tak roboczo ile samsung ma lat?
  16. 6. SAMSUNG Oto Sami zaraz po odebraniu ze schroniska... [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1077/pr6.jpg[/IMG] A oto Sami dziś! Można powiedzieć, że to nowy pies;) [IMG]http://images8.fotosik.pl/515/d5fd8e9c35139770.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/831/9798b2eec8bdda78gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/133/aa0417287e36e12agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/269/3239f420c2b3a40cgen.jpg[/IMG]
  17. oki doki, postaram się ogarnac jakoś spamiętać te mordy i sprawdzić schronisko w sobotę:P Nie łatwo spamiętać te pyski:lol: A pies nr 15 to dolar ;)
  18. Boze ile ich tam było? Kiedy będzie mozna im szukać domów?
  19. A mam pytanie, na ile aktualne sa? czy u pani Wandy nadal są te co są tu? i te które są w schronie bo nie kojarzę wszystkich...
  20. pies z postu 51 to Sybir, jest więcej zdjęc jest tez opisany w wątku schroniska, klik w mój bannerek ADOPTUJ PSA, zaraz ogarnę resztę;)
  21. Owszem, nalezy sprawdzić chociazby podstawowe informacje na wybiegu, poobserwować chwilę. Poczochrać trochę. ocenic co pozwala ze sobą robić. Czy możemy mu zajrzeć w pysk, zlapać za uszy, podniesć łapki. Czy jest mu to obojętne czy się boi czy jednak sztywnieje i sprawia mu to dyskomfort czy może warczy... jest tego mega dużo;) A i tak są to tylko podstawowe sprawy które po opuszczeniu schroniska mogą się z czasem zmienić. Ale o tym tez się uświadamia ludzi. dlatego trudno jest panowac na adopcją całego schroniska i dlatego ja np nie biegam po schronie ofocając wszystko co ma 4 nogi i nie spierdziela na drzewo tylko biorę psa na wybieg, troszku martletuję i dopiero jego zdjęcia dodaję i sporządzam opis. No i teraz też Magda to robi. Piszemy zawsze tyle co wiemy. Nie ukrywam tez wad psów ponieważ ludzie potem biorą wyidealizowane zwierze a nagle okazuje się że przeszkadzają im prozaiczne problemy jak np. to że szczeniak zsikuje się w domu oO (miałam już taka sytuację) Żenujące sa argumenty którymi potrafia poslugiwac się ludzie... -_- P.S musze napisać Samiemu ładny poemat:P jemu to już by książkę mozna pisać ....
  22. A to nie lepiej dać tu i go od razu opiszemy itp. jak pozostałe psy;)?
  23. a w sobotę trzeba zrobić najazd na boks z malymi pieskami, obfocić je i zrobić coś z tym kotunem:P Zadzwonię do pana Irka spytać się czy pies jest i czy pozwoli go zabrac do fryzjera, a potem przejde się do fryzjera psiego i postaram się go umówić:P P.S a co do Love to trzeba by wziąść nożyczki i bezczelnie powycinac te rzepy;) I jeszcze coś póki pamiętam:P Mozna by pomyslec o jakiejś akcji sterylizacji na wiosnę. Połączyć promocję sterylizacji i kastracji ze zbiórką pieniędzy na ten cel:)
  24. szczena mi opadła i głośno szczeka po podłodze :shithappens: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: aż mi się gorąco zrobiło:D Mozesz zdradzić któż to :cool3:??
×
×
  • Create New...