Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Dziękuję, czeka nas pracowity a do tego taki szary i smutny :(
  2. Witam poswiatecznie:D jak stan brzuchów wolontariackich?:P
  3. Piękna choinka, my juz po świątecznie z bólem brzucha:P
  4. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7382/02122010040c.jpg[/IMG] [COLOR=red] [/COLOR][SIZE=5][B][COLOR=red]Małą gwiazdkę przed świętami[/COLOR] [COLOR=green]Przyjmij proszę z życzeniami[/COLOR] [COLOR=red]Może spełni się marzenie[/COLOR] [COLOR=green]Białe Boże Narodzenie[/COLOR] [COLOR=red]Lub, gdy przyjdzie Ci ochota[/COLOR] [COLOR=green]Niech to będzie gwiazdka złota[/COLOR] [COLOR=red]Bo, gdy spada taka z nieba[/COLOR] [COLOR=green]Wtedy zawsze marzyć trzeba[/COLOR] [COLOR=red]No, a jeśli tak się zdarzy,[/COLOR] [COLOR=green]Że srebrzysta ci się marzy[/COLOR] [COLOR=red]Możesz także taką zdobyć[/COLOR] [COLOR=green]I choinkę nią ozdobić[/COLOR] [COLOR=red]Gwiazda, gwiazdce zamrugała[/COLOR] [COLOR=green]I choinka lśni już cała[/COLOR] [COLOR=red]Naszych marzeń jest spełnieniem[/COLOR] [COLOR=green]Bo jest piękna jak marzenie[/COLOR] [COLOR=green][COLOR=red]A pomarzyć czasem trzeba[/COLOR] [/COLOR][COLOR=green]Każdy pragnie gwiazdki z nieba.[/COLOR][/B][/SIZE] ____________________[COLOR=yellow]$$$[/COLOR] _____________________[COLOR=yellow]$$$$$[/COLOR] ___________________[COLOR=yellow]$$$$$$[/COLOR] _________________[COLOR=yellow]$$$$$$$[/COLOR] _______________[COLOR=yellow]$$$$$$$$_$$$$$$$$$$[/COLOR] ______________[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$$$$$$$$[/COLOR] _____________[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$$$$$[/COLOR] ____________[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$$$[/COLOR] ___________[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$$[/COLOR] __________[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$[/COLOR] _________[COLOR=yellow]$$$$$$$$$[/COLOR] ________[COLOR=yellow]$$$$$$$$[/COLOR] _______[COLOR=yellow]$$$$$$$[/COLOR] ______[COLOR=yellow]$$$$$$[/COLOR] ______[COLOR=yellow]$$$$$[/COLOR] ______[COLOR=yellow]$$$$[/COLOR] ______[COLOR=yellow]$$$$[/COLOR] ______[COLOR=yellow]$$$[/COLOR]_____[COLOR=yellow]$[/COLOR] [COLOR=yellow]$[/COLOR]______[COLOR=yellow]$$[/COLOR]___[COLOR=yellow]$$[/COLOR] __[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$[/COLOR] ___[COLOR=yellow]$$$$$$$$$[/COLOR] ____[COLOR=yellow]$$$$$$$$$[/COLOR] ___[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$$$[/COLOR] __[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$$$$$[/COLOR] __[COLOR=yellow]$$$$$$$$$$$[/COLOR]____[COLOR=yellow]$[/COLOR] [COLOR=yellow]$[/COLOR]_____[COLOR=yellow]$$$$[/COLOR] _______[COLOR=yellow]$$$[/COLOR] ________[COLOR=yellow]$[/COLOR]
  5. gazeta nic chyba nie wie. Można do przeglądu coś dać
  6. Młodzieżowa akcja dla schroniska - psiska pełna miska odniosła zdecydowany sukces! :multi: Dzięki Wam udało się zebrać: 1050,5 kg karmy dla psiaków + akcesoria:D I tak od: - Fundacji 800 kg - ZSTiO 7 kg + miski,posłanie, obroże, puszorki, zabawki i smakołyki - LO 5 kg - Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrześni z ul. Żeromskiego 180 kg - Salon Mody Ślubnej ul. Rynek 10 10 kg - Galeria Zdrowia i Urody "Relax" 10 kg - osoby prywatne - "zbiórka na telefon" 38,5 kg + posłanie i smakołyki A to jeszcze nie koniec bo czekamy na wieści z Przedszkola Tęczowa Chatka oraz SSP nr 1 :)
  7. juz lece:D
  8. Gotowe :) Wszystko poprawione
  9. mi się ten ich wytrzeszcz oczu podoba hyhyhy sa uroczo paskudne:D
  10. [quote name='understandme']Witamy się ! :) Shira ma magnetyzujace spojrzenie :loveu: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas ;)[/QUOTE] tsa i wszystkich bierze na to :D nie wiem jak ona to robi ale jak mam coś do załatwienia to chętnie ta wazeliniare zabieram ze sobą :evil_lol: [quote name='M&S']Doberek, miłego dnia:)[/QUOTE] Dzień dobry :D pruszy u nas snieg :D :multi:
  11. Masz czujne oko :D No własnie sie tak nad nią zastanawiałam;) zaraz ogarnę :) P.S Nala miało być:P jak lwiątko z króla lwa:D
  12. [quote name='ms_arwi']my :diabloti:[/QUOTE] hehehe nadzieja dla ludzkości:D [quote name='MyszkaMiki']Sunshine mogłabyś mi napisać o co chodzi z tymi karnetami? Umieszczę na stronie.[/QUOTE] później cos sklecę;) Czas się zabrać za odbieranie karmy, najgorzej będzie pozbierać dane tych wszystkich osób. Tych od których odbieralam oczywiście mam gorzej z "karteczkami" z worków o ile takowe w ogóle są ;)
  13. Czego to już ludzie sobie nie wymyślą:P Moja ulubiona rasa kota : [IMG]http://www.racasgatos.com/wp-content/uploads/racasgatos/devonrex3.jpg[/IMG] Devon rex :D No i z czystej lojalności syberian....:evil_lol:
  14. Onki to już w ogóle masakra...jak nie mocno w typie to niemal w kazdym kundelku można sie dopatrzyć powiązań z onem... :(
  15. nam tez by się przydal szarpak na zajęcia z Agility bo się smieją z moich zeżartych zabawek:D Np. piłka...a w sumie pół piłki:D ale ma fizia na jej punkcie więc jak tu tego nie wykorzystać?:P
  16. nop:p wstawanie o 7 w jeden z dwóch dni wolnych w miesiącu jest super -_-... ale za to dzień ma się długi hehe ;)
  17. jak ty tak mówisz to ja zaczynam się bać... kto ma TIRa?:D
  18. Jakiego malamuta? Chodzi o Bajkała? Jeśli Bajkał to obiecywał dla psa ogrodzone podwórko i miejsce w ogrzewanym garażu oraz konsultacje weterynaryjną w sprawie oczu psa. Mieszka w Pyzdrach, mogę ci na PW podać nr tel. do tego Pana
  19. No nie wiem czy wrażliwość tutaj jest ważna... w piątek już lało i nieźle zmokłam ale w sobotę to była niezła jazda. Z resztą nie ma sensu rozprawiać nad słusznością bo i tak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
  20. Dzisiaj lecę po worek po pracy ;) Ale fotograficzne studio nijak nie dzwoniło:D
  21. Niestety tak jest i nie ma co się łudzić ;) Każdy sobie rzepkę skrobie.
  22. BIANKA MA JUŻ NOWY DOMEK! :D
  23. Głównie zależy to od tego a moje życie zależy ode mnie ;) stawiam własne zdrowie na pierwszym miejscu i dawno doszłam do wniosku że najpierw należy dbać o siebie i o zwierzęta za które jest się odpowiedzialnym (swoje własne) a następnie pomagać w miarę możliwości. Nie cierpię cierpiętników którzy skarżą się jak to mają źle bo wszystkie pieniądze czy też zdrowie czy swój czas czy czymkolwiek dysponują wkładają w pomoc i tym samym oczekują pomocy od innych dla siebie w końcu... Jeżeli chcą sprzedać wszystko na rzecz zwierząt, szlachetnie, proszę bardzo. Ja pomagam na tyle żeby mi ta pomoc nie szkodziła. może brzmi to egoistycznie ale nikogo to nie będzie interesować później że np. dla kilku zdjęć choruje dwa tygodnie, idę do pracy z temepraturą i niczego się nie nauczę na zajęcia bo podczas choroby nie ma mowy o skupieniu... A odemnie będzie też zależało zdrowie ludzi w przyszłości i mam do pochłonięcia tony informacji. Jeżeli wieje i leje tak że parasol wygina w każdą stronę to nie pójdę moknąć i walczyć z wichurą żeby za chwilę umierać. Mam wystarczająco wiele lat żeby decydować co jest właściwe... Mam wiele obowiązków po za schroniskiem które wymagają mojego zdrowia i sprawności. Nie można zaniedbywać siebie. Mam prawdopodobnie inne spojrzenie od dłuższego czasu niż wy, nie mówię że nie macie się poświęcać. Każdy robi to co uważa za właściwe i ma w tym rację. bo każdy żyje po swojemu a nikt za niego tego życia nie przeżyje... Świat jest zbyt ogromny żeby ktoś potrafił określić co jest właściwe jednoznacznie :) Ja chyba muszę założyć jakiś dziennik z moimi mądrościami ... :D A dokąd pojechały?:D
  24. [url]http://img256.imageshack.us/img256/4923/zmianarozmiaruimg2728.jpg[/url] na takim ładnym stoliczku powinna stać klatka z kanarkiem i mamy cały łańcuch pokarmowy:D Kociska śliczne;)
  25. [quote name='Aleksandra95']no dobra, to następny razem zróbcie.:diabloti:[/QUOTE] Może się uda jakieś wczesniej tylko nie Agilitowe;) [quote name='M&S']Szkoda, że fot nie ma, ale ważne, że była dobra zabawa:) Miłej soboty.[/QUOTE] oj tak, zabawa przednia:D
×
×
  • Create New...