-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Myślę że podstawówki by się chętnie przyłączyły przecież to edukacja dla dzieci też;). Gimnazja... też może by pomogły a przynajmniej można by ponaciskać w tym w którym ja jestem absolwentką. Proponuje to zorganizować tam gdzie ja chodzę( Zsp na wojska polskiego) zobaczymy jak wypadnie i pomyślimy o rozszerzeniu akcji;). -
[quote name='Pusiakowa']za duzy podpis chyba:diabloti:[/quote] umarła bym gdyby mnie zbanowali :evil_lol: co ja bym robiła?:-( [quote name='alex_sandereczka']Nas tez dawno nie było, ale już nadrabiamy zaleglosci :)[/quote] hejka :loveu: Co słychać u Negraska? ;)
-
[quote name='tonacja']Nie wiem czy dokładnie u Was :D ale dziewczyna od której mamy Ringa nazywała się Kowalska chyba.... :roll: może znasz? :diabloti:[/quote] Jedyni Kowalscy jakich znam to właściciele najbogatszej firmy u nas :evil_lol: Czyli nie moja półka :lol::diabloti: [quote name='Pusiakowa']Hej!:multi: bo zbanowani bylismy.:diabloti:[/quote] Za co? :evil_lol:
-
[quote name='tonacja']Uśmiejesz się, ale Ringo do mnie z Wrześni przyjechał :D:D:D[/quote] Żartujesz chyba! I ja nie wiedziałam że takie cudo się u Nas urodziło!:evil_lol:
-
Nie narzekajcie, można chodzić na dłuższe spacery z psami (niż latem przy 30 stopniach);). Dlatego wolę jesień! :evil_lol:
-
[url]http://i38.tinypic.com/1h8lc4.jpg[/url] Haha nie ładnie tak się w trzcinach czaić.. i te wybałuszone oczyska :loveu:. A ten pomysł z dwoma psiakami jest dobry:multi:. Wieczorem sięzakradnę i ci go buchnę więc pożegnaj się z nim zanim pójdziesz spać:evil_lol: P.S I uszykuj wyprawkę pod oknem żebym szukać nie musiała:diabloti:
-
[quote name='tonacja']:shiny: aaa... to gratuluję zdobyczy, zawsze jakaś pamiątka. mój młody za tydzień skończy 5... jest ciut młodszy :eviltong:[/quote] Szkoda że nie mieszkacie gdzieś bliżej nas Shira by miała kompana do harców:diabloti: [quote name='Maks i Spark']Ząbek znalazłaś, to jakis prezencik trzeba małej sprawić ;) A.[/quote] Dostała ulubioną piłeczkę bejsbolową z prasowanych jelit i wapńa ( nie wiem jak to się pisze:evil_lol:). I ja załatwiła nowymi zębami w jeden dzień:razz::evil_lol:
-
Puki co Shirce służy taka dieta (rano i wieczorem purina dog chow puppy a w południe gotowane) i mam nadzieję że tak zostanie bo sensacji żadnych, pies się czuje świetnie a i sierść pięknieje w oczach:loveu:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Ja się bardziej bym bała w tej 2 sytuacji. W tamtej była w domu a tu ciemnota, garaż i zlękniony pies brrrr:evil_lol: Opowiadaj więcej Kuna:multi: -
hahahahahahahha:cunao: wariatki :stupid:
-
Co się stało z Idolkiem?:placz: Nie zgadzał się z Lakim?:shake: współczuje :-(
-
[quote name='Maks i Spark']...zamki z piasku buduje? [URL]http://img96.imageshack.us/img96/6099/20091001003.jpg[/URL] genialna mina [URL]http://img132.imageshack.us/img132/4636/20091002028.jpg[/URL] Cześć wieczorowo A.[/quote] CZEŚĆ popołudniowo:multi:. Raczej niszczy...:evil_lol: [quote name='Pusiakowa']heeeej! widzialam sliczne zdjecia. co u was? [/quote] dziękować:loveu:. Sto lat Was nie było :eviltong:. U nas... Shirok urusł, dorwałyśmy pierwszy ząbek ( a już większość wypadła):mad:. Nabrała trochę obłady:loveu:. Rozwija się super, zachowuje też jestem po prostu dumną mamusią:loveu::evil_lol:. [quote name='Boness.']Hah, mój Jim ma to samo na piasku Bonka tylko na śniegu Ale ona rośnie! Śliczna jest [/quote] Piasek, błoto to jej żywioły:evil_lol:. A na pierwszy śnieg czekamy tej zimy:loveu:. Już się doczekać nie mogę:lol: [quote name='deer_1987']Ganianie ma powodzenie :D[/quote] Taki przystojniak że jak by mogło być inaczej:razz: [quote name='Czarnulka'][URL="http://img43.imageshack.us/img43/9229/20091002024.jpg%C5%9Bliczniee:loveu:"]http://img43.imageshack.us/img43/9229/20091002024.jpg[/URL] Ona śliczna jest Moja Shirkaaa [URL="http://img43.imageshack.us/img43/9229/20091002024.jpg%C5%9Bliczniee:loveu:"] [/URL][/quote] Dzięki:loveu: [quote name='Minerva']Łaaaał! Ile fotek [URL]http://img43.imageshack.us/img43/9229/20091002024.jpg[/URL] Jakie Shora ma długie łapy . Pozdrawiamy.[/quote] Długie zgrabne nóżki:razz:. Ma to po pani:evil_lol: [quote name='tonacja']Właśnie! Bo Shira jest podobno w wieku mojego Gargulca... kurczę nie powiedziałabym! Gratulacje z okazji pierwszego ząbka... mam nadzieję, że znalazł się pod podusią dla Zębowe Wróżki Mój młody to chyba zjada te zęby bo jeszcze ani jednego nie znalazłam a on już jest szczerbaty [/quote] Nio Shira za 4 dni skończy 5 miesięcy :razz:. Mamusia i tatuś byli z górnej półki wzrostowej więc ona do najmniejszych też należeć nie będzie raczej :evil_lol: A zęby wszystkie też połyka tego jednego znalazłam bo się z nią bawiłam sznurkiem i akurat wyleciał więc go szybko cap :evil_lol:. I leży u mnie w portfelu na szczęście:razz:
-
[quote name='iwcza']:lol: Ja mam Pinnacle VideoSpin i Windows Movie Maker (który i tak nie działa :angryy:)[/quote] W tym sęk że tego drugiego nie posiadam (worda też nie):evil_lol:
-
Nie wiem czy wiecie ale to ludzka osiemnacha!!! :diabloti: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][B][COLOR=Magenta]STO LAT!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] :drinking::beerchug::new-bday: te emotki to już legalne w takim układzie:evil_lol:
-
Jest piątek :diabloti:
-
[quote name='Okamia']Masakra :cool1: Jutro jadę na 8 do 16 na zajęcia :roll: chyba padnę na twarz :shake: Po za tym w przyszłym tyg czeka nas lekcja religii u mojej siostry i szukam tematu o jakim mogę pogadać :diabloti: oczywiście będzie to psi temat :cool3: A... i możliwe że dorobię się całkiem fajnego aparata :diabloti::loveu: i będą foty :p ale ciii...[/quote] Poopowiadaj jakieś anegdodki to zawsze działa:cool3:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
sunshine replied to dog_master's topic in Off Topic
Mam ogromną prośbę. Czy ktoś zechce narysować moją zmarłą 5 miesięcy temu psinkę?:-( Bardzo mi zależy mieć taką pamiątkę, należy jej się [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9008/s5001905.jpg[/IMG] -
Zdjęcia super [url]http://i36.tinypic.com/mufvrl.jpg[/url] :loveu: A gdzie te relacje?:mad:
-
[quote name='iwcza']A jaki masz program? :razz:[/quote] żaden :evil_lol:
-
Puk puk Ceziki!:razz:
-
[url]http://img203.imageshack.us/img203/7867/obraz371.jpg[/url] Takie małe hlup :diabloti:
-
Kula się ślicznie:loveu:. Shira powoli robi w tym postępy:diabloti:. Jak się podkłada muzykę pod filmik?:lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
O kurcze jaki on się ładny zrobił:loveu:!! http://images39.fotosik.pl/205/2f455538fb0a098f.jpg Haha dobre... i zęby wolne:evil_lol: -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img195.imageshack.us/img195/8866/p1060400l.jpg[/url] Kto ostatni przy frisbee ten frajer! :evil_lol: Śliczna moja Lu rośnie jak na drożdżach :loveu: