Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/ad4205_DSC04448.JPG[/url] "no i na co się gapisz? What the ****?!" Nie zadzieraj z białasem :diabloti:
  2. w środę będzie lało i grzmiało i wiało bo mamy wolne :diabloti: Zawsze tak jest :evil_lol:
  3. czesć gadulskie gaduły:D
  4. sunshine

    Duffel

    Duffel tak samo zadowolony ze złej pogody jak Shira :diabloti: P.S prześwietlałaś go na dysplazję?... nie chcę krakać ale może by było warto:(
  5. [quote name='CaneSs']Najlepszego!!! :multi: :multi: :multi: :diabloti:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='wiki4']Heej :cool3: I jak wyszło oblewanie? :razz:[/QUOTE] ojj tak :diabloti: [quote name='Idolka']wszystkiego naj shirka !!! :D :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :loveu: Idolek też niedługo skończy 18;) [quote name='bianka19']Widzę , że umiesz rymować :evil_lol: Ja nie umiem :diabloti: Przyszłam cię pogonić na spacer z Shirką i Nerem :mad:[/QUOTE] Pogoń słońce a nie mnie :placz:... dzisiaj byłam na spacerze z Shirą ( z reszta tak jak codziennie :roll:) ale lało cały dzień Shirce to nie przeszkadza a nawet się podoba :evil_lol: ale Nero nie dzierży mokrości :diabloti: no i fotek tez by nie było w takim układzie ;) [quote name='Cavy'][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]Spóźnione życzonka dla Shiry !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/55krrr.jpg[/IMG][/QUOTE] dziękuję :loveu:
  6. oj tam aniolek nie marudź :evil_lol:. jak tylko przestanie lać to pójdziemy ( chociaż Shira miała dzisiaj ładny ubaw w błocie i kałużach) i guzik ją obchodziło że ja mokłam :placz:. Ale i tak fajnie było....stwierdziłam że nie jestem normalna... a pies się upodobnił do mnie :diabloti: mówie ci nerowi tez by się podobało :evil_lol:
  7. [quote name='Boness.']Jeju, przepraszam, że dopiero teraz :-( [SIZE=3][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ślicznotko![/B][/SIZE] :loveu: [URL]http://i35.tinypic.com/3483yis.jpg[/URL] Piękny pyszczek :loveu:[/QUOTE] Dziękować dziękować :loveu: [quote name='wiki4']Witamy niedzielnie się :razz:[/QUOTE] hejka :cool3: [quote name='Agniecha93']Spóźnione, ale szczere [SIZE=4][COLOR=Red][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::new-bday::BIG:[/QUOTE] dziękówka :diabloti: [quote name='bianka19']Witamy się ze ślicznotkami :buzi:[/QUOTE] Siemka siemka kłaniam się nisko...Martyna i jej psisko :diabloti:
  8. Zadupie zadupiem ale całkiem ładniutkie i przestronne:loveu:
  9. ejejeje gdzie te fotki :placz:
  10. Mój aparat w telefonie tez ma zwłoki jakieś 5 sekund i wczoraj się prężyłam żeby Shirce zrobić zdjęcia jak przekręca łepek a tu nic tylko same "pozycje startowe" zostały bo nie wytrzymywała w miejscu :diabloti: A te rodzynki na tym drzewie to komu??:evil_lol:
  11. Kurcze on to jest faktycznie leniuch :loveu:
  12. cześć długaśne :loveu:
  13. Wy to musieliście wykrakać :placz: Nam też zaorali naszą nową śliczną zieloną łąkę :loveu:
  14. mieszaniec labradora i cocel spaniela :evil_lol: ....podobno :diabloti:
  15. [quote name='deer_1987']Pijemy!!!!![/QUOTE] [quote name='wiki4'][COLOR=Red][SIZE=5]Najlepszego Shirko! :drink1: :drinking::drinking::drinking::drinking:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] [quote name='bianka19'][COLOR=DarkOrchid][SIZE=5][FONT=Century Gothic][B]Wszystkiego najlepszego Shirka !. :laola:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=5][COLOR=DarkOrchid]Pijemy!![/COLOR][/SIZE] :drink1::drink1: Śliczna panienka:loveu::loveu: [URL]http://i35.tinypic.com/3483yis.jpg[/URL] [URL]http://i38.tinypic.com/30rwvgl.jpg[/URL] Zajadamy się śniegiem :eviltong: [URL]http://i37.tinypic.com/fyho61.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='Pusiakowa'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]NAJLEPSZEGO [COLOR=teal]SHIRKA! :loveu::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=black]a takie picie to tam.. :diabloti: zaprosilabys wszystkich na oblewanie do siebie.;D ja z checia wiesz. :evil_lol::cool1:[/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Czarnulka']wsystkiego najlepszego ;][/QUOTE] [quote name='Feigned']Wszystkiego najlepszego :cool3::loveu:[/QUOTE] [quote name='aniolek666'][COLOR=black]Wszystkiego naj...najlepszego dla Shirki:loveu:[/COLOR][/QUOTE] Dzięki wielkie i wielkie buziole od Shirki :loveu: A dzisiaj spotkałyśmy kumpelę Gaję (husky) która akurat trenowała (bikejoring) i kumpla Alberta (labradorek) i to na raz we trójkę się bawili :loveu:. ładny prezent na " osiemnastkę" :evil_lol: P.S Pusiakowa jak przyjedziecie do Wrześni to ja jestem za... nawet jest miejsce gdzie my możemy pić a psy bezpiecznie się bawić :evil_lol:
  16. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=6][COLOR=Plum]Właśnie dzisiaj Shirka kończy [/COLOR] [COLOR=DeepSkyBlue]6 miesięcy [/COLOR] [COLOR=Plum]czyli [/COLOR] [COLOR=DeepSkyBlue]PSIE 18!!![/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [IMG]http://zyczenia.town-art.com/img/mis.gif[/IMG] [SIZE=5][COLOR=Magenta][B][FONT=Comic Sans MS]Dogomaniacy pijemy zdrówko Shirki![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.forum.ateista.pl/images/smilies/wilczek_pijak.gif[/IMG] [/CENTER]
  17. Może wciągnął coś co mu zaszkodziło. Shirka też ostatnio zjadła papierek i zwróciła :-(. Ale po chwili było ok :)
  18. kurcze no cos ten konkurs się ślamazarzy a ja tu z ciekawości umieram :diabloti: popieram pomysł;)
  19. [quote name='wiki4']Shirki posłuchajcie Deer, ona daje dobre rady :evil_lol: To będzie oblewanie? :cool3:[/QUOTE] Tak jest :kciuki: Oj będzie będzie :laugh2_2: [quote name='deer_1987']To tak ale wiele nie :P[/QUOTE] co nie jak tak :diabloti: [quote name='Shirai - Koki']Nareszcie focie....:multi::multi::multi:...a to specjalnie dla mnie, prawda ?? [URL]http://i38.tinypic.com/2d0jbte.jpg[/URL] Jak jutro 18 Shiry to pijemy na dogo :evil_lol:[/QUOTE] Wiedziałam że się domyślisz :sweetCyb: Dokładnie... kto Shirki zdrowia nie wypije tego we dwa kije :evil_lol:
  20. [quote name='deer_1987'][URL]http://i35.tinypic.com/3483yis.jpg[/URL] nastepnym razem zejdz do poziomu psazobaczysz roznice bo takie z gory nie oddaja tego co z pozycji psa[/QUOTE] To jest z pozycji psa :evil_lol: siedziałam na ziemi :diabloti:
  21. [quote name='wiki4']Głupie samochody :angryy: A ile Shirka ma ? :lol:[/QUOTE] jutro skończy 6 miesiecy :loveu: [quote name='alex_sandereczka']Cudne zdjęcia :) Co tam u Was nowego ?[/QUOTE] a nowego... przejrzyj galerię :diabloti:. Gdzieś tam jest filmik ze sztuczkami i tam jest parę nowych rzeczy no i Shira urosła wymieniła wszystkie zęby a jutro stuknie jej psie 18 :multi:
  22. [quote name='stratoos']Hej wszystkim ;) Wreszcie znalazłam tyle czasu, żeby napisać 1 post na dogo :multi: Nie no, ogólnie to chyba za dużo sobie wzięłam na głowę w tym roku w szkole i trochę nie wyrabiam, a tu jeszcze czas na dogomanię by trzeba było mieć... Postaram się w weekend zrobić fotki iwstawić, ale nic nie obiecuję. Dzięki, że trzyamcie galerię przy życiu, a do Waszych postaram się wpaść pod koniec przyszłego tygodnia na informatyce :eviltong:[/QUOTE] Super że żyjecie :evil_lol:
  23. [quote name='wiki4']Daawno :roll: Mój najkochańszy pies :loveu: Wpadła pod samochód :placz:[/QUOTE] o jejku przykro mi:( Moja św.p. Nukusia kiedyś wpadła pod samochód i cudem przeżyła ... to straszne :( [COLOR=Red][B]ZDJĘCIA NA STRONIE 84 86 [/B][/COLOR];)
  24. [quote name='wiki4']Moje -szczekało -nauczyłam wielu sztuczek -na smyczy chodziła -akurat była na dworze Mitów na temat psów jest wiele, nawet na Dogomanii :roll:[/QUOTE] a to ty haszczaczka miałaś?:diabloti:
  25. że nie szczekają że głupia rasa że husky nie da się nauczyć sztuczek że nie chodzą bez smyczy i że nie zostaną same w domu bo wyją i niszczą. To są te które akurat łamie Shira a mitów na temat husky jest wiecej (wiele z nich ma bardzo mało wspólnego z prawdą:lol:)
×
×
  • Create New...