Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='kalyna']O Boże :o jaki cuuuudny banerek :loveu: zakochałam się w nim :mdleje: ale się zmotywowałam teraz do szukania fot i składania zamówienia :D[/QUOTE] niach niach ja nie musiałam:D [quote name='Bernese']Takie super foty czemu nie zrobić banerka :D:D Moge ci w większych rozmiarach zrobić ;)[/QUOTE] serio?:D to zrób tak żebym wkleiła go na zdjęcie i nie zgubiły się na nim piksele:P coś w ten deseń: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg444/scaled.php?server=444&filename=20120516535.jpg&res=landing[/IMG] bo wtedy mogę to wkleić w tło i manipulować tym na fejsie:P i ustawię sobie wówczas tak żeby banner było widać:P
  2. Może chodzi o to że Dora czuje się już bardzo pewnie na placu treningowym i się nakręca niezdrowo kiedy musi czekać. Wchodzisz z nią i się od razu rzuca czy rzuca się po jakimś czasie? Sprawdź czy na zwykłym spacerze na byle psa się rzuca. My mamy ten problem z onkiem kumpeli ale ona jest użytkiem jej energia wynosi milion procent a żeby się nakręciła sekundy. Np. przywita sie z Shirą normalnie biegają szaleją i nagle ją goni i podgryza bądź atakuje, w momencie kiedy się nakręcają co raz bardziej. Wtedy ją rozładowuje kumpela np na piłce albo szarpaku. To młody pies więc musi się nauczyć opanowania. P.S Shira ma 3 lata i też się nakręca czasem np jak Barsa biega za dyskiem i łapie a ona czeka, albo na torze... nawet wtedy szczeka:P (do czego zwykle trzeba ją przekonywać:D)
  3. Wow górki górki górki <3 jak ja chce w górki :D a my sobie śmigamy z rowerkiem :) (mam uczelnie ale na bezrobociu jestem:evil_lol:) więc mam czas:D nawet zamówiłam nowy rowerek...wreszcie i czeeeekam na niego:mad:
  4. Wszystkiego dobrego rudzielcu! :D
  5. Mnie też przeziębienie dopadło... i sporą część znajomych oraz dzieciaczki w rodzinie, jakiś paskudny wirus musi panować... Parę dni katar nie do zniesienia, zawalone gardło a potem okropny kaszel:/. I tak wszyscy po kolei... Mam nadzieję że czujesz się lepiej:)
  6. [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8984-1.jpg[/url] ona tu wygląda jak krwiożercza bestia :P a tak wgl ładnie tak dla zdjęć psom nosy majonezem smarować?... muszę wykorzystać ten pomysł:diabloti:
  7. jaki kochany:) normalnie nie ten sam Ciapek:)
  8. [quote name='Ciapkowa.']biedactwo :lol: XDDDD[/QUOTE] nosz ty złośliwa małpko :P [quote name='Aleksandra95']ale super banerek .:)[/QUOTE] dzięki:D zasługa Bernese :D
  9. Czołem kochani:D Czaicie że nadal mi nie wysłali roweru... siedze jak na szpilkach:P... Łe matko jaki piękny banerek!:D dzięki:* Chciałam go sobie ustawić "w tle" na facebooku ale nic z tego:( musi być chyba rozmiarów normalnego zdjęcia...
  10. [quote name='Ciapkowa.']Pff!!!! Wolę autobus/auto lub nogami :D Na rower już niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigdy nie wsiądę :P[/QUOTE] Boże, widzisz i nie grzmisz! :P
  11. Daj spokój, to dla nudziarzy:P
  12. Cześć Ciapkowi:) co tam?:)
  13. Dla nas to problem bo nie ma ani prawka ani samochodu... no cóz jak dobrze pójdzie to może za rok się zabiorę za prawko:) Marzę o zawodach w górach:)
  14. dzięki dzięki:D a rowery są świetne:) nie ma lepszego środka transportu:D
  15. Siemka:) Co słychać?:> co u kłeta?:) u nas planuje się akwarium dla kraba :D
  16. Zamówiłam wczoraj nowy rower MTB! :D Będzie śmiganko ;] Zadam wam zagadkę:P Jak można sobie rozciąć poduszkę pływając... ano jeśli jest się Shirą to można:D... szlaban w domu trwa, ech na szczęście poducha się ładnie goi...:)
  17. Ten wielkopolski świetnie nam pasował, wszystkie miejscowości znajdują się blisko mojej. Pozostałe są dość daleko i to jest głównym powodem...:(
  18. jakoś tego nie widzę:P ale nie ręczę co mi może odbić:D
  19. Widzę sezon na kulawe łapki... Shirka sobie rozcieła poduche w przedniej łapce i też kuśtyka, chociaż jest już lepiej... chciała by już szaleć, ciężko jej odmówić;)
  20. [quote name='M&S']Fajne zdjęcia:) Miłego popołudnia!!![/QUOTE] dziękujemy:D
  21. Znam to skądś:P Zła pani zła:P
  22. sunshine

    Diana :)

    [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/DSC_9267.jpg[/url] heheh jak fajnie uchwycona:D My też składamy życzenia łaciatej:)
  23. Pfy też mi nowości:P ale ty wciąż gadasz że tyje i tyje a ona wciąż taka sama:D Powkurzam cię i powiem że Shir zredukował 4 kg ;] pani przy okazji też:P
  24. Szalone szleńce :D czy mi się wydaje czy Ajlu się rozbrykała z Boo?:)
  25. [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_3125.jpg[/URL] haha co za mysz:D Wilczak mi chodzi po głowie ;] pies z Peronówki :loveu: ale to pewnie nie wcześniej niż po studiach :( nie ma mi kto z psem wychodzić jak mnie nie ma :(
×
×
  • Create New...