Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Jak nasze ukochanie się czuje ?
  2. Toguniu będzie dobrze , musi . Lolo będzie dzielny . Mysiek bidny ma okropny kamień , smarujemy żelem , czyścimy szczoteczką , dostaje karmę zębową a i tak już dwa razy miał kamień usuwany i 7 zębów wyrwanych .
  3. Ło materdej . Lolusiu golusiu .
  4. Toguniu chowaj Pepelka , Oneczka ostrzy nożyczki
  5. Witamy nową fankę , czytaj anecik czytaj . Żadne streszczenie nie odda tych emocji jakie towarzyszą nam przez te 6 lat .
  6. No właśnie , Poker też zauważyła , że to Ingusia jest prowodyrką . Buziale wielkie jak stodoła zostawiam .
  7. Przyleciałam wycałować i wyściskać Cięciunia razem z przyległościami .
  8. Jak dobrze czytać takie dobre wiadomości .
  9. Ściskam i przytulam Cięciunia i przyległości .
  10. Ach , Duszek żyje jak król . Wygląda jakby tam mieszkał od zawsze .
  11. Nie pisałam , ale zaglądałam i czytałam . A teraz się wzięłam i uryczałam . Szczęścia i miłości takiej jak ma Lolo Duszkowi życzę .
  12. Dzięki Kaduniu , znalazłam popierdólkę .
  13. Znowu nic nie mogę znaleźć , bo wszystko zeżarło . Jeden maluszek rośnie jak na drożdżach , a drugi wciąż w pieluchach .
  14. Moje kochanie rozkoszne jak zwykle . Toguniu , Oneczko Uwielbiam Was , postaram się w tym roku Was zaskoczyć i być .
  15. Toguniu piękny ten nasz Lolinek i wciąż rozczulający , ale to już chyba kiedyś mówiłam .
  16. Dziękuję Nikuniu za odzew . Do soboty postaram się obrobić . Może chociaż na paczkę pieluch się uzbiera .
  17. Nikt do Gadziorka nie zagląda ? Dziewczyny Lolciowe - ja znowu po prośbie . Gdyby któraś robiła bazarek dla SBM , chetnie się podłączę . Dostałam znowu ciuszki dziecięce na bazarek .
  18. Przyleciałam z buziakami dla Księciunia .
  19. Lolu buziam mocno . A ja mam jajo Lolowe , dziękuję jeszcze raz za namiastkę Lola .
  20. Basieńko wpłaciłam mały grosik na konto SBM , mama _ Alfika wie o co chodzi . Przytulam serdecznie .
  21. Basiu przytulam ciepło , bardzo mi przykro .
  22. O rety jakie to nasze Lolo jak zwykle urocze . A wnusio rośnie jak na drożdżach . Mamo_Alfika dzięki za chęć pomocy . Łóżeczko ma wymiary 35 x 60 . Coś tam udało mi się kupić na allegro , ale chętnie kupię jeszcze jakiś komplecik ,
  23. Kolby są firmy Vitapol , przeznaczone dla wszystkich gryzoni , króliki , prosiaki , chomików też . Musimy odstawić kolby , bo nasze prośki mają alergie , drapią się , odstawiamy wszystko zostają tylko na ziarenkach i obserwujemy . Jak już będzie ok, będziemy wprowadzać nast. pokarmy . Lolito buziam cię przeeemocno , zarobiłam dla ciem następną 100-wkę .
  24. Kto ma królika lub prośka morskiego ? Mam do wydania kolby , moje mają uczulenie i nie mogą jeść .
×
×
  • Create New...