Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to jest jeszcze gorsze niż Nofronda :placz:
  2. [quote name='Reno2001'][SIZE=3][COLOR=navy][B]LORI, jesteś już pierwszy w kolejce do Murki :crazyeye::multi:!!![/B][/COLOR][/SIZE] [/quote] :multi::multi::multi::multi:
  3. [quote name='ronja'] nasz wet zagladał w Jurysiowe oczy, oczka nie reagują na światło. [/quote] czyli oczek nie da się naprawić :-(
  4. [quote name='rytka'] /Gufi bedzie zbadany ,zrobione zdjecia ,postawiona diagnoza [/quote] żeby była jasność - Gufi może być zbadany we wszystkie strony, pobrana zeskrobina, żeby stwierdzic (lub nie) grzyba, zdjęcia nogi już zrobione, żeby były, ale diagnoze na temat stanu nogi ma stawiac ortopeda, na którego czekamy, aż wróci z urlopu rytka, może zrób zdjęcie tej zmiany na skórze i pokaż
  5. [quote name='grzenka']Właśnie zajrzałam do 1-go postu i założycielka wątku jest chyba zbanowana:roll:[/quote] faktycznie zbanowana :hmmmm:
  6. ok. jakby potrzebny był transport, to dajcie mi znać trzymam kciuki mam słabość do połamańców, bo nasz znajdek Gacek też był połamany i skakał na trzech nogach - a teraz chodzi, a nawet biega na czterech :loveu:
  7. [quote name='rytka']Tanitka,doszła juz dawno:razz: dziekujemy:loveu:smycz,obroza,kocyk,,reczniczek:razz:smycz flexi i jak spaceruje z gufim to odchodzi na odleglosc 8 m/nigdy nie ciagnie,on lubi byc na smyczy to chyba daje mu poczucie bezpieczenstwa/i wtedy znajduje wszystkie swinsta i zanim zdą rze do niego dojsc juz zjada:mad:zerzarł min.2 łby od kurczaków.w całosci z pierzem itd.,kosc...juz znieniłam trase spacerową na czystrze tereny. Ajula ja tez by wkeiła banerek jak bym potrafiła:roll:[/quote] nie mam czasu, bo musze zaraz leciec do pracy, ale na pewno któras z dziewczyn ci wytłumaczy - tak jak mi kiedys, bo też nie umiałam
  8. [quote name='grzenka']Hej, coś nowego wiadomo o bidulce, może jakieś foto??? Trochę bez sensu jest istnienie wątku, na który nikt nie zagląda i nie ma żadnych nowych informacji:roll:[/quote] bo dogomanki gdzie indziej zajęte trzeba by je tu zwołać
  9. [quote name='xmartix']stawia ale ma zupełnie stopę przekręconą, takei kopytko mu się zrobiło Ajula we Wrocławiu jest[/quote] mogę go przywieźć do poznania a w Poznaniu wiem, kto mógłby tą nogę naprawić :cool3: (o ile sie da.....)
  10. o super majga :lol: potem sobie wkleje
  11. fajowy pies on jednak stawia tą czwartą nogę? myslałam, że ma ją cały czas podkurczoną
  12. w którym schronie jest ten psiak? bo nie mogę jakos doczytać
  13. czy Gufek ma banerek? bo nie mogę znaleźć
  14. advokat jest bardzo dobry taka dawka różnych leków musi pomóc
  15. co za wiadomość! :Cool!::Cool!: Juruś na wolności!! w poniedziałek przeleje moje składkowe złotówki za lipiec
  16. [quote name='gagata']Bylam,widzialam...Jest ok,już bez gipsu,fajnie sie bawi z innymi mlodziakami, zupelnie jakby wrocil do szczenięctwa..:lol: [/quote] może nadrabia to, czego nie miał :loveu:
  17. sliczności :loveu: ps. rytka - fotki doszły, dzięki
  18. ja też protestuje tyle czasu Pachyder zajmował uwagę wielu ludzi i stał się wszystkim bliski, chcemy wiedzieć, co dalej się z nim dzieje, jak się czuje i jak wygląda wielu z nas pokochało tego psa - chociaż na odległość jestesmy też wdzięczni wszystkim osobom, które uratowały Pachyderka a to, że poproszono o rozliczenia nie jest chyba powodem, aby zamykać watek?
  19. śliczna przesłodka laleczka :loveu: powinna się ładnie nazywac, a nie mop :mad:
  20. naprawdę przystojniak z niego, aż dziwne, że jeszcze do domu nie poszedł
×
×
  • Create New...