Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32063
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. i tu potwierdzam odbiór fantów i niespodzianek, bardzo dziękuję
  2. książka już u mnie, dziękuję
  3. paczucha dotarła bardzo dziękuję także za dodatkowe przyjemności
  4. cxy bluzeczka nr 26 ma "podszewkę" pod koronką z przodu ?
  5. Nowe jajka są na nowym bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/364218-wiosennie-zapraszamy-bazarek-czynny-do-2103-do-godziny-2200/ Są też długopisy, może dziewczyny zrobią ewentualnie jakieś czary mary, żeby była jedną przesyłka
  6. w stosunku do tego bazarku nie rozmawiałyśmy ale myślę, że to tu potwierdzą
  7. wyszło mi o złocisz więcej 55 zł proszę o wspólną przesyłke z @Nesiowata i @sunnynight
  8. I jeszcze Dokopałam się do filmów a one też się rozmnożyły Dziękuję za dodatkowy
  9. tak też sądzę i nie pisałabym, gdyby nie wielkie słodkie serce @limonka80
  10. i jeszcze jedno potwierdzenie tak to bywa, że fanty ze wspólnych przesyłek długo wędrują do adresata; potwierdzam odbiór fantów dziękuję organizatorkom bazarku, wielkie dzięki za rozmnożone słodycze pozdrawiam wiosennie
  11. Czekałam na odpowiedź na pytanie dotyczące odbioru. Więc jeśli można odebrać we wtorek - czwartek poproszę za wyw .
  12. nie trudź się zdjęciem, tak myślę o przyszłym tygodniu wszak licytacja do 1 marca
  13. Czy Konopnicka jest w b.dobrym stanie i czy ewentualnie mogłabym ja odebrać we wtorek środę ?
×
×
  • Create New...