Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. I ja już swoje odebrałam, dziękuję Tak jak sunńynight pisała brakuje poszewki ale reszta jest
  2. Czyli jednak odebrałeś dzisiaj
  3. Ale w regulaminie chyba wyższym rangą jest zapis UWAGA- jeśli bazarek kończy się o 20:00 liczy się ostatni post z godziny 19:59; jeśli do 24:00 liczy się ostatni post zapisany o 23:59 (i analogicznie do innych godzin) - i oczywiście najwyższa oferta w licytacji. I to jest honorowane na innych bazarkach bez dodatkowych zapisów.
  4. Mogę odebrać obie herbatki (przy okazji grzybów przekazywania) i przekazać dalej
  5. Po dodatkowych zakupach Podsumowanie: agat21 nr: 1a, 4b -> 7,5+4=11,5 zł _Aga_ nr: 2b, 4a, 52a -> 22+8+4=34 zł Gra zka123 nr: 9a, 16, 20a, 29 -> 5+10+4+9=28 zł halszka nr:18a, 50 -> 5+4= 9 zł iwna5702: 6 cegiełek -> 6x5=30 zł Jota67 nr:12ab -> 5+4=9 zł Jo37 nr 2a -> 16 zł mariusz pp nr: 20b, 22, 44, 56b, 57c, 68abcd -> 4+6+7+6+6+6x4= 53 zł mariusz pp nr: 6,, 47,66,76-> 10+7+6+3 = 26 zł Nesiowata nr:16, 17, 26A, 60 -> 5+5+4+7= 21 zł razem zbierzemy 237,50 zł , dziękujemy
  6. Widziałam gdzieś zastosowanie zasłony jakby nylonowej do wanny/prysznica ale ta jest bardzo przejrzysta i bardzo długa. Nie warto jej przystosowywać.
  7. Dziękuję za kolejne zakupy. Pozostałe zasłony nie są typowo łazienkowe. Tych z zielonymi lisćmi już nie mam. Ta londyńska jest chyba nylonowa (mogę sprawdzić).
  8. Grzybki dla 3 odebrałam, jak ich dużo Dziękujemy
  9. Dziękuję za wieści, dobrze, że w zamieszaniu przedświątecznym nie zagubiła się.
  10. Wielkie dzięki na koncie Sabinki zameldowało się 300 zł , bardzo, bardzo dziękuję za tę pomoc
  11. Tak, tak zabezpieczony jest, teraz już pewnie u Nutusi
  12. odebrana dziękuję, krążyła więc martwiłam się o słoiki, ale dobrze zapakowane świetnie przetrwały martwiłam się też o roślinkę ale nie przypomniałam i nie przyjechała.
  13. Paczka u mnie, krążyła ale w końcu trafiła do pobliskiego paczkomatu i jeszcze w miejsce z ułatwionym dostępem. Serdecznie dziękujemy Limonce za świąteczne opakowania i dodatkowe słodkie prezenty
×
×
  • Create New...