Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Podsumowanie: agat21 nr: 1a, 4b -> 7,5+4=11,5 zł _Aga_ nr: 2b, 4a, 52a -> 22+8+4=34 zł Gra zka123 nr: 9a, 16, 20a, 29 -> 5+10+4+9=28 zł halszka nr:18a, 50 -> 5+4= 9 zł iwna5702: 6 cegiełek -> 6x5=30 zł Jota67 nr:12ab -> 5+4=9 zł Jo37 nr 2a -> 16 zł mariusz pp nr: 20b, 22, 44, 56b, 57c, 68abcd -> 4+6+7+6+6+6x4= 53 zł Nesiowata nr:16, 17, 26A, 60 -> 5+5+4+7= 21 zł razem zbierzemy 211, 5 zł , dziękujemy
  2. Jeszcze po 2 porcje podgrzybków kapeluszy i nóg
  3. Jasne poprosimy razem bez pośpiechu. Może w paczce mini InPost za 12 zł. Jakoś w nierejestrowanego PP się obawiam.
  4. Poproszę 3 porcje kapeluszy podgrzybków i jedną nóg prawdziwków.
  5. Ooo to muszę dopłacić
  6. Wielką pakę odebrałam, wreszcie trafiła do najbliższego paczkomatu , dziękuję JEst w niej także granatowa narzuta, którą kupiła @Gruba Berta.. Basiu odezwij się do mnie proszę jak Będziesz się wybierała do Warszawy (w styczniu ?) to przekażę. Wyciekł nieco płyn do pranie @Nutusia, nic z tym nie robię przekażę chyba we wtorek
  7. Ale to torba od Ciebie, tak ma być czy bezkosztowo ?
  8. Wszystko tak opatulone, że na pewno przetrwało, ale nie zaglądam do fantów kupionych przez inne osoby.
  9. dziękuję za pamięć o mnie, ale skoro kawa znalazła nabywczynię, ja się wstrzymam z zakupem; właśnie kupiłam też na bazarku dla Szczebrzeszyna
×
×
  • Create New...