Nowe jajka są na nowym bazarku
https://www.dogomania.com/forum/topic/364218-wiosennie-zapraszamy-bazarek-czynny-do-2103-do-godziny-2200/
Są też długopisy, może dziewczyny zrobią ewentualnie jakieś czary mary, żeby była jedną przesyłka
i jeszcze jedno potwierdzenie
tak to bywa, że fanty ze wspólnych przesyłek długo wędrują do adresata;
potwierdzam odbiór fantów dziękuję organizatorkom bazarku, wielkie dzięki za rozmnożone słodycze
pozdrawiam wiosennie