pamiętajcie, ze psy są na umowę wydawane TOZową i z wizytą pa - bo to trzeba pisać, mówić, żeby nieporozumień nie było - miałam telefon z pytaniem, nie każdy wie, jak to działa, więc tak informacyjnie piszę - każdy zainteresowany adopcją musi podpisać umowę i zgodzić się na wizytę pa