-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I od Florentynki:) Proszę się częstować [FONT="][/FONT] [FONT="] [/FONT][FONT="][/FONT] -
Jest baner
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kiniu:) Trafiłaś w dyszkę. Jest banerek bazarku od Amicii od Majqi -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To czekam na baner i wrzucę tam:) -
Zaraz będzie baner - Majqa, zrobiłaś to błyskawicznie i profi - nie wiem, jak Ci się odwdzięczę. Na razie - dziękuję!!!:calus:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy jest jeszcze Moniczka? Zaraz będzie banerek bazarkowy - Moniczko umieścisz go wyżej? Amico, czy zareklamowałaś bazarek na tym wątku? Reklamy bazarków -
Magda, jutro prawdopodobnie będą nowe foty, a chcemy, żeby to były nówki, niepublikowane - nie ma piekarni, jeszcze nie mamy tekstu dla Jaśka - Franio już ma. Dasz radę trochę poczekać?
-
Dziś dograłam sprawę odbioru w Łodzi puszek NTS i suplementu dla Jaśmina - płatność przy odbiorze gotówka we wtorek, ze skarpetki MLB. Koszt: 400,- + 85,41. Na karmę Vitake mam rabat, mogę zamówić również za pobraniem za 174,25 worek 15kg - ale na razie skarpetka zrobiła się pusta. Jeśli są fundusze, to proszę o info i zamawiam.
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
A, co Ty taka "linkowa", DIFciu się zrobiłaś? Nie wchodzą obrazki? -
Ja bym nie przerywała, szkoda. Może znajdzie się ktoś sensowny. Dada, coś wiadomo o tej śledzionie? Skąd się wzięło to podejrzenie?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No, to ekstra! Jak ktoś nie bedzie chciał, żeby mu zawracać głowę, to dostanie dyplomik, a inni serwisik tygodniowy:) Fajna sprawa, Waderciu. To teraz potrzebny tekst dla Jaśmina, Franio ma?
-
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
malibo57 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, zabawki na pewno zyskają uznanie:) Kołderka tez mniam! Na dzień dziecka Ajlii zamówiła im gryzaki na tej super stronce www.gryzaki.pl Ale była zabawa przez dwa dni - psy wprost oszalały! -
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
malibo57 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, tak! Żwaczyki to świetna rzecz - tylko trzeba mieć klamerkę na nos:diabloti: Dręczę, dręczę - teraz u Jaśmina:cool3: -
Świetny pomysł Waderciu:) Ale i praca kolosalna, czy naprawdę podejmiesz się tego? Możemy dać do wyboru, dyplomik albo serwis info:)
-
Jak to u kogo? Tam, gdzie wszystkie - u Ajlii:evil_lol: Kochana APSO, do sfotografowania są: Franio, Kazio, Rudolf, Jaśmin i Iskierka, moja była podopieczna:loveu: Będę Ci ogromnie wdzięczna za sesję.
-
Pomysł niezły, ale logistyka trudna i długotrwała. Poza tym, kosztowna - zje nam zysk z aukcji. Nie możemy zamówić 500szt, a poniżej ceny są zaporowe.
-
Dzwoniła pani Bozenka - filmik nie chce przejść nijak, bo jest za duży. A, poza tym, to Wituś jest "cudowny, nieprawdopodobny, uwodzi wszystkie sąsiadki, nie hałasuje, nie szczeka na dzwonki i domofon, jest posłuszny - tylko metra się boi - szwagier umacnia z Witusiem pakt o nieagresji za pomocą przekupstwa":cool3: Wituś był nazywany wszelkimi pieszczotliwymi słowami. Pani Bożenka twierdzi, że Wituś odmienił jej plany życiowe:)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A, i szeleczki nowe już są - podobno moro są świetne:cool3: mam nadzieje, ze APSA i BEA zrobią zdjęcia Frania w szeleczkach. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
We wtorek Ajlii odbiera z magazynu suplemencik dla Frania - Brainactiv Balance 90 kaps., za kwotę 85,41. Przy okazji bytności w mieście Łodzi odbierze też wyniki badania krwi. Karma Franiowa dotarła - nie wiem, czy było już tu potwierdzenie. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, Moniczka cała i zdrowa wróciła:) Jak tam, Moniczko? Ciężko było?