Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. APSA oferowała mi pomoc również przy wrzucaniu zdjęć na wątki - kochana dziewczyna:loveu:
  2. Z kulki zamienia się w...gruszkę?;-) Zaraz będą foty - ależ on jest śliczny:)
  3. Wstaw na wątek - Morisowa ma ograniczony dostęp do netu, a my będziemy potrzebować do allegro cegiełkowego - będą padały pytania na temat potrzeb Jasia.
  4. Jezusie! Serio? Masz? dawaj! Z nieba mi spadasz - ja dopiero rozdzieliłam i wysyłam najpierw do Magdaleny. Wszystkie masz przygotowane, czy się dzielimy psiakami? :) Narobiłaś mi apetytu i sobie poszłaś... Poszukiwałam Cię!;-) Teraz katuje Imidż Krzaka.
  5. Zdaje Ci się, że to tak, hop na... i już? Powoli, dostałam 140Mb zdjęć 6 psiaków, muszę je rozdzielić, opisać i w pierwszej kolejności wysłać do Magdaleny, potem będę wszystkie wstawiać. Zdjęcia doszły do mnie o 20.30.
  6. Dostałam milion pięknie spakowanych zdjęć! APSA, chcę Ci gorąco podziękować - za chęć, za trud, za poświęcony czas, za to, że Ci się chciało [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG]
  7. Dostałam fotki od APSY w dużym rozmiarze - świetne, ale z wysyłka do Magdaleny muszę się wstrzymać, bo nie mamy tekstu. Lecą tylko Franiowe.
  8. Zdjęcia już mam, odpakuję, posegreguję i wysyłam do Magdaleny.
  9. [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT5722.jpg[/IMG] Jestem piękna od samego rana - Panienka z Okienka. [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT5862.jpg[/IMG]
  10. Płetwy, uszy, zęby - reszta identyczna.
  11. Normalnie, fason Adeli:) Tnij po 3 mm góra i będzie dobrze. Lepiej tak, niżby psiak miał doznać bólu. A ciąć trzeba.
  12. [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT6074.jpg[/IMG] [I]Mordunku! Ratują! [/I][I][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT5948.jpg[/IMG] Mamo, pokaż, co masz, co masz dla mnie! [/I][IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT5700.jpg[/IMG] Ach, te ciasteczka! ( iskra pięknie się pionizuje:)) [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT5705.jpg[/IMG] Zajęli się kimś innym! Niemożliwe, co to? [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/ajlii/PICT5735.jpg[/IMG]
  13. APSO najdroższa! Wszystkie rozpoznałam bez pudła i rozdzieliłam na wątki. ostatnie: Franio zagwozdka: Julka/Iskra Franio Iskra Iskra Ależ piękny Iskra zaprezentowała uśmiech! - znam doświadczoną w psich sprawach panią, która uznała ten uśmiech za ostrzegawczego "rekina":diabloti: Ajlii nie ma wątku hotelowego - dawaj wszystko do mnie na maila ( potrzebuję Frania i Jaśmina w dużym wymiarze do dyplomów na allegro)
  14. Hehe - Bochnar ma osobowość. O, i Iskier się załapał z boczku:)
  15. [quote name='Kinia1984']Malibo ty to jasnowidz jesteś skąd wiesz że wszyscy na imprezach?:cool3: wstałam z bólem głowy ale Franiowy nos mnie uleczył:evil_lol: Wielkiej przenikliwości to ode mnie nie wymagało, hehe NOSY mają działanie terapeutyczne - "to ogólnie znana rzecz" :)
  16. Ale piękne! A szczurek, jak żywy, jaki olbrzym. Aneczko, sprawdź datę założenia Calming Collar - ona działa tylko miesiąc.
  17. Tak, już proponowałam, że udostepnię konto - wszystko gotowe, Wadercia i Magdalena w gotowości pełnej, czekamy tylko na nowe fotki od Apsy:) Wczoraj były nosy, ach...:)
  18. A Rozetki nos widziałaś?:cool3: Gdzieś tu jest na wątku - to jest NOS rarytas!
  19. Nie dostałam, Beatko:( APSA wrzuciła mi na zbiorczy tylko te nosy, które tam "siedzą".
  20. Nie dostałam:( Widać, nie godnam..
  21. NOS Morkowy gościnnie zamieszczam:) Gdzie są fani???:mad:
  22. Dane poleciały, zamówienie złożone - [url]http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet!-Na-sterylkow%C4%85-skarbonk%C4%99!-do-25.06!?p=17048994#post17048994[/url] Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
  23. :lol: Coś pięknego! A Morkowy chyba umieszczę gościnnie u Jaśminka, bo Morek nie ma swojego wątku.
  24. APSA wie, że mam hopla na punkcie tej części psiego ciała - przyznasz, że są najpiękniejsze?
×
×
  • Create New...