Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Fakt, z Misiem nie rozmawiałam, tylko z Magdą;-) Poczekajmy na Secesyję.
  2. Dr Jagielski, o ile pamiętam, nie widział ostatnich wyników badania krwi Jaśmina - pomijam, że tym razem był to profil diagnostyczny rozszerzony. Czy to znaczy, że jest "tak" dla terapii Endoxanem? Z postów Maupy bije nie tylko gram mądrości, ale i duże doświadczenie praktyczne z tym lekiem.
  3. Drobna obsuwka z terminem - przełożony na jutro, gdyż państwo tak, czy siak muszą być w czwartek w Radomiu. Teraz tworzę maila ze wszystkimi zaleceniami, namiarami, linkami;-)
  4. Jeśli szukacie tańszej, sprawdzonej karmy, to polecam Happy Dog Adult Light - bardzo dobrze się sprawdziła u Rudki.
  5. Można, po konsultacji z wetem tego, co się podaje.
  6. [quote name='Paulina78']Matko, a jakimi Ty tableteczkami handlujesz :)?[/QUOTE] Na psa w ciężkiej potrzebie zbieram.
  7. Ja też jestem zdecydowanie za chemia "tabletkową". Te zalecenia usłyszała Ajlii na "dzień dobry" wraz z propozycją podawania leku - myślę, że to wszystko jest jeszcze do rozebrania na kawałki. Tyle, że decyzję trzeba podjąć, bo w piątek następna porcja leków, które Jaśmin brał do tej pory, no, i stan oka się pogarsza.
  8. A, wszystko dobrze:) Nie zauważyłam, że brak relacji ze spotkania. Wiem, że się odbyło, mam nadzieję, że obie strony zadowolone, ale wolałabym to usłyszeć bezpośrednio:)
  9. Iza, musisz poczekać, aż wszystkie wpłaty wpłyną, więc tymczasowo zbieraj na swoje konto, a potem podzielisz na pół i roześlesz. To chyba najlepsze rozwiązanie?
  10. Sfinansowałam ostatnie badania krwi Jaśmina - nie znam jeszcze kwoty, ale to będzie zwrot dla Ajlii.
  11. Ajlii uzupełni wkrótce rozliczenie, mam nadzieję.
  12. Munio jest cudny! Uwielbiam ten fason, a łapiny! Przeurocze:)
  13. Teraz będziemy Kazia ciągać po sklepach:) Na zakupy, po chlebek, a co!
  14. :obrazic:No, wreszcie ktoś pyta Pan zgłosił się wczoraj z ogłoszenia Ziutki, wymieniliśmy się mailami, podesłałam wątek, umowę, warunki adopcji. I pan doznał przyspieszenia:) najpierw zaplanował na sobotę wizytę u Sunny, potem zadzwonił wieczorem, czy procedura adopcyjna może iść równolegle, a dziś rano zadzwonił, że zepsuł mu się samochód, nie jedzie do pracy i czeka na mnie cały dzień:evil_lol: Trzasnęłam wszystkim i pojechałam. Poznałam całą rodzinę - pana, panią i synka 7 lat. Niewielki nowy domek, na fajnej działce, wokół super teren do spacerów i szaleństw. Państwo mieli już psiaka z Celestynowa, był u nich 10 lat - odszedł niedawno po ciężkiej chorobie. Opowiadali mi o diagnostyce, leczeniu, to świadomi potrzeb psa ludzie. bardzo się cieszę, że ich poznałam. Bez wahania podjęłam decyzje o adopcji. Magda już wie, szykuje Sunny. Pan chciał jechać po nią dziś, ale pogodził się z losem, że to będzie jutro:)
  15. Szczeniaczkiem będąc..:) Ogromnie się cieszę, że Kazio zaakceptował szelki. Teraz miasto stoi przed nim otworem:cool3:
  16. Jaśminowy dyplom na allegro cegiełkowe od Magdaleny:Rose:
  17. APSA, jeśli mogę w czymś pomóc, to pisz.
  18. Leć do Milanówka i się nie zastanawiaj - potem będziemy kombinować.
  19. Hej:) Niech mi Saba wybaczy, że ją Sarą nazwałam. Rozumiem, że sobie żyjecie cicho i spokojnie, hehe. Podkopów już nie ma?
  20. Ta dam! Jutro Sunny jedzie do DS:)
  21. Ziutosława:) Dzięki Ci:) Jeszcze trochę, a może wreszcie pogadamy. Ale teraz jest jakiś totalny młyn! Pędź za chwilę do Sunny - niespodzianka!
  22. Ludzie, skumulujcie dobrą energię i posyłajcie w kierunku Franula - nie takie zawirowania przeżył, da radę. Maja stanęła na uszach, żeby wydębić ten termin, mamy już wyniki badania krwi, mamy papiery z Poznania. To już jutro, może Franio wróci z zaleceniem jakiejś sensownej terapii.
  23. Moniczko, nie możemy czekać, aż uzbiera się więcej pieniążków - Maję niepokoi wygląd oka Frania po upadku, brak apetytu i inne drobne objawy. W związku z tym wywalczyła na jutro termin konsultacji neurologicznej u dr Arkadiusza Olkowskiego w Milanówku, jednocześnie wciśnięto Frania do kolejki do dra Łobaczewskiego - okulisty. Wizyta o 16.30. Lecznica Auxilium Przepraszam, jestem tylko na chwile, Maja prosiła, żeby przekazać tę wiadomość.
  24. Nie znam dr Kaczmarka, jeszcze nie miałam z nim kontaktu - podzwonię wieczorem do tych, których znam.
  25. To kiepsko - w Warszawie też nie ma kogo polecić. Fachowca brak, są tylko "stażyści". Podejrzewam, że w Sowie jest też ktoś, kto zajmuje się przypadkami neurologicznymi. Trzeba zadzwonić i popytać, potem sprawdzić albo od razu poradzić się znanych już nam wetów. Jak myślicie?
×
×
  • Create New...