-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na subkoncie VIVY uzbierało się dalsze 40,- dla Frania. Posłałam Moniczce szczegóły przelewów. Wiem, że Wadercia szykuje już allegro cegiełkowe:) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Monisiu, ale Ty przecież jesteś w kontakcie z Ajlii - może zapytaj, po prostu? Czy wstawisz skany rachunków i innych papierów? -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'] Fundacja Ocalmy od Zapomnienia 68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 Millenium Bank [I]"darowizna dla Farta DT + dogo nick"[/I][/QUOTE] Czy pieniądze na transport przelać na to konto? -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Ponieważ widzę, jak bijecie się o tego psa - jeszcze jednego z Radomia, jeszcze jednego "porzuconego", jeszcze jednego tonącego w niemocy totalnej pierwotnych opiekunek - sfinansuję jego transport do Furciaczek. Podajcie mi dane do wpłaty. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aniprazolu kupujemy 6 tabletek, czyli 2 tabl./dzień ( Franio waży ponad 10kg) na 3 dni, bo taka jest procedura lecznicza. Oszczędność pod tym względem może się zemścic na Franiowym zdrowiu, ale także na jego finansach, bo grozi powtórka całego cyklu od początku. Moniczko, bardzo Ci dziękuję za czujność. Kiedy Franio kończy Synulox i przechodzi na antybiotyk zalecony przez dra Garncarza? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wydaje mi się, ze kluczowy jest TERMIN odrobaczania, a nie tylko dawka. Jeśli go nie dotrzymamy, trzeba będzie powtarzać całą procedurę od początku. Nie zajrzałam do postu rozliczeniowego, wiec przepraszam, jeśli się mylę, ale chyba stać Frania na zwyczajną, tanią osłonówkę? Jak to zakaz wszelkich wydatków? Kto wydał taki zakaz? Przecież pies jest w fazie intensywnego leczenia, nie można go przerwać, nawet jeśli brak funduszy, a co dopiero, jeśli są. Kochani, nie wylejmy dziecka z kąpielą - ważniejsze jest zdrowie psa, niż rezerwa kapitałowa. Nie mylmy wagi spraw. Franio przyjmuje "ciężkie" leki, potrwa to dość długo, pies nie jest w dobrej formie, ma swoje lata, jego organizm jest tez osłabiony infekcjami i świerzbem - musimy mu pomóc znieść tę "końską" kurację. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Franio dostanie od Czerdy leki zaordynowane przez dra Garncarza? Byłoby super:) To bardzo istotne, żeby Franio dostał właśnie te leki. Zawaliłam przelew bazarkowy - zaraz nadrabiam. Właśnie miałam przypomnieć, że dziś termin Franiowego odrobaczania, ale widzę, że już nie muszę;-) -
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Wiedziałam, że to wypatrzysz, dlatego zostawiłam to zdjęcie!;) Agata też zwróciła uwagę na jej zęby. Szanci też zaczyna się nalot na kle od wewnętrznej strony. Orozyme nie mam już od dawna. A pamiętasz tę metodę ajlii czyszczenia zębów u psiaków? Może spróbuję? Szczoteczkę postaram się kupić jak będę zamawiała karmę.[/QUOTE] Cieszę się, ze mnie rozszyfrowałaś:p To pilna sprawa, nie może czekać - weź zwykły gazik sterylny, owiń palec i przetrzyj jej solidnie zęby. Szkoda, że widać to też na fotach Rafała. -
Mam ważny komunikat - Kazio otrzymał od anonimowych wielbicielek darowiznę w kwocie 350,- !!!:Rose: Dla mnie jest to chyba jeszcze większa niespodzianka, niż dla Kazia...:) Aby darowizna spełniła swą rolę ( jest podwójna), Kazio winien być głaskany i miziany ( najlepiej na kanapie i na 4 ręce) przez min. 45 minut:loveu:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaprosiłam Hitoshi na wątek Frania - może pomoże nam zorganizować bazarek "kropelkowy" i inny jeszcze, fantowy - Majqa, dzięki za namiar:) -
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
DIFciu! Psią szczoteczkę i turę czyszczenia zębów, proszę! Widzę początki osadu na trzonowcach. Przeleć jej to szczoteczką. Nie masz już Orozyme? -
Bea, znalazłam info u Waderci, że Twój przelew dotarł - był kłopot z identyfikacją, bo brakowało nicka, ale już się wyjaśniło:)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpadam tu na chwilkę i też się cieszę, że u Frania poprawa - uważam, że to bardzo istotna informacja diagnostyczna dla lekarza, ta poprawa. Następuje bardzo szybko. Ajlii, czy mogłabyś zadzwonić do dra Olkowskiego i porozmawiać na ten temat? Franio dostaje antybiotyk Synulox, tak? I Encorton? Rozpoczęłam ten post z myślą, aby podziękować Czerdzie, której wielki dar dla Frania zaginął w natłoku informacji. Czerdo, dziękuję Ci ślicznie:) -
Co do bazarku, to muszę serdecznie przeprosić i wycofać się czasowo z oferty - nie dam rady wybrać,sfotografować, pomierzyć fantów i odpowiadać na dodatkowe pytania. Po prostu, czas mi się skończył. Może wskoczę na następny bazarek.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, właśnie, Moniczko, czy skarbonki obstawione? Franio potrzebuje już, a bazarki mają swoje procedury i czas trwania. -
Beo, musisz się informować u Waderci. Wpłata poszła na jej konto. na jej bazarku pojawią się ogłoszenia, ale jest kolejka. Ona wklei też na pewno na wątek Rudolfa. Tu są potwierdzane wszystkie wpłaty i udzielane informacje, widać też kolejkę. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet%21-Na-styrylkow%C4%85-skarbonk%C4%99%21-do-5.06%21-Zapraszam%21"][IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=79930&type=sigpic&dateline=1306339159[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet%21-Na-styrylkow%C4%85-skarbonk%C4%99%21-do-5.06%21-Zapraszam%21"] [/URL] [/INDENT]
-
Roli ofiara majowego weekendu.Nie ma nawet grosika :-(
malibo57 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Fotki na 100% się pojawią, Aga:) Planujecie jakieś bazarki? -
Roli ofiara majowego weekendu.Nie ma nawet grosika :-(
malibo57 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia od Waderci trzeba sobie zapisać i wznawiać. A są jakieś bazarki? Cegiełki? Jakoś tę kasę na kastrację trzeba uzbierać - chyba nie pójdzie do adopcji z "bagażem"? Może kastracja zmniejszy trochę potrzebe i chęć "znaczenia", bo to jest pewne utrudnienie w adopcji. -
Poranny serwisik: "Podróż przebiegła spokojnie psinka zachowuje się ok przegoniła wzdłuż ogrodzenia psy sąsiadów nie odstępuje żony na krok , nie jest spięta macha ogonem powoli poznaje nowe otoczenie wykazuje wielkie za interesowanie świnką morską (siedzi przy klatce i się przygląda popiskując) apetyt jest i to spory."
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DIFciu, dziękujemy Ci bardzo w imieniu Frania. Bezdomne psy mają zniżkę u dra Garncarza - konsultacja chyba ok. 40zł, a jak przyjeżdżają 2 na raz, to często ta kwota rozkłada się. Wszystko zależy od tego, czy o zniżkę się prosi. Dalsza diagnostyka? Hm, co Franiowi i nam da, że guz zostanie potwierdzony lub nie? Mam wątpliwości, ale jest to temat na później. Na razie oko i stan ogólny są najważniejsze. Franio nie ma pieniędzy TC, czy MRI - nie możemy mu zabrać karmy, suplementów i nie płacić za hotel.