Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Bardzo jestem ciekawa efektu u Barnaby - on jedyny dostanie Celadrin bez dodatkowych wspomagaczy, jak glutamina, czy HMB. Bo on nie ma zaników mięśniowych, prawda?
  2. Pojechała:) dobrze poszło, choć na początku się bała i kumpel ją musiał wspomóc. Potem się rozkręciła i ...pojechała.
  3. Cieszę się, że udało się wam spiknąć, bo już groziło obsuwką:) Niunio się prezentował, czy całkowicie miał w nosie?
  4. Druga zmiana straży nocnej się melduje. Musimy ruszyć z kopytka z bazarkami, allegro, bazarkiem cegiełkowym, kropelkowym i zastrzykowym, "oczkowym", co tylko nam do głowy przyjdzie. Bo faktycznie Franio potrzebuje kosztownej terapii. Monika musi zatrzymać rezerwę, a na poniedziałek szykuje się wizyta u dr Garncarza. Najpilniejsze teraz jest oko, musimy Frania z tego wyciągnąć. Czy ktoś zgodzi się zrobić bazarek "psi" dla Frania? Obiecałam fanty dla Jasia, ale i dla Frania znajdę. Moniczko, napisz do Agnieszki_K - może zgodzi się poprowadzić dla Frania bazarek na wzór Jasiowego - tabletkowego?
  5. Happy Dog Senior ma więcej tłuszczu - Rozi to chyba nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie?
  6. Cegiełka na allegro cegiełkowe Jasia od Magdaleny:)
  7. Czy Roliczek ma jakieś ogłoszenia, allegro? Szukacie mu domu? Czy on jest wykastrowany?
  8. [quote name='Kinia1984']cioteczki a o co chodzi z tym olejem z czarnuszki , na co on pomaga? Olej z czarnuszki Maju, czy Franio dostaje ten olej? Magdalena przesłała Franiową cegiełkę:)
  9. Dzień dobry! Theovent nie pomaga? Czy dr Olkowski wiedział, że po Theovencie Franio nie dyszy/nie dyszał? Ciekawa jestem, czy olej z czarnuszki łagodzi te objawy?
  10. :) Tak, Szancia ma swoje sposoby i ja jej nie przeszkadzam - żle traktuję tylko te uroki z rozstajów dróg;-)
  11. E, tam! Niech sobie siedzi:diabloti: [COLOR=slategray]Nie zwariowałam - uroki odczyniam...[/COLOR]
  12. Hm, jak zrobisz bazarek w nocy z czwartku, na piątek:diabloti:, wystawisz go na jakieś 2 tygodnie, to...zdążę wrócić:eviltong:
  13. Kurka wodna! A do kiedy planujesz bazarek? Chodzi mi o wysyłkę - jutro wyjeżdżam i kocie graty muszę targać ze sobą:evil_lol: Będę wysyłać w locie.
  14. O to właśnie chodzi, one żyją tu i teraz:) Posłuchajcie, planujemy allegro cegiełkowe - bardzo dobrze, ale dla Jaśmina Agnieszka_K zrobiła cudny bazarek cegiełkowo-tabletkowy:) Coś pięknego! Może ktoś z uzdolnieniami w grafice komputerowej zrobi coś podobnego ( oczywiście, z nowym pomysłem) dla Frania? ...Moniczko?:cool3:
  15. Czy Bigos umie gotować bigos?
  16. Fakt - Franio się ucieszył z trawki i śmietnika:cool3: Co tam oko, jaki znowu guz, ach, ci ludzie! Zawsze coś wymyślą...
  17. Kiniu, masz rację. Cieszmy się z tego, że mamy Frania na oku. To wiekowa psina, znaczy z dobrego materiału, skoro dożył swego wieku i przetrwał. Gdyby ludzie znali lekarstwo na raka, starość , to już by je miał. Ale nie znają. Franio wylądował w ciepłym, przyjaznym miejscu, ma nas wszystkich do dyspozycji. Zrobimy co się da, a on niech korzysta z każdego dnia.
  18. Sprawdziłam jeszcze raz skład prepratów odebranych wczoraj i myślę zrobić tak - do Brainactiv Balance dołożyć Franiowi 1 kaps. CARDIOforce. Tak się złożyło, że zamówiłam pakiet ( 4 op.) - Franio dostanie jedno, wystarczy mu na miesiąc, a pozostałymi 3 podzielą się Rudolf i Kazio - ponieważ oni dostaną po 2 kaps/dzień, to wystarczy im na 3 tygodnie.
  19. Dziś dostałam info od Falka, na Celadrinie i HMB lata, jak ta lala:) Obejrzała go doktorka i stwierdziła, że jest go jakoś więcej, zważyła - nie przybyło ani grama, ale sylwetka się zmieniła. Są mięśnie, a staw nie boli.
  20. Oo - jaki termin? Teraz światło kiepskie;-)
  21. A ja mam nadzieje, że jeszcze uda nam się Frania w szelkach podnieść do góry:) Trzeba mu uzupełnić suplemetacją braki w aminokwasach ( zaniki mięśniowe), dołożyć HMB - przemyśle to jeszcze dokładnie, wyliczę dawki. Najważniejsze jest teraz oko, bo się fatalnie zabagniło. Efekt, jaki mamy dziś to wynik opuchniętej powieki, pod którą szalał stary stan zapalny. Post pisałam z przerwą na karmienie psów - W międzyczasie Ajlii już wszystko napisała. Moniczko! Skarbuś cudowny:)
  22. I jak Ci tu nie przytaknąć:p
  23. Bardzo sobie cenie diagnostykę obrazową, o ile ona coś wnosi - Franio nie kwalifikuje się na razie do żadnej operacji, a już na pewno nie do operacji czaszki. Więc to badanie może tylko dać nam informację - psu nic z tego.
×
×
  • Create New...