Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Dzięki, Alfa:loveu: Dodałaś już tutaj? [url]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazark%C3%B3w?p=17999514#post17999514[/url]
  2. No, u mnie też teraz się otwiera! A już chciałam kropnąć sprzętem o ścianę...
  3. Maja, wrzuć jedno zdjęcie - może o to chodzi? Próbowałam wkleić adres do wyszukiwarki i mam "not found"
  4. Mam komunikat " nie odnaleziono strony", więc może z dostępem coś?
  5. Oczywiście, już się za to biorę. Wszystkie informacje są na plakacie, dorzucę tylko zdjęcia.
  6. Odwiedza, odwiedza:) Czy Kaziutek ma już swój album? Przeklejam kilka fotek ze zbiorczego.
  7. Śliczne:) Chcę wykupić Marsowi ogłoszenia na tym [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217686-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-Soko%C5%82a-i-Afry.-Do-30.11.2011r.-ZAPRASZAM-SERDECZNIE./page2"]BAZARKU OGŁOSZENIOWYM[/URL] Czy mogę prosić o przesłanie na maila Luzi stosownych materiałów? To prośba do Terier:)
  8. Waderciu, dostałaś już materiał od DIF, czy ja mam się tym zająć?
  9. Wiem...Na szczęście akurat ta psina, to moja Adela, która spędziła połowę swego życia ( niemal od urodzenia) za tymi kratami. Franio jest elegancki nad wyraz:)
  10. Można skomponować zestaw suplementów dla Aresa, ale kto dopilnuje, żeby je regularnie dostawał w schronisku? Nie ryzykowałabym podawania silnych leków, typu niesteroidowe przeciw zapalne. Jeśli jest możliwość, aby dostawał 2 x dziennie regularnie cokolwiek, to sugeruję Inflamex, a reszta już w hoteliku, pod bacznym okiem i stałą opieką. Dorzucam 50,- stałej deklaracji dla Aresa.
  11. Ziutka jest kochana, tylko...pyskata:evil_lol:
  12. [quote name='megii1']Jak to jest Kazuń koło Nowego dworu to Astaroth nie ma tam tak blisko:) Ja pomyślę i odezwę się jutro.[/QUOTE] Owszem, raczej daleko:) Sprawdziłam na mapie, kawał drogi.
  13. Ok, szukamy kogoś bliżej, bo mi się kierunki pokręciły. Szczegółów Wam oszczędzę;-)
  14. Ludzie, co tu się dzieje? Pies ma wrócić do mordowni, bo nie ma nikogo do wizyty?! Astaroth, na Boga, przecież Ty masz najbliżej, poproś kogoś o asystę, będzie raźniej i jedź. Nie wierzę, że oddasz psa do schronu- do takiego schronu - nie Ty.
  15. Nasłałam na Rudego jedną Czarownicę - jak nic nie pomaga...
  16. Proszę:) Najświeższy. Trzeba przesłać materiały do ogłoszeń, a ja zapłacę - pakiet 50 ogłoszeń. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217686-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-Soko%C5%82a-i-Afry.-Do-30.11.2011r.-ZAPRASZAM-SERDECZNIE."]Bazarek[/URL]
  17. Czy Pan Anioł opowiadał, jak Ruda Małpa:loveu: trafiła do niego?
  18. Alfa, kochana, będzie ten bazarek?
  19. Prawda, trzeba szukać i nie tracić wiary. Rudego nie było równo miesiąc - od 13.10. - niesamowite.
  20. Witam! Ogłoszenia, ogłoszenia! Innej drogi nie ma. Znacie jakiś czynny obecnie bazarek ogłoszeniowy? Zafunduję pierwszy pakiet Drapkowi.
  21. Aleście tu narozrabiali przez te 2 dni, co mnie nie było, hehe Całkiem, jak Rudy;-) Jak ta łajza tam dolazła?! Myślicie, że faktycznie zrobił te trasę? Ile to kilometrów? Dorzucam 300,- do nagrody. Na Twoje konto, Mru?
×
×
  • Create New...