Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Naprawdę zapomniany:( Obawiam się, że w tym ostatnim natłoku, to i Iwona nie ma czasu sie nim zajmować. Same pilne i dramatyczne przypadki.
  2. Czy pani jakoś pomoże w szukaniu domku?
  3. Matko jedyna! Co z nim robić? Dzwoniłaś do P.?
  4. Znowu dziś nie pojadę do Klementynki i Daby:( Muszę do weta z Maksem, nie dam rady. Podzwonię wieczorem.
  5. Awaria jest na dobrej drodze - tylko czasu trzeba, a potem domku.
  6. Były i następne, nawet międzynarodowe:cool3: Czekamy, Cekin ma mieć kilka wizyt.
  7. Miejsce jest, zgoda jest. Chyba czekamy na ustalenia transportowe?
  8. Dzwoniłam do pani Basi, u Mojej (Puńci:)) wszystko ok. A jesli chodzi o Mazurka, to pani Basia wybada sasiada, bo on ma juz 2 psy i chyba chciał Mazurka dla rodziców. Pani Basia da znać.
  9. Wizyty nam się lekko "ślimaczą", a jak wiesz z "rossmufek", tutaj nie ma zmiłuj się. Myśle, ze do połowy tygodnia pozbieramy wszystkie dane. Myślę...
  10. A czy Pani, o której rozmawiałyśmy, była już oglądac Lusię? Nie wiesz?
  11. Dorotka, a może dam Ci na PW telefon do nich i też zadzwonisz? Co 2 głowy, to nie jedna;-) Może wyłapiesz coś, czego ja nie słyszę?
  12. Ech, nie wierzę:shake: Tylko trzeba poprosić jeszcze innych ludzi z Żyrardowa, żeby się rozglądali - Agata za rzadko bywa w mieście, żeby go przyuważyć. Nie ma tam już więcej nikogo? A co z tym pieskiem od Pliszki? Pliszko, odezwij się! Obiecałyśmy pomóc...
  13. [quote name='luka1']Zaczeło się od domu dla matki z dzieckiem a kończy na totalnym przedszkolu - załamka kompletna[/QUOTE] To się nazywa "ochronka" albo, po nowemu, przedszkole tygodniowe: 24h/7dni:evil_lol: A dom ma tylko taką wartość, ile daje schronienia - zgadzam się z Agatą.
  14. Co tak skromnie, Ziuteczko? Napisz, że przyjechali "na biegu", jak tylko dostali info, że mogą, że dzwonili z drogi z raportami o siusianiu, itd:)
  15. No, proszę - drobna awanturka działa cuda;) Kiedyś opóźnili dostawę zamówionej dla chorego psa karmy o 5 dni bez powiadomienia - bo zabrakło w magazynie. Teraz wysyłaja, zanim powiadomią, że wysłali:evil_lol: Smacznego!
  16. [quote name='luka1']Na prawdę, Bazyl jest cudownym psem tylko wygląd ma pospolity. Ale to bardzo mądry i wspaniały pies.[/QUOTE] Luka, dlaczego uważasz, że Bazyl ma pospolity wygląd? To piękny pies, może nie jest bardzo oryginalny, ale, żeby pospolity?! Tu już przegięłaś!:mad:
  17. Si, si:) Dokładnie to miałam na myśli!
  18. Qurcze, przykro mi naprawdę, że nic nie wyszło. Może ktoś się trafi jeszcze jutro. Trzymam kciuki!
  19. Gorzej, jak nie poszło ani razu. A może to jakaś hackerka?:razz:
  20. Ok! To poprosimy dziewczyny z Nowodworu o ogłoszenia i wklejenie gdzie. A my uzupełnimy, tak? Wysyłam dane na PW.
  21. morisowa, proszę o info, czy pojawiło się coś na koncie dla Florka - strajkuje mi strona banku i nie pokazuje wykonanych przelewów. Nie mam pojęcia, czy poszły pieniądze, czy nie...
  22. Gonia, mam problem. Albo zrobiłam przelew dwa razy albo wcale. Wykonuję operację, a potem nie mam w wydanych dyspozycjach. Daj mi znać, jak coś się pojawi.... albo nie. Normalnie strajkuje mi strona banku... Fajnie, tylko, że tu Pianka zbiera:cool3: U Alfa mam ten sam problem - albo poszło 2 razy, albo wcale:shake:
  23. Siedzą cicho, nie dzwonią, nie piszą - chyba jutro ja zadzwonię
  24. [quote name='ladySwallow'] Dlatego w sprawach roszczeniowo-pretensyjnych zapraszam na PW. To jest wątek Sonii.[/QUOTE] No, z ust mi to wyjęłaś:)
×
×
  • Create New...