Cantadorra, to nie domek odmawia, tylko dogomaniaczki, które obiecały nam wizytę zrobić
Pojawiła sie szansa z SOS dla Zwierzat - bardzo dziekujemy:)
Zajrzyjcie tu, proszę. Stad pochodza nasze ONki
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175722-pomocy-dla-tego-3kg-niemal-A-LEPEGO-STARUSZKA-on-NIE-MA-SZANS-na-adopcjAE?p=13702113[/url]