-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Sochaczew - Powolne zabijanie jest bezkarne OLEK MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Lukasek, po Nowym Roku zajmiemy się szczególnie szczeniaczkami. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia, wysyłam ci PW z namiarami wstępnymi na fajny hotel - moim zdaniem odległością bym się nie przejmowała, ważne, że jest super obsługa medyczna. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Odyn jedzie jutro z Pati-C. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
malibo57 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://animalia.pl/produkt,4224,63,Royal_Canin_VD_Intestinal_%28pies%29_puszka_420g.html Tu zamawiałam puszeczki dla Światka - jeśli są w przychodni, to może lepiej kupować na miejscu w miarę potrzeby? Różnica w cenie pewnie niewielka, odpadają koszty przesyłki i czekanie. Jak się macie, przede wszystkim?:loveu: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, to prawda:( I jeszcze ta niedziela... -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Goniu, cały dzień musiałabym przepraszać:oops: - nikt nie dostał sms'ka, bo po przyjeździe rozpętała się awantura remontowa i fachowcy mieli do nocy rzymską łaźnię. Szlag mnie trafił nieziemski. Do połowy następnego dnia ganiałam ich bez litości - wszyscy pracowali do 14 w wigilię. Z tego wszystkiego zapomniałam ciasto kupić:evil_lol: Gnałyśmy z Julką z jęzorami po mieście - wszędzie pusto i ciemno - uratowało nas Tesco, uff! A ciasto niczego sobie i dobrze zapakowane:diabloti: Zostaję do 3-go. Wpadniesz na kawkę?! Wpadnij, błagam! -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
malibo57 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć kochani, Wy wszyscy:) Już się za Wami stęskniłam, ale zanim tu przyleciałam, to parę bid nowych i starych musiałam odwiedzić. I co? Wszędzie Gonia już była!! Ivette, Ty masz 100% racji! Świąteczne buziaki:loveu: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem, jestem niedaleko:) I od razu tu mam wyższe morale, słowo daję. Pewnie dlatego, że to "anielska" okolica;-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia, ja wystartuję na razie z opłatą za pierwszy miesiąc pobytu w dowolnym hotelu. Nie mogę w tej chwili angażować się bardziej w stałe zobowiązania. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Wydał Odyna, to wyda i pita. To tylko kłopot dla niego. mam nadzieje, ze mru ma już autorytet u doktora?:) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ania, dzięki! Jestem zdecydowanie za Bogatynią - pokryję koszty transportu. Widzę na stronie, że ta oferta cenowa jest dla fundacji, ale sadzę, że to dotyczy dogomaniackich też. Dziewczyny z Bandy Bogatyńskiej mają tam psy i są zadowolone. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piszę do Aty - może coś podsunie. Pieniądze, jak uczy św. Franciszek, to problem wtórny;-) Czy jest gdzieś banerek? -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
malibo57 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jedyny hotel, jaki znam, który przyjmuje asty i pity, to Magda pod Radomiem. Ona z nimi pracuje. Nie wiem, czy są miejsca - koszt 750 miesięcznie. Namiary ma Monday - tam jest Sofia. -
Biała jest już zupełnie zdrowa, nie dolegają jej łapki, chętnie chodzi na spacery i uczestniczy w wycieczkach rowerowych z resztą ekipy. Niestety, jest agresywna wobec obcych psów - z marszu rusza do ataku. Szykuje się nawet, jak trafi na ślady obcego psa. Angelika panuje nad tym, na szczęście, ale musi baaardzo uważać.
-
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
malibo57 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety, instytucja domowego DT jest mi znana tylko z teorii. Nigdy nie doświadczyłam tego dobra w praktyce. Jeśli Pirat może zostać w klinice, to świetnie. Masz go na oku, to bezcenne. Przelew wyjdzie dopiero w poniedziałek - do tej pory zawiśnie w odroczonych:( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień dobry. Czy jest już jakiś konkretny plan? Psa trzeba wyciągnąć i pewnie po badaniu klinicznym prześwietlić. Jeśli pozycja głowy sprawia mu dyskomfort, to znaczy, że, być może, to niedawny uraz. Może jest coś do zrobienia, w sensie medycznym. Wiem, że finanse to podstawa, ale czy jest plan? Miejsce? -
Zapytam nieśmiało, co ze "spadkiem" po Ince?
-
Tyle tu się dzieje, a mnie nie było! Jak przebiegi?
-
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
malibo57 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo możliwe. Pan Tomasz? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Po rozmowie z panią Joasią zdecydowałyśmy, że damy spokój Odynowi przez te kilka dni. Niech sobie je i odpoczywa. W Mielcu zajmie się nim lekarz pani Joasi. -
OPUSZCZONY BOBBY PROSI CHOCIAŻ O AWARYJNY DT! Mamy max 48 godzin!
malibo57 replied to ellensilla's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/members/25066-Ziutka[/url] To link do profilu Ziutki. Przepraszam, nie było mnie jakiś czas na Dogo. Co dzieje się z psem? Pojechał do DT od pani Teresy? -
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
malibo57 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bubu, prześlę Ci na PW namiar na hotel w okolicach Cieszyna. Właściciel to entuzjasta pracy s psami - sprawdzona, godna zaufania osoba. Wyślę Piratowi 300 - podasz mi dane na PW? - mój bank domaga się adresu. -
Kilka dni temu dzwoniła pani Maria - to fantastyczna osoba! Opowiadała długo o Karusiu - Saszy, ciepło i z humorem:) Zrezygnowała z "proszonej" wigilii w tym roku. Karuś robi postępy, mniej boi się świata, wychodzi na spacery już prawie normalnie. Jednak w domu jest nadal agresywny wobec wszystkich odwiedzających - zdaje się, że broni pani Marii, która, jak sama mówi, ma z nim doskonały kontakt.
-
Psy cudne, to i fotki cudne:) Słyszałam od pani Joasi o "metodzie Gucia" - hyc na parapet i puk, puk: "chcę do domu"!
-
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
malibo57 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam! Co mogę zrobić dla Pirata, oprócz wsparcia finansowego, rzecz jasna? Nie widzę żadnych rozliczeń, spisu deklaracji, jeśli takowe są. Jest szansa na DT, ew. jakiś sprawdzony hotel? Jaki plan działań? Przepraszam, jeśli czegoś nie doczytałam.