Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Myślałam o kości prasowanej, ale przecież Franio nie ma zębów:( Więc może ucho wieprzowe do mamlania. Albo zabawka, ale czy on wie, co to jest? Chyba jednak ucho - sprawi mu wiele przyjemności, pięknie pachnie i da się zmamlać:)
  2. Orany! Do budki? A co z wrażliwym gardłem Rufiego?
  3. Dziewczyny kochane, czy ktos zadzwonił do Danusi do Szczecinka, żeby podziekować za gotowość przyjęcia Frania i zawiadomić, ze nie przyjedzie??
  4. Bierz te 22, Franio musi mieć większe pole manewru przy skręconej główce.
  5. To może jednak zgra się z tą kastracją, jeśli do rtg potrzebna premedykacja? Jeśli nie, to chociaz zróbcie badania krwi przy okazji bytności w klinice.
  6. Witam! Niestety, nie mogę ofiarować pomocy w formie DT - nie mam do dyspozycji niczego takiego. Zaznaczam wątek.
  7. Plicha, Słonko, jak Ty wstawiasz tyle banerków? Mnie odmawia za każdym razem, jak chce wstawić piąty.
  8. [quote name='luka1']Przeszperałam po swoim archiwum i znalazłam zdjęcia psa. Okazuje sie, że nie ma on tak jak napisano na stronie schroniska 2 lata, jest dużo starszy - wg mnie ma ok 10 lat. Pies został zabrany po eksmisji jego właścicieli z posesji ( mocno pijących). Pies jest bardzo nieufny - szczeka na ludzi, ale nikt nie wie czy jest agresywny czy tylko taki ostrożny. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5382/dscn1638x.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8421/dscn1639xf.jpg[/IMG] ale jest (była) tam suka - piękna chyba sądząc po twrzy. Nigdy jej nie widziałam na zwnątrz, a gdy ja próbowałam wywabić z budy chowała się głęboko w środku. Nie mam pewności ci ona tam jeszcze jest bo nie mogę sie przez telefon o tym przekonać. Nie wiem własciwie nawt na pewno czy to pies czy suka. a to zdjęcie psa. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5073/p1130120x.jpg[/IMG][/QUOTE] Lukas, wrzuciłaś nam podwójny granat. My nie mamy żadnych możliwości sprawdzić, czy te psy są i w jakim stanie. To Twój teren - wyślij jakiegoś szpiega i nie dręcz, że nic nie możesz:mad:
  9. Poszły do Ziuteczki:) Zaraz będą. Zdawało mi się, ze wczoraj przesłałam, hm.. Z naciskiem na "zdawało mi się" Przepraszam.
  10. Chyba nie. Diagnostyka to jedno, a kastracja chyba osobno. Ale nie mogę znaleźć;-)
  11. Pani Joasia właśnie odbiera opis diagnozy Odyna. Leki już dobrane. Dostał na 8 dni Meloxicam, osłonowo Essentiale Forte i dostanie "glutka" z siemienia lnianego:) Zdjęcia rtg są na płytce CD - pani Joasia prześle je pod wskazany adres. Wysłałam na konto hotelu 300zł na weta oraz lekarstwa. Pani Joasia szczepi się dziś p/ tężcowi - na wszelki wypadek.
  12. Mam nadzieję, że nie zrobiła sobie krzywdy przy tej okazji:( Nikt jej nie widział? Czy rozwieszono juz ogłoszenia papierowe? I gdzie?
  13. Tak mi się zdaje, ze mam tu deklarację na kastrację Czarka, ale nigdzie jej nie widzę?
  14. Czy możemy kastrację też zrobić w Milanówku? Za jedna wizyta nawet moze sie udać. Lepiej, zeby Cezary miał zbadana krew przed narkozą. W premedykacji można go dobrze prześwietlić.
  15. Dziewczyny odczekajcie ze sterylizacja przynajmniej 3 tygodnie od cieczki. W tym czasie można uzupełnić Lence szczepienia. Po 2 tygodniach od szczepień można ja sterylizować bezpiecznie.
  16. Mru, a kto zbiera? Wiadomo już? Będę dozgonnie wdzięczna, jak dostanę PW z przypomnieniem i danymi do przelewu;-)
  17. Niestety, agabytom nie odpowiada tez na PW. Nie wiem, co się dzieje, nie wiemy, co z Sarą i jej łapą. Nie jest to w porządku.
  18. 200 jednorazowej dla suni na operację. Poproszę konto na PW, czy już gdzieś jest?
  19. Mru, Bandzio zwolnił mi jednorazówkę. Podzieli się Franio z Igorem - 200 jednorazowej.
  20. Gonia, bierz tę Acanę dla Frania. To świetna karma. Przepraszam, wczoraj wieczorem"zdechł" mi znowu router.
  21. Właśnie, tych trzech:) Mars, Ares i Odyn.
  22. Jak, do cholery, ona wylazła z tego boksu?!
×
×
  • Create New...