-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
[MLB] BASTER - radosny, dobrze wychowany młodzik szuka domu!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
No, Basterek nie pękał:) A, co u Kumpla? Układa sie jakoś? -
Ostatnio przejrzałam watek Iskry i nie znalazłam fotek z podróży ze mną do Agaty. Oto one: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6921/img0110rg.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4288/img0111xi.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1283/img0112v.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7286/img0113za.jpg[/IMG] :)
-
Ok, dzięki za info:) Tak zrobię, umieszczę Zambrów w podpisie.
-
Tak, to ten Zambrów. Będę wdzięczna za pomoc:) Prosiłyśmy o pomoc na wątku Pipi, ale na razie cisza.
-
A jaką je karmę? I ile on waży? Rozumiem, ze jedna z tych dwóch kup ląduje na posłaniu? Pod nim? Robi bezwiednie? Czy on dostaje jakieś suplementy, dodatki?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Natalio, a próbowałaś podawać mu karmę o innej porze? Albo w dwóch dawkach? 250g / doba? Trochę mało na takiego chłopa... Muszę poważnie się nad nim zastanowić. Ile razy na dobę Tytus robi qoopę? Czy zawsze o zbliżonej porze dnia? Czy pora karmienia była i jest zawsze ta sama?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mamy 2 zgłoszenia, w tym jedno z Zambrowa i nie mamy nikogo do wizyty przed adopcyjnej.
-
Koniecznie - przez pół roku wszystko mogło się zmienić. Wyszukam jakąś sensowna i w miarę niedroga karmę dla niego. Poproś Astaroth o te kropelki i Fermaktiv, Gosiu. A analiza kompletna, WSZYSTKO, co da się zrobić z krwi, łącznie z mikro i makro - ja funduję. Trzeba się przy tym uprzeć, bo weci lubią robić analizy na raty - tak im pasuje.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
brit i Bosch to takie sobie karmy, chyba nie nadają się do permanentnego żywienia. Ogólnie, większość karm Senior i Light to oszustwo - dużo niższa jakość, nie tylko mniej kalorii. Proponuję zmienić na przyzwoitą karmę bytową, ew., o niżej zawartości białka i tłuszczu. Nie stosuje juz karm Lihgt na dłużej, nawet do odchudzania, bo są ubogie i byle jakie. Lepiej kupic droższą karmę i podawać jej mniej - psy chudną zdrowo;-)
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Prawie tego samego wzrostu;-) -
Biedny Wituś:( Źle zasnął i źle się obudził. Mam nadzieję, że ten stres nie odbije się na nim na dłużej. Jutro skonsultuję wyniki badania krwi, ale wygląda na to, że Wituś ma kłopoty z wątrobą. Aniu, podaj mu Hepatil i może B complex? Ależ puchaty po kąpieli! Śliczne futerko:)
-
Amen! Od lat to powtarzamy, a ciągle tak ciężko patrzeć ludziom na DT i hotele pod kątem interesu psa, a nie towarzyskich kontredansów. Niestety, to poniekąd "szkoła Dogomanii"...
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Potrzebuję na e-mail info o diecie Tytusa: Jaka karma, w jakiej ilości, o jakich godzinach. Czy zmieniał karmę, jak długo je obecną. Jak często się wypróżnia. Jakie ma wyniki badania krwi, głównie wątrobowe i trzustkowe. Tak intuicyjnie, to podejrzewam karmę, niestety. Możliwe, że Tytus ma kłopoty z wchłanianiem i "przelatuje" przez niego. Trzeba zrobić pełną analizę diagnostyczną krwi - biochemię i morfologię, profil rozszerzony. Na "dzień dobry" proponuję kropelki Nux Vomica ( 2 x 10 kropli) oraz Fermaktiv. Kropelki dostępne w każdej aptece, Fermaktiv tutaj: http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/preparaty_doustne/enteroferment_fermactiv,p496370118 Sugeruję zmianę karmy, jaka by nie była. Jeśli to nas nie oświeci, to pozostaje kolonoskopia ( robią w Bobrowcu - koszt ok. 300,-)
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Neris']Maksio jest zakropiony fiprexem, on jest malutki i ma miękką sierść, łatwo go przejrzeć. Poker jest wielki i ma czarne, niedźwiedzie futro. Na szczęście ja mam jakiegoś "nosa" i dostał leki zanim jeszcze doszło do poważnej infekcji, to był dopiero początek. Naprawdę cieszcie się, że tego g... nie ma we Wrocławiu, u nas w lecznicy codziennie widzę psy pod kroplówkami, ostatnio bokser z kreatyniną 18, nie wiem nawet czy wyszedł z tego. Dzisiaj jadę do lecznicy po amitrazę, którą nam zaproponowała pani doktor. Jakiś czas temu mówiła mi, że psy które leczyli roztworem amitrazy albo które nosiły obroże z amitrazą nigdy nie miały na sobie żywych kleszczy. Przypadkiem okazało się że jest jeszcze coś innego co morduje kleszcze.[/QUOTE] Kiedyś był w Polsce Preventic z amitrazą ( Virbac). Do dziś jedyna skuteczna obroża p/kleszczowa. Dziś, niestety, dostępna tylko w Hiszpanii pod nazwą Prevender, w cenie od ok. 11Euro (przyzwoicie), do 29... [URL]http://www.farmacia-internacional.net/tienda/prevender-collar-para-perros-grandes-p-9883.html[/URL]
-
Jasne, szczególnie pani z Wrocławia i pan Pcimia poznają ją drogą intuicyjną:evil_lol: Bez słowa pisanego i super fotek nie znajdziemy domu dla Awki. Ok, ruszamy 2-go, żeby nie było, że to dowcip. To jak? Możemy liczyć na tekst, czy mam sama coś klecić?
-
Nie ucz ojca...itd. 1.04. startują ogłoszenia Awy - cieplutki tekst w Twoim wykonaniu oczekiwany;-)
-
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Efektów w formie propozycji adopcji nie ma, ale efekty diagnostyczne i terapeutyczne - nie do przecenienia:) -
Cześć, Mamusiu Awy!
-
Witaj, Inga:) Miło Cię powitać!
-
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
malibo57 replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rufcio schudł, stąd i mięśnie słabsze. Jak się trochę wykaraska myślę podać mu L-karnitynę i HMB. -
Dziś poleciały 2 paczuszki priorytetem - głównie z filmami.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Serwis informacyjny:) "U nas wszystko jest OK Lilka odkąd nie ma Rufusa zrobiła się całkiem domowa. Wcześniej bardzo chętnie wychodziła na dwór i szalała z Rufciem, i nie bardzo chciała wracać do domu. Teraz na podwórku jest tylko Bura a z nią się Lilka nie przyjaźni, trochę się jej nawet boi, i może dlatego jeśli nie ma potrzeby (siusiu, kupka) to nie chce wychodzić na dwór. Lilka w domu już nic nie gryzie nawet ostatnio nie potrzebuje zabawek, zostawiałam ją też parę razy na krótko luzem w domu bez klatki i nie narobiła żadnych szkód. Nie załatwia się też w domu, to już od dawna. Załapała też parę naszych delikatnych zakazów, np to żeby nie wchodzić na nasze łóżko do spania, jeśli nie jest przykryte narzutą, rozumie albo się domyśla co znaczy słowo "zejdź", albo "śpimy". W domu nie odosabnia się tylko jest tam gdzie my i reszta psów. Cały czas psy są dla niej najważniejsze, i pewnie już tak zostanie, więc dobrze by było gdyby w nowym domku miała jakieś psie towarzystwo, czyli kogoś kogo by naprawdę rozumiała. Jest bardzo kochana, oswoiła się też już z moją rodziną, i bierze nagrody z ręki, ostatnio dała się też głaskać po grzbiecie i głowie mojej siostrze. Często nam się przygląda. Teraz mam na tydzień bigielkę 6 miesięczną, z którą Lilka uwielbia szaleć, są do siebie bardzo podobne zwłaszcza z umaszczenia. Lilka nie rozumie wycierania łap, i dlatego zawsze ucieka na swoje leżonko a ja pilnuję ją przez chwilę żeby jej sie te łapy na tym posłanku odsączyły. Kiedy biega po podwórku to szczeka na przechodzących ludzi, ale jak jest akcja i wszystkie moje psy podnoszą jazgot i lecą do furtki to Lilka zawsze biegnie w odwrotnym kierunku, zawsze ucieka."
-
I króciusieńki filmiczek - ale jest:) [video=youtube;KuZbkhCAy-c]http://www.youtube.com/watch?v=KuZbkhCAy-c[/video]