Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Odpisałam:) Amiś jest jak nowy - wystarczy porównać zdjęcie z początku z tymi teraz. To była taka smętna sierotka. W kwestii rozliczeń - na 1 stronie są skany rachunków z obecnego tymczasu, a ja wstawiłam cytat z Greven z jej wydatków. Powinnam była zrobić tak od razu, gdyż tak jest najjaśniej. W rozliczeniach od 300 odpadło 0 i zrobiło się 30, jak - nie mam pojęcia, może coś przy edycji, a było ich wiele. Ten wątek miewa wielką dynamikę:cool3:
  2. U mnie nie widać nic ponad dwa banery. Ale to jakiś trop jest:) Pogrzebię w tym i najwyżej dziecko pogonię do roboty. A pies jak był biedny, tak jest biedny. Dajmy więc psu głos.
  3. Zbiorowe zaburzenia wzroku:cool3: Sbd, sprawdzaj sobie pierwszy post, bo ja swój co godzinę sprawdzam:angryy:
  4. Ja już nie chcę jątrzyć, ale znalazłam jeszcze coś, co mnie szarpnęło znowu... napiszę Ci na PW, bo może to nieumyślne było PS. aktualizacja pierwszego postu!!!
  5. Gdzie Ty widzisz iksiki? Mi jakiś wredny automat podczas edycji sygnatury mówi, że mogę mieć max 5 wszystkiego, a trzy banerki to jest 6. Jakas wyższa matematyka, moze linki mi liczą...
  6. Jeśli to tylko (i aż) problem z finansami to pół biedy. Gorzej, jak nie wyrabia z robotą, bo rąk jej nie dokupimy. Trzeba określić zakres potrzeb, żeby zrobić apel o deklaracje. Ile kosztuje żarcie na miesiąc, co potrzeba itd.
  7. Mam nadzieję, że Czuczek mi wybaczy. Nie wiem, czemu, ale mogę mieć tylko dwa banerki.
  8. Może banerek w celu "rozniesienia"? Morduchę ma taką, że tylko całować, może komuś złamie serce?
  9. To tymczas u Bajki nie jest bezterminowy? W sensie, że dokąd nie znajdzie domu? (wyraźnie podkreślam, że bezterminowy dla mnie oznacza, że nie na czas określony tylko dokąd trzeba)
  10. czekaj czekaj, Ciebie też ometkują w swoim czasie:evil_lol:
  11. popatrzcie, mam jakiś wykwit - co to znaczy addicted? tu na forum, bo w ogole to wiem:))
  12. [FONT=&quot] To juz podpada pod wieczny tymczas Yunona, trafiłaś w sedno. Takie były intencje dołożenia pozostałych jamniorów, nawet nie o wspomożenie pozostałych chodziło, ale o świadomość czytaczy, że to nie tymczas dla dwóch jamników, gdzie one i tylko one, tylko jest tam AŻ SIEDEM sztuk. Amiś ma ok. 12 lat i jest pewnie najmłodszy, kto miał staruszka wie, że to choroby, sraczki, pielgrzymki do wetów... Ktoś, kto naskarżył, chyba pojęcia nie ma o funkcjonowaniu tymczasów i idei PWP. Gdyby Karina miała mniej serca, a więcej rozsądku, nie wzięłaby ani jednego, a bierze kolejne. Każdy na dogo woła: stary jamnik to do Kariny - a później nie ma kto pomóc. Gdyby wszystkie psy były na PŁATNYM tymczasie to byłoby ok, ale często są na darmowym - i to jest największa paranoja. I tu (nie piszę o Karinie teraz, ale ogólnie) - po pół roku wątek pustoszeje, a darmowy tymczas, wybłagany na kolanach, staje się wiecznym tymczasem, bo jak już domek jest to mają w d... i lecą do następnego biedaczka. Przepraszam za ostre słowa, ale niech się każdy we własną pierś uderzy zamiast latać na skargę i najpierw niech pomyśli nieco. [/FONT]
  13. Mój Amisiek ukochany:loveu: Tego mi było trzeba. Już mi jest dobrze.
  14. Pchełka???? :crazyeye: To wychodzi z tej szafy? Isadora, moje trzy posty z początku teraz są Twoje, jeśli nie zauważyłaś. I tam były pozostałe sieroty. Wycięli mi latającego Amisia:placz:
  15. Oczywiście to bardzo rozsądne rozwiązanie. Tylko, że zamieszanie powstało po zmianie tytułu wątku. Kto mi zagwarantuje, że założę nowy wątek i nie stanie się, jak stało sie to dzisiaj? Nawet nie wiem, kto to zrobił, nikt do mnie nie napisał. PS. Siedem jamników jest w sumie, wątek jest Amisia i Dafci, Isadora prosiła o wstawienie pozostałych, ponieważ czytający powinni mieć świadomość, u kogo są jamniki. Jeżeli dzisiaj było pytanie o adopcję Stefana (jak zrozumiałam) wątek zdryfował, ale to nie zmienia postaci rzeczy. O wsparciu Stefana napisałam, bo myślałam że ktoś chce pomóc.
  16. Tu chyba inne zwierzątko można powołać, ale wracając do jamników to chciałabym jeszcze raz przeprosić za to zamieszanie, choć jak widzę ktos tu jeszcze namieszał, zmieniając tytuł wątku, myślę, że administrator ma możliwość sprawdzenia, kto.
  17. Kochana - jeszcze mi tego brakowało, żeby jakiś zapluty karzeł reakcji mi podsłuchiwał:evil_lol:
  18. Żebym nie była gołosłowna, mam ustawione powiadomienia na mail i tak to wyglądało o 11:38: Witaj mmd, malagos odpowiedział właśnie na Twój post w temacie - Jamniś Amiś, jamniczka ze śmietnika w DT i inne stare jamniki - potrzebne wsparcie - w mazowieckie na Dogomania Forum. Link do tematu: Jamniś Amiś, Dafcia w DOMU TYMCZASOWYM!!! i inne - Strona 49 - Dogomania Forum A tutaj znajduje się wiadomość, która właśnie została zamieszczona: *************** Talcott, a może schwyci Cię za serce Jagódka z Pabianic? Siedzi w schronisku. http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-4-5kg-jamniczego-nieszczescia-pilnie-potrzebny-dt-fundusze-na-leczenie-147674/ *************** Temat może zawierać więcej odpowiedzi, ale nie otrzymasz więcej takich powiadomień jeśli nie odwiedzisz forum ponownie. ........................................................................................................... To na niebiesko, to podkreślenie MOJE Kto mi grzebie w nazwie wątku? Dlaczego nie było śladu tej ingerencji, żebym wiedziała do którego moderatora pisać? Kto przeniósł mój wątek bez porozumienia ze mną? Choćby zapytania o to, jaki jest stan faktyczny? I ostatnie pytanie: czy jakiś krasnoludek jest niezadowolony z tego, że tu jestem? Czy nie lubi jamników? Przepraszam edit: jeszcze jedno pytanie: czy jest na dogo prawnik, który mi podpowie, jaki to paragraf podszywanie się pod cudzy nick i pisanie co się chce?
  19. Zmieniłam tytuł wątku na pisane WOŁAMI. Swoją drogą, krasnoludki tam chyba były, bo było dt, a 5 minut temu zobaczyłam DSS. cd krasnoludkowej roboty: wątek przeniesiony na "mają dom...". KOMU PRZESZKADZA SIEDEM STARYCH, CHORYCH JAMNIKÓW?
  20. Nawet nie wiem, jak mam przeprosić Karinę, Dankę, Isadorę, a przede wszystkim te biedne jamniki. Użyłam sformułowania "Dom Spokojnej Starości" jako przenośni pisząc dalej "jeżeli chcesz adoptować jamnika...itd." Nie spodziewałam się, że coś, co dla mnie jest oczywiste, oczywiste nie bywa. Jakim cudem można adoptować jamnika z domu stałego? Miałam na studiach zajęcia z logiki, może mój umysł pracuje na skrótach myślowych.
  21. Mój ukochany pies, miłość mojego życia umarł rok temu, drugi na początku czerwca, myślałam, że też umrę. Trzy tygodnie później koleżanka po prostu KAZAŁA mi wziąć psa, bałam się, że nie będę go w stanie kochać, a jednak... Więc nie marudź, bierz Jagódkę, bo tak trzeba. edit: a siła sama się znajdzie:) - ja Cię będę wspierać
  22. Malagos - Ty przytomnie myslisz o tej porze;). Ja jeszcze śpię chyba.
  23. To jest jego DSS - Dom Spokojnej Starości. Karina wyciąga ze schronów różne sieroty lub dostaje je "w prezencie" z dogo, tak jak np. Dafcię, którą ktoś wystawił w kartonie na śmietnik. Status wszystkich siedmiu jamników to po prostu dożycie w spokoju i cieple ostatnich miesięcy lub (niewielu) lat. Sytuacja Stefana jest taka, że to jego zapewne ostatnie tygodnie, może ich będzie nawet 20, ale w tym wieku każdy dzień jest darowany. Jeszcze dodam, że nie wiem, dlaczego pytasz, ale jeśli chcesz adoptować któregoś staruszka, to najlepiej się skontaktować z Isadorą. Jeżeli chcesz wesprzeć Stefana to przez Jamniczą Skarpetę. edit: Stefana NIE wspieramy przez Jamniczą Skarpetę (prośba Danki).
×
×
  • Create New...