-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Szarotka']Eh trzymamy watek stale na gorze :):)[/QUOTE] A ja dodatkowo trzymam bazarek. Jutro koniec. Coś się uzbiera:)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Gdyby sunia była u mnie to mam ich gdzieś [/QUOTE] A nie dasz rady jej zabrać przed świętami? Na dziś odpadam. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudnie:) A ja jeszcze tu: [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/18089/-Szczenie-suczka-5-miesiecy-do-adopcji.-Pilne%21--/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/18089/-Szczenie-suczka-5-miesiecy-do-adopcji.-Pilne!--/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,13826,Lw==.html[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/szczeniaczek-sunia-pilne-ID1ljI.html[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/422008-szczeniaczek_suczka_do_adopcji.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/57965[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaczek,12453[/url] -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
OK, zrobię edycję. I tak moga trafić po zdjęciu, ale coś napisać trzeba. Im bardziej dramatyczne, tym lepiej. I tak o biciu nie napisałam, choć mnie az swędzi. Dostaniesz link aktywacyjny zaraz do e-zwierzaka, tam musisz sama zrobić edycję. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Jeszcze dzisiaj zrobie allegro dla malej.[/QUOTE] Niezawodna moja siło zbawcza:) Dłubię dalej te ogłoszenia. ************************************************* To maleńkie cudo zostało adoptowane ze schroniska w styczniu. Dom, w którym mieszka, już jej nie chce. Zwyczajnie się znudziła. Już raz błakała się po ulicy. Nikt nie dba o to psie dziecko. Sunia ma ok. 5, 6 miesięcy. Dogaduje się z kotami, uwielbia dzieci, utrzymuje czystość w domu, samochodem jeździ jakby się w nim urodziła, nie próbowała nic podgryzać w domu, niewybredna w jedzeniu. Pomożemy w transporcie suni do nowego domku. **************************************************************** -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No to jedziemy: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4532969_szczenie_suczka_5_miesiecy_do_adopcji.html[/URL] wyróżnione na Kraków: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczenie-suczka-5-miesiecy-do-adopcji-Pilne-W0QQAdIdZ195674845[/url] -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A na pewno jej nie wyrzuci gdzieś? -
Monika rano nas prześwięci....
-
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Daj znać, trzymam kciuki. Dobranoc -
Co za bydlę jakieś.
-
Wunia miała tymczasa. Warsika i podobny trochę do tego chłopaczka. Poszedł do DS, a Wunia płakała i płakała...
-
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Polska norma, niestety. Bywa gorzej. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Mam wykasować opowiadanie i tylko napisać info o suni ?[/QUOTE] Nie, nie kasuj. To robi wrażenie i widac, że sunia naprawdę potrzebuje. Dopisz po prostu info pod spodem i ten namiar na siebie jeśli możesz. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ok, dzięki:) Poszukam ogłoszeń i sama coś zrobię, ale niedużo, bo kiepska jestem w tym dłubaniu. Allegro by się przydało. Idę żebrać. -
[quote name='Szarotka']Co to znaczy Warsikowaty ??[/QUOTE] Wuniowo-tymczasowaty. Wielkie płacze z końcem lutego, jak teraz o szczyla.
-
Wunia zaraz poleci. Warsikowaty, no nie?
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
mmd replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Szarotka']Jak on uzbiera to biore sie ostro za Kamela i Faxa chyba, ze sie cos w miedzyczasie urodzi :):)[/QUOTE] Jestem bardzo za urodzeniem w międzyczasie:) Jak zobaczyłam o teście na koty to zamarłam. Może się uda. -
No teraz to wszystko jasne:)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Podaj kontakt do siebie. Będzie do ogłoszeń, telefon i mail. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
To wszystko jest takie denerwujące. Poker czeka, my czekamy, pisałyście przecież dzisiaj... -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Ma dwa domy. Jeden, w którym mieszka i tam są psy razem z nią i drugi chyba pusty, gdzie ktoś przychodzi. Poczytaj u niej na wątku. Ra_dunia wrzuciła wątki o hotelach na 6 stronie. -
[quote name='belka123']a z furciaczkiem mamy swoje tajemnice perfumeryjne :evil_lol:[/QUOTE] Wunia, alarm! Idź patrzeć, czy na bazarku jeszcze masz co kupować :D
-
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Niech lepiej dobrze się zastanowi. Weźmie, a za tydzień alergia i odda. Musi być pewna, bo drugi raz trzeba będzie szukać hotelu i od nowa transport... -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Allegro fajne, już byłam popatrzeć. Poczekajcie jeszcze chwilę. Paulina_mickey już robi ogłoszenia, myślałam, że już nawet dzisiaj będą Motusiowe, ale tam kilka zamówień było. Jestem zapisana, a to 57 stron ogłoszeniowych.