Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ba! A ja bym miała kontakt na ciotkę, co znajduje ekspresowo domki stałe:)
  2. Okna myją. Szynki kupują. A Wunia śpi. Może trochę empatii znajdzie dla mnie, bo mi szczyla w lipcu wynalazła i śmiała się, jak o 5 rano śmigałam z nim po trawniku w piżamie :-p
  3. To mamy potencjalny DS, potencjalny DT i hotelik u AlinyS. Uff:) Może nie do końca, ale trochę spokojniej można myśleć.
  4. Powitać:) Amiga - cudo masz w domu, ludzie to debilni są jednak. I ten debilizm popłaca, bo wyrzucą i jakiś zakręcony znajdzie, podrzuci do Ciebie, a dziad ma luzik i świadomość, że dobrze zrobił:angryy:
  5. Wiem, że od Ciebie stały, ale jeszcze był tymczas swoją drogą. O transport nie ma się co martwić, jeśli domek wypali to bezmiar szczęścia, a koszt transportu taki jak miesiąc hotelowania. Dobrze by było działać szybko, tak myślę, bo ruch świąteczny właśnie będzie i można psa przerzucić za friko, jakby ktoś do rodzinki podążał:)
  6. Cos ten Wrocław się przewija... super gdyby był domek:) Domek we Wrocku stały czy tymczas może Poker sprawdzi, bo odpowiedziała tu na wątku. Tak czy owak pies na ulicy nie zostanie i to najważniejsze.
  7. Troszkę się posunął, ale nadal piękny. Chyba jakiś większy/masywniejszy jest.
  8. Nie mogę dojść, czy ten baksio ma taki swój kolor, czy uliczny...
  9. Ania go wypatrzyła i mnie tu pokierowała, bo on ma mordkę podobną do Lakusiowej:)
  10. Przeczytaj jeszcze wstecz. Może ten Wrocek wypali. Wtedy byłby darmowy. Jak nie to wieź do Aliny. Jeśli zapłacisz te 300, to coś dozbieramy.
  11. Konto w pierwszym poście jest. I tam też są bazarki, to też jakieś wsparcie. Nie damy zginąć psicy, mowy nie ma.
  12. [quote name='dota&koka']napisałam do Poker i do xmartix z prośbą o sprawdzenie domku. xmartix ma malutkie dzieciątko wiec nie da rady,czekam na odp. Poker moim zdaniem to jest najlepsza opcja.dziewczyna napisała mi że wielkość psa nie ma znaczenia,ma spore mieszkanie[/QUOTE] Moim zdaniem też. Szukamy w wielu kierunkach, ale ten byłby rewelacyjny.
  13. Ona tu pisała, a teraz dzwoniła do mnie. Siedzi w pracy, nie ma jak zajrzeć do kompa, ale za dwie godz. ma przerwę i przyjdzie. Podałam jej dwa niamiary na hotele, w tym na ALinęS. Będzie dzwoniła. Na razie znalazła miejsce, ale po 30 złotych za dobę, to jakaś koszmarna cena.
  14. [quote name='Ra_dunia']ja też mieszkam w bloku, ale to można zawsze kocami zakryć, albo dechami zabić [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Również byłam zdziwiona w ogóle wydaniem Tolka ale widać siła sugestii podziałała :) Zresztą - schron w likwidacji to i szybciej i chętniej pozbywają się problemów.[/QUOTE] Można też namalować/nakleić wieeeelkanocne jajo, zajączka, czy jakiegoś cosia:) Jeszcze się okaże, że to super psiak:) Te schrony niedofinansowane, nieruchawe, nikt z psaem nie pochodzi, nie popatrzy, najłatwiej zamknąć i zapomnieć:(
  15. [quote name='Ra_dunia']Zaraz kopalnio ;) jak się jest na paru wątkach to się takie rzeczy zapamiętuje po pewnym czasie :)[/QUOTE] I głowa młodsza, bez demenki starczej...
  16. To on starszy już. Jak to dobrze, że sie wyprowadził. Taki wyrok za niewinność...
  17. [quote name='Lu_Gosiak']nie mam czasu chorować...Tolek potrzebuje deklaracji...święta ida a ja zero zakupów, dom nie posprzątany, okna czorne, ze nie widac co na dworze sie dzieje:D:D[/QUOTE] Ale Ty ciekawska jesteś. Musisz podglądać, co na dworze robią?
  18. Choruj sobie cioteczko spokojnie;) Wyjaśni się z domkami, a trochę czasu mamy.
  19. Słonko, nie płacz:calus:
  20. Ra_dunia, Ty kopalnio wiedzy;) Do Tereski nie mogę się wbić na skrzynkę, bo wszyscy piszą i ma full. Zapomniałam o Alinie, faktycznie... Pisałam do [B]sbd[/B] bo jest hotelik w Jeziórku i mi odpisała, podając jeszcze jeden namiar. RenW przyszła, to jest szansa, że przy okazji szukania domku roztoczą się nieziemskie zapachy:evil_lol:
  21. W środę? To jakaś dziwna religia:)
  22. Nie wiem, nawet nocna zmiana dziś nie robi;) Pójdę i ja, siły trzeba zbierać;)
  23. Ale to jamnik. Inna rasa i gabaryty. Ale szukaj, molestuj gdzie się da. Może się uda utargować czas do po świętach to byłoby pole manewru.
  24. [quote name='Wunia']Malucha transportuje papatkiole, ja odsypiam :)[/QUOTE] I to już chyba;) Pospali się z dzieckiem...
×
×
  • Create New...