-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Pieknie ja opisalam w gazecie i byly telefony, nie podobali mi sie kandydaci i wreszcie TZ wydukal, ze jak tacy niefajni ludzie to niech ona juz zostanie :evil_lol: [/QUOTE] Myśmy przerobili już ten fragment:) Był jeden pies, znalazłam drugiego. Ogłoszenia, wiadomo, ludzie beznadziejni dzwonili, pies został. Oba z tamtej "puli" właśnie niedawno odeszły. A TZ się znarowił i nie chciał żadnego, jednego wymęczyłam, a o drugim nie chce słyszeć.. i już. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Rozumiem to jak najbardziej, wiadomo, że święta, lekarz, cokolwiek, ale martwię się, dlaczego tak... Poszły te ogłoszenia, a ludzie dzwonią w pierwszy dzień, a tak co? Może już by był domek. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Musiałby być jakiś plan działania. Do facetów to przemawia. Gdyby zwołać ciotki, szukać hotelu i kasy, robić ogłoszenia to można z nim o tej krwi też. Toyoty telefon: "abonent nieosiągalny". Zajebiście. Ogłoszenie na e-zwierzaku nieaktywowane. :shake: -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Najpierw musiałabym TZ-ta dokładnie urobić i podpisać mu własną krwią, że psica nie zostanie na zawsze... i przydałoby się takich podpisów jeszcze kilka;) Już knuję od wczoraj, bąkałam mu to i owo. Euforii nie widzę. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kilka tak, ale co dalej... -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
mmd replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdecydowanie tak. Tylko razem:) -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Dokładnie tak. Na to bym liczyła. Może zbyt wielu ich nie będzie, ale wystarczy jeden, a do rzeczy. Tylko gdzie te ogłoszenia? Czekam i czekam... -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wysłałam eska z pytaniem, czy coś się zadziało... -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Toyota się nie pokazuje, pewnie w pracy. Może jakiś telefon był... -
[quote name='Szarotka']Taka ladna suczka i taka biedna :(:( jak mozesz to bierz. Ja nie moge :(:([/QUOTE] Ja mogę tak średnio. TZ dał szlaban na drugiego psa. Mogę oczywiście przywieźć, ale atmosfera stanie się przyciężka. Żeby była szansa na to, że szybko będzie DS to ok, ale tak to ryzyko. No i ta ew. cieczka...
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Arktyka się ostatnio logowała 15.03. Próbować można, ale jakoś wątpię... No i potrzebny raczej darmowy DT. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cały czas myślę, czy jej właśnie nie biją, czy nie włoczy się sama... Taki maluszek biedny -
[quote name='belka123']ja za jednym i drugim a zwlaszcza drugim[/QUOTE] Coś tam na wątku się zaczyna kleić. Sama intensywnie myślę... ale boję się, że jak suczyna wyląduje u mnie to zostanę z nią na amen. Wiecie, jak to jest. A jeszcze nie wiem, jak cieczkowe sprawy, mój aniołek ma jaja (jeszcze) i nie zawaha się użyć...
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Owieczka to chyba jakieś moje okolice, a Toyota pisała, że do Łodzi może przewieźć. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Bardzo zapraszamy wszyscy:) BTW - to się nazywa "pozyskiwanie nowych dogomaniaków" ;) -
A to chyba ten 1 kwietnia... Pierwszy raz mi się tak zrobiło. No i nie ma winnego;)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wiesz, to możliwe. Jak SM zaczęła się interesować i schronisko to wtedy wersja o zgubieniu. -
Niczego nie piekę. Cukiernikom roboty nie odbieram:)
-
[quote name='Wunia'][quote name='li1'] :):):):):):) Jak tu Jamor zajrzy to da nam popalić :D:D:D:D[/QUOTE] Przećwiczy swoje słodkie pieski na co niektórych...
-
Ona pisała, że ją dowiezie.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ten domek będzie i to niedługo. Zobaczcie, jak niewiele trzeba, aby dla psa zaświeciło słoneczko. Trochę zainteresowania, zaangażowania i już. Tyle lat w schronie przesiedział biedak. -
Sunia u mnie w banerku. 5 miesięcy, pan domu awanturuje się, pies obrywa, pani domu leje ją za ciągnięcie na smyczy, za każde przewinienie w zasadzie. I chce się jej pozbyć. Najlepiej zaraz. Suczyna łaziła trzy dni bo ją zgubiła i nie szukała. Nawet dzieci nie bardzo się ucieszyły z powrotu. Ech, patologia...
-
[quote name='Ra_dunia']To chcecie też Jamora kastrować?? Nie sądzę, że będzie zadowolony jak się dowie o Waszych zakusach [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [B]Belka123- [/B]to pewnie przez doktorat ;) za dużo nauki ;). Myślę, że chodzi o ogłoszenia suni wychowywanej smyczą :([/QUOTE] Siedźcie cicho, bo chłopaki z dogo uciekną:) Sunia może załapie się na falę wtórną ogłoszeń pluszaków, a jak nie to powalczę dalej. Tylko z założycielką wątku muszę zacieśnić współpracę.
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Mysiu dziękujemy!:) Niestety nikt...allegro piękne...[/QUOTE] Może dlatego, że już prawie święta i kilka dni może być przestój. Nie sądzicie? Ale w czasie świąt możliwe, że ktoś będzie miał ochotę poszukać sobie przyjaciela:) -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Denis też fajne, ale poczekajmy, co Marzenka ustali:) A po ulicy to wiadomo, jak się kończy. Lucky na szczęście chodzi, ale 5 tygodni w pancerzu przecież... A ten jest bardzo podobny i też włoczykij. Dobrze, że jest bezpieczny.