Saruniu, kochana moja, obiecałam, że roześlę Twój wąteczek i dotrzymam słowa... Może już jutro, w najbliższych dniach na pewno. Teraz rozsyłałam wątek Kładzi, niektórzy niedługo nie będą ode mnie odbierać w ogóle PW... Cholerka... Jesteś taka śliczna, a te Twoje oczka... zakochać się można. Zrobię co w mojej mocy, by wysłać Cię do domku... :-(