-
Posts
5040 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kamilawa
-
Lecimy na górę.
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
kamilawa replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Ciocia Energy poprosiła mnie o malusi banerek, proszę bardzo. Nie wyszedł ładny... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185557-Murzynek-BAMBO-jest-szansa-dla-psiaka-na-hotel-potrzebna-ka%C5%BCda-pomoc%21%21%21%21%21"][IMG]http://i50.tinypic.com/23r25p5.jpg[/IMG][/URL] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
kamilawa replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Energy, sorrka, banerek będziesz miała jutro, nie wyrabiam już. Podrzucam maleństwa. -
[quote name='Wunia']esów poszło duuuuużo, tyle co przyjaciół Gapcia :D[/QUOTE] Dostałam, dostałam! I od razu przyleciałam ! :loveu: :multi: Na wątku cichutko siedziałam, ale podczytywałam cały czas. Niesamowicie się cieszę, a co dopiero Wunia czuje :lol: Ewuniu piękne dzięki za eski, nie odpisałam, bo na koncie pustki, ale za to przyleciałam na wątek :cool3:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
kamilawa replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Miałam poogłaszać, ale nie wyrabiam, dzień jest dla mnie za krótki, a jeszcze na dniach będę miała kicię do wykarmienia. Jak się wszystko unormuje to poogłaszam biedaki. -
Pixie i Dixie bordoże siostry proszą o dom i wsparcie... Mają domy
kamilawa replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Ojeja ciotki jak Wy się czepianie tego banerka, hehehe. Później zmienię. -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Maleńka już bezpieczna i kochana... To prawda, najlepiej czuje się pod kocykiem, jak ja przykryła to w mig zasnęła. -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Piękne maleństwo już w domciu :) Pani Ewa napisze co i jak, mała poznaje mieszkanko teraz :) Nie jest aż taka stareńka jak mi się wydawało, ma około 7 lat. Nic złego się nie dzieje, w najgorszym stanie są dziąsła i ząbki, ale już ma odpowiednie leki. Pazurki obcięte, mała pewnie już wykąpana i ma wyczyszczone uszka. Więcej myślę napisze Pani Ewa. -
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
kamilawa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Mnie też nie moze zabraknąć :P Skaczemy Bąbelku wysoko. -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Chciałam dodać, że ten wspaniały Anioł mieszka w moim mieście, a ja nawet nie wiedziałam, że ktoś inny poza mną, kierowniczką i jedną wolontariuszką jest na dogo z Iławy :) Fajnie wiedzieć :) I to tylko kilka ulic dalej! Jutro, od razu po szkole jadę do schronu, by pożegnać się z okruszkiem i przywitać jej nową mamusię. Jak rano chodziłam załamana - teraz wyrobić ze szczęścia nie mogę :) -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Schron wyda, ja powiedziałam, że kwarantanna, 14 dni, ale zadzwoniłam do Kamili /kierowniczki/ i nawet prosić nie musiałam :) Sama to zaproponowała. Jutro jak wszystko pójdzie okej maleńka idzie do Ewy :) Dziękuję pięknie !!!!!! Ja dziś zejdę na zawał chyba :) Isadorko, myślę, że allegro w tym przypadku nie potrzebne, ale dzięki! Malusia będzie po wecie jak przyjedzie jej przyszła pańcia także będziemy wiedzieć na czym stoimy. Nie myślałam, że tak szybko uda się jej znaleźć dom! Jestem przeszczęśliwa. -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Takie wiadomości o ja lubię, dziękuję, będę mogła dzisiaj spać :) Aniele, ujawnij się, proszę :) Cioteńki, później wszystko wytłumaczę, a moze Anioł wytłumaczy? :) -
Jamniczka SUSI - już szczęśliwa w nowym domku! Dziękuję.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Leć maleńka. A cioteczki zapraszam tu :( -> [url]http://www.dogomania.pl/threads/186188-Stara-zag%C5%82odzona-wycie%C5%84czona-czyli-nasza-jamniczka.-B%C5%81AGAM!-Pomocy!?p=14732323#post14732323[/url] -
[quote name='agnieszka24']Oskarek bardzo dobrze się dziś czuje.[/QUOTE] No i super! Oby tak zawsze było! ciocie, sory, ale zajrzyjcie, bardzo prosze... [url]http://www.dogomania.pl/threads/186188-Stara-zag%C5%82odzona-wycie%C5%84czona-czyli-nasza-jamniczka.-B%C5%81AGAM!-Pomocy!?p=14732323#post14732323[/url]
-
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Magenka, dzięki, ale boję się ją jeszcze wysłać do DS. Najpierw muszę wiedzieć czy jej coś dolega /oby nie/ i zobaczyć co i jak... Ale będę się tam dobijać na pewno :) Z innymi niuńkami. -
OO, coś się dzieje! Sorrki ciotki, ale ja załamana, proszę wejdźcie i badzie chociaż ze mną... [url]http://www.dogomania.pl/threads/186188-Stara-zag%C5%82odzona-wycie%C5%84czona-czyli-nasza-jamniczka.-B%C5%81AGAM!-Pomocy!?p=14732290&posted=1#post14732290[/url]
-
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']tak mnie zdjęcia powaliły, że no sory ...[/QUOTE] Na żywo jeszcze gorzej to wszystko wygląda... -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[video]http://img21.imageshack.us/img21/6036/film0027.mp4[/video] Jak klikniecie możecie obejrzeć/ściągnąć filmik jak niunia chodzi... -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186188-Stara-zag%C5%82odzona-wycie%C5%84czona-czyli-nasza-jamniczka.-B%C5%81AGAM!-Pomocy!?p=14732094#post14732094[/url] <- proszę, zajrzyjcie.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
kamilawa replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jamniczka z Iławy. Ja nie wiem czy ona w ogóle przeżyje... Błagam! Pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/186188-Stara-zag%C5%82odzona-wycie%C5%84czona-czyli-nasza-jamniczka.-B%C5%81AGAM!-Pomocy!?p=14732094#post14732094[/url] [IMG]http://i48.tinypic.com/25ptpj5.jpg[/IMG] -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
kamilawa replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i45.tinypic.com/24uw8pt.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/30lz6lg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2m496k7.jpg[/IMG] A tutaj już pod kocykiem... [IMG]http://i46.tinypic.com/296gnqa.jpg[/IMG] -
[CENTER][SIZE=4][B]Maleństwo od poniedziałku ( czyli 24.05.2010 roku) jest już w domku u Pani Ewy i Jej męża. Pięknie dziękujemy![/B][/SIZE] Ledwo weszłam do schroniska, a kierowniczka już mnie ciągnęła żebym coś zobaczyła. Weszłam do lecznicy, a tam na kołderce leżała maleńka, starsza sunieczka z siwym pyszczkiem. Zaropiałe oczka, wystające wszystkie kości... Aż mi ręce opadły. Maleństwo podeszło na chwiejnych łapkach do krat i poprosiło o głaskanie. Jak miałam jej nie pogłaskać? Ale jak tylko ją dotknęłam... Bałam się, że ją połamię. Nie wiem ile ona może ważyć... chyba góra dwa kilogramy. Później sprzątałam w lecznicy, każdego zwierza zawsze puszczam, żeby sobie pobiegał. Tak też było z tym maleństwem. Wyszła, zrobiła siusiu. Wypuściłam ją na dwór. Pognała przed siebie, o mało co się nie przewróciła, ale to nie było ważne, wana była wolność. Biegała po całym schronie, zwiedzała każdy kawałek denerwując przy tym psy. Wydaję mi się, że jest głucha, na moje cmokanie, gwizdanie, klaskanie nie reagowała. Wygląda jakby miała 100 lat... Taka maleńka, chudziutka babunia. Trafiła do schroniska w piątek. Przyprowadziła ją pani, która ją znalazła... Była u nich kilka dni, po tym jak jakiś debil wywalił ją z samochodu. Podobno gdy ją znaleźli nie mogła chodzić. Więc jeśli teraz wygląda tak nie chcę wiedzieć jak wyglądała wcześniej. Ma ponad 10 lat, jutro pojedzie do weterynarza. Jest u nas bezpieczna, mieszka sobie w budynku, leży i odpoczywa. Ale ona długo tak nie wytrzyma :-( Podda się, to pewne. Szukam pilnie jakiegoś tymczasu, może ktoś ją przygarnie na dożycie. ona jest wspaniała, nie zwraca uwagi na inne zwierzęta, chce być tylko przy człowieku, człowieku, który ją zagłodził i wywalił z samochodu. Psianka to jamniczek, maleńka dziewczynka z siwą już sierścią. Ma na ogonku jakieś krostki (?) z których wylatuje jakiś płyn. Jutro jak będzie u weta wszystko się sprawdzi. Ma za długie paznokcie i strasznie brudne uszy...Znajduje się aktualnie w schronisku dla zwierząt w Iławie. Kontakt do mnie : tel. 606-502-865 @: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Błagam, pomóżcie... Ja mam dziś doła przez nią... Wybaczcie jakość zdjęć, robiłam telefonem, bo moja lustrzanka postanowiła się zepsuć. Jutro od kierowniczki dostanę ładniejsze. Może ktoś ma pomysł na ładne imię dla jamniczki? [IMG]http://i45.tinypic.com/2ebqt5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/33kt9qh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2cmspyq.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/25ptpj5.jpg[/IMG] Zobaczcie jaka ona jest chuda... [IMG]http://i46.tinypic.com/2v92amt.jpg[/IMG] [/CENTER]