Już wysłałam sms-a do Erki. Przepraszam, dopiero teraz jestem na kompie, co prawda koniec roku szkolnego, ale do szkoły jeszcze trzeba chodzić. Nie wiem czy Erka rozmawiała już z Panią Haliną, ja mogę teraz do niej dryndnąć i spytać się czy mogą na taką godzinę podwieźć psiaka. Aniu, dziękuję za wysłanie konta, wbić się teraz na dogo to porażka, przynajmniej u mnie...