[quote name='Iv_']Udało Ci się :mad::eviltong::p
Zwierzyniec masz super :evil_lol: wnusia przesłodka, taki cukiereczek :loveu:, a w dodatku jaka pomocna w kuchni :crazyeye: :diabloti:[/QUOTE]
Nie da się ukryć :loveu: pomocnik pierwsza klasa - kiedy wracam do domu nigdy nie wiem o co pomniejszyło się moje gospodarstwo :cool3::evil_lol:. Dobrze, że inwentarz żywy się nie daje :evil_lol::eviltong: